Jos samo da igraci ovo okrune dobrom igrom u Lukavici.Burberry46 je napisao/la:Eto para i od Sesara fine vijesti ovih dana
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
#divovi
Re: FK Sarajevo
Cini mi se da je taj ``vlak``mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
A suska se nesto za jos jednog napadaca....
Re: FK Sarajevo
Avazov Sport:
Selimovic pozvao Petkovica da dovede Lazio na Kosevo.
Pregovori su u toku.
Selimovic pozvao Petkovica da dovede Lazio na Kosevo.
Pregovori su u toku.
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
EXIT je napisao/la:Cini mi se da je taj ``vlak``mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga trazevec prosao...
A suska se nesto za jos jednog napadaca....
nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
ono sto Tan zei je da cijena prodaje nasih igraca bude mnogo veca i da se u lub dovode MLADI igraci (do 18 godina) i da se ulaze u njihov razvoj
ja dupovca nebih dao ispod 400 000 ema sanse, jer je mlad iggrac i moze mnogo napredovati a nova sad HVALA BOGU IMAMO
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
50 tisuća nam odjednom postala mizerna cifra.htcxone je napisao/la: nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
#divovi
Re: FK Sarajevo
moustapha je napisao/la:50 tisuća nam odjednom postala mizerna cifra.htcxone je napisao/la: nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
Re: FK Sarajevo
Slazem se ja sa tobom ali isto tako sam siguran da ce otici dzaba pred pocetak iduce sezone kad mu istekne ugovor. Eto sjetit cemo se ovoga pred pocetak iduce sezone. Trenutno mi moramo stvoriti osnovu i napraviti neki prosjecan uspjeh u evropi da bi bili u stanju prodati igraca za te pare. Po meni ponudjenih 50.000 eura i 40% od iduceg transfera su realni dok god ispadamo od crnogoraca i albanaca. Sa 50.000E si mogao dovesti recimo dva mlada perspektivna igraca sa duzim ugovorima tipa Kovacevic za kojeg nisam recimo siguran koliko ce dobiti sanse ove sezone. Nama je najveci problem rekonstrukcija tima svake godine i dok se uigraju prodje pola sezone i onda jovo na novo.htcxone je napisao/la:EXIT je napisao/la:Cini mi se da je taj ``vlak``mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga trazevec prosao...
A suska se nesto za jos jednog napadaca....
nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
ono sto Tan zei je da cijena prodaje nasih igraca bude mnogo veca i da se u lub dovode MLADI igraci (do 18 godina) i da se ulaze u njihov razvoj![]()
ja dupovca nebih dao ispod 400 000 ema sanse, jer je mlad iggrac i moze mnogo napredovati a nova sad HVALA BOGU IMAMO
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nek daju za sesara 150.000 e i nek ga nose.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu noga
kratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je to
do sad se za to PARA nije imalo
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu noga
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je to
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jok ba kakvih 50 hiljada. Kad je Mamic uvalio Balabana Aston Vili za 7 miliona i to jos u onaj vakat, onda nista nije nemoguce
Sad cemo postati finansijski stabilni aBd tako da nema potrebe za sitnicarenjem.
Re: FK Sarajevo
na polsezoni ce se tek vidjeti tj osjetiti sve ovoHead je napisao/la:Znaci lova od Tana,sad od Sesara,a od evrope jos nije doslo.Odlicno.
Za sad igraci ce imati plate i premije za pobjede u gostima, pa ako vole, nek izvole
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
Re: FK Sarajevo
I vidjeh Komazeca danas u xyz...Onako opasno izgleda,neka ebena tetovaza,bas pravi sminkercic.Nabildan samo tako.
1946
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
utrpali nam onda Cenu garant

meni haman isti samo malo drukciji skroz

meni haman isti samo malo drukciji skroz
Re: FK Sarajevo
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
- ronniesullivan
- Postovi: 56
- Pridružen/a: 08 maj 2013, 12:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da li ce ovaj novi momak Dino nastupati protiv Slavije?
''Other clubs never came into my thoughts once I knew Arsenal wanted to sign me.'' Denis Bergkamp.''
Re: FK Sarajevo
Zavrsit ce se kad naplatimo, a ako se vodimo primjerom komsija za Sehica daj boze.... Vidjecemo...
Re: FK Sarajevo
htcxone je napisao/la:posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu nogakratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je todo sad se za to PARA nije imalo
Nismo bas svi upuceni u stanje u klubu.Od koga stigle
-
lucif3R666
- Postovi: 1172
- Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ko je sad Hajro ?moustapha je napisao/la:E nek se vala i ovo s hajrom završilo.
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 23 gosta.





