PRVE PARE stigle sa Tanom, kad je dolazio prvi put, druge pare stizu za koji dan, trece od evrope cini mi se u decembru dolaze, i od sesara sada...amypitar je napisao/la:htcxone je napisao/la:posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu nogakratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je todo sad se za to PARA nije imalo
Nismo bas svi upuceni u stanje u klubu.Od koga stigleKoliko
itd.itd.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!
31 31 31 31 31 31 31
Re: FK Sarajevo
Ma treba praviti kostur ekipe i ne prodavati igrače za male pare ... hvala Bogu sad ima para u klubumujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
Re: FK Sarajevo
Nidze veze da ce ulaziti u klub to sto ima veze sa Anidom na drugu stranu,sta sad treba reci svaki menadjer koji dovede igraca u klub ce biti automatski i u upravi kluba smjesno bgm,frajer je jednostavno iskesirao svoju lovu zajedno sa Cosicem i platili Celiku Anidove papire i to je to,Sarajevo kompenziralo na Cosicu tako sto je ovaj usao kao neki sponzor u klubado-hz je napisao/la:Gosp. Dzeko Muminovic ce izgleda biti nesto u klubu kako je krenuloVanBasten je napisao/la:o čemu pričaš?ado-hz je napisao/la:Otjeras jednog Irfana dodje drugi u klub jos gori...hahahaha....strasno![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nevidim apsolutno nista sporno u ovome,Anid ima ljude koji ga zastupaju oni su kao takvi ga doveli u Sarajevo,kratko i jasno neznam cemu polemika,mozda jednostavno sto se Mumunovic spominje da je bilo ko drugi to bi normalno proslo,ali eto carsija ko carsija Dzeka pa Dzeka,frajer uletio sad u taj posao i stas mu jbg,mi smo dobili dobrog igraca i to je najbitnije
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9792
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ipak ispade da nije kako vi mislite.Kao što je kroz medije već poznato, dojučerašnji prvotimac Čelika Anid Travančić prešao je u redove FK Sarajevo.
Iako je bilo mnogo medijskih špekulacija vezanih za ovog igrača u Čeliku su sve vrijeme bili mirni jer su pravila i propisi bili na našoj strani. Dok je Travančić bio na nedozvoljenoj probi u Beogradu bilo je mnogo pritisaka, ali nije bilo potrebe ni za reakcijama niti medijskim oglašavanjima jer je sve bilo jasno, a to je da može otići u drugi klub tek ako se uplati unaprijed određeno obeštećenje.
Travančić je ugovorom za NK Čelik vezan do kraja sezone, a prvi dio će igrati za FK Sarajevo kao posuđen igrač NK Čelik. Sarajevo je uplatilo traženo obeštećenje, a Čelik se nije želio odreći naknade za treniranje na koju će imati pravo ukoliko Travančić uskoro potpiše profesionalni ugovor.
Celik!3,2,2.
Re: FK Sarajevo
Za koliko keša je otišao Sesar ?
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9792
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je inace sa oficijalne stranice, valjda oni znaju bolje od ovih kvazinovinara. Samo ti kazem, pravi ugovor ce se morati platiti.
Celik!3,2,2.
Re: FK Sarajevo
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.AllGunsBlazing je napisao/la:Ovo je inace sa oficijalne stranice, valjda oni znaju bolje od ovih kvazinovinara. Samo ti kazem, pravi ugovor ce se morati platiti.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: FK Sarajevo
pa nista sto je i normalno,nego su pojedinci dosli da se nasladjuju kako su nekog zaje*** jer su ipak on iti koji sve diktiraju. U predstavljanju mali kaze kako je on profesionalac ,a nikad u karjeri nije potpisao profesionalni ugovor i nece jos 6 mjeseci sigurno,a onda ako bogda hoce i bice vam veliko pojacanje,mozda i do cardifa doguraHead je napisao/la:Sta i da smo platili?
Sad ako tako tu pise znaci da mora biti tacno?![]()
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 02 avg 2013, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9792
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
Celik!3,2,2.
Re: FK Sarajevo
Za Travancica vrijedi platiti.AllGunsBlazing je napisao/la:Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
Re: FK Sarajevo
Dečko je jako talentovan i vrijedi rizika.AllGunsBlazing je napisao/la:Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: FK Sarajevo
Placanje posudbe.
Inace papire je platio njegov menadjer.
A sto se tice fudbalskih kvaliteta pustite nas da se uvjerimo,jednostavno vase misljenje nas ne zanima.
Inace papire je platio njegov menadjer.
A sto se tice fudbalskih kvaliteta pustite nas da se uvjerimo,jednostavno vase misljenje nas ne zanima.
1946
Re: FK Sarajevo
naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: FK Sarajevo
Pa dobro prema pravilniku ta naknada Celiku za 1 sezonu je 10.000KM. Veca je dosta naknada ostalima. Uostalom pretpostavljam da ce napuniti 21 uskoro.
Zadnja izmjena: EXIT, dana/u 02 avg 2013, 19:57, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: FK Sarajevo
Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
1946
Re: FK Sarajevo
puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.Head je napisao/la:Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: FK Sarajevo
Daj ljudi to je stvar uprave , šta se zamarate s tim , riješiće valjda kako riješe ,a na njemu je da se dokaže sad ...VanBasten je napisao/la:puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.Head je napisao/la:Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
Re: FK Sarajevo
mozda potpisu amaterski,sta znas.VanBasten je napisao/la:puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.Head je napisao/la:Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
1946
Re: FK Sarajevo
de nek on prodje tu posudbu da vi budete zadovoljni pa onda mislte o ugovorima ,a svakako nema gdje otic vec je bio.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


