FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 17:58

amypitar je napisao/la:
htcxone je napisao/la:posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu noga :) kratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je to :) do sad se za to PARA nije imalo

Nismo bas svi upuceni u stanje u klubu.Od koga stigle :?: Koliko :?: itd.itd.
PRVE PARE stigle sa Tanom, kad je dolazio prvi put, druge pare stizu za koji dan, trece od evrope cini mi se u decembru dolaze, i od sesara sada... :)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 02 avg 2013, 18:26

mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
Ma treba praviti kostur ekipe i ne prodavati igrače za male pare ... hvala Bogu sad ima para u klubu :))
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 avg 2013, 19:21

ado-hz je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:Otjeras jednog Irfana dodje drugi u klub jos gori...hahahaha....strasno :lol: :lol: :lol:
o čemu pričaš?
Gosp. Dzeko Muminovic ce izgleda biti nesto u klubu kako je krenulo :D :D :D :D
Nidze veze da ce ulaziti u klub to sto ima veze sa Anidom na drugu stranu,sta sad treba reci svaki menadjer koji dovede igraca u klub ce biti automatski i u upravi kluba smjesno bgm,frajer je jednostavno iskesirao svoju lovu zajedno sa Cosicem i platili Celiku Anidove papire i to je to,Sarajevo kompenziralo na Cosicu tako sto je ovaj usao kao neki sponzor u klub

Nevidim apsolutno nista sporno u ovome,Anid ima ljude koji ga zastupaju oni su kao takvi ga doveli u Sarajevo,kratko i jasno neznam cemu polemika,mozda jednostavno sto se Mumunovic spominje da je bilo ko drugi to bi normalno proslo,ali eto carsija ko carsija Dzeka pa Dzeka,frajer uletio sad u taj posao i stas mu jbg,mi smo dobili dobrog igraca i to je najbitnije
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9800
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 avg 2013, 19:29

Kao što je kroz medije već poznato, dojučerašnji prvotimac Čelika Anid Travančić prešao je u redove FK Sarajevo.

Iako je bilo mnogo medijskih špekulacija vezanih za ovog igrača u Čeliku su sve vrijeme bili mirni jer su pravila i propisi bili na našoj strani. Dok je Travančić bio na nedozvoljenoj probi u Beogradu bilo je mnogo pritisaka, ali nije bilo potrebe ni za reakcijama niti medijskim oglašavanjima jer je sve bilo jasno, a to je da može otići u drugi klub tek ako se uplati unaprijed određeno obeštećenje.

Travančić je ugovorom za NK Čelik vezan do kraja sezone, a prvi dio će igrati za FK Sarajevo kao posuđen igrač NK Čelik. Sarajevo je uplatilo traženo obeštećenje, a Čelik se nije želio odreći naknade za treniranje na koju će imati pravo ukoliko Travančić uskoro potpiše profesionalni ugovor.
Ipak ispade da nije kako vi mislite.
Celik!3,2,2.

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 02 avg 2013, 19:32

Za koliko keša je otišao Sesar ?
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 19:33

Sta i da smo platili?

Sad ako tako tu pise znaci da mora biti tacno? :lol: :mrgreen:
1946

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9800
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 avg 2013, 19:41

Ovo je inace sa oficijalne stranice, valjda oni znaju bolje od ovih kvazinovinara. Samo ti kazem, pravi ugovor ce se morati platiti.
Celik!3,2,2.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 02 avg 2013, 19:45

AllGunsBlazing je napisao/la:Ovo je inace sa oficijalne stranice, valjda oni znaju bolje od ovih kvazinovinara. Samo ti kazem, pravi ugovor ce se morati platiti.
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

ciza
Postovi: 1583
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ciza » 02 avg 2013, 19:46

Head je napisao/la:Sta i da smo platili?

Sad ako tako tu pise znaci da mora biti tacno? :lol: :mrgreen:
pa nista sto je i normalno,nego su pojedinci dosli da se nasladjuju kako su nekog zaje*** jer su ipak on iti koji sve diktiraju. U predstavljanju mali kaze kako je on profesionalac ,a nikad u karjeri nije potpisao profesionalni ugovor i nece jos 6 mjeseci sigurno,a onda ako bogda hoce i bice vam veliko pojacanje,mozda i do cardifa dogura
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 02 avg 2013, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9800
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 avg 2013, 19:47

VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.
Celik!3,2,2.

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 02 avg 2013, 19:49

AllGunsBlazing je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.
Za Travancica vrijedi platiti. ;)

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 02 avg 2013, 19:49

AllGunsBlazing je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
To nam izgleda neće biti problem u budućnosti.
Dobro za vas, a lose ako budete trosili pare na ovakve i slicne.
Dečko je jako talentovan i vrijedi rizika.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 19:50

Placanje posudbe. :lol: :lol:

Inace papire je platio njegov menadjer.

A sto se tice fudbalskih kvaliteta pustite nas da se uvjerimo,jednostavno vase misljenje nas ne zanima.
1946

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 02 avg 2013, 19:53

naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

EXIT
Postovi: 365
Pridružen/a: 24 jul 2013, 15:59
Lokacija: In hoMe We Trust
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EXIT » 02 avg 2013, 19:55

Pa dobro prema pravilniku ta naknada Celiku za 1 sezonu je 10.000KM. Veca je dosta naknada ostalima. Uostalom pretpostavljam da ce napuniti 21 uskoro.
Zadnja izmjena: EXIT, dana/u 02 avg 2013, 19:57, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 19:55

VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.
1946

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 02 avg 2013, 19:58

Head je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.
puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 02 avg 2013, 20:06

VanBasten je napisao/la:
Head je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.
puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.
Daj ljudi to je stvar uprave , šta se zamarate s tim , riješiće valjda kako riješe ,a na njemu je da se dokaže sad ... :roll:
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 20:13

VanBasten je napisao/la:
Head je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:naknada za treniranje se mora platiti ovako ili onako. Šta i kako su se uprave dogovorile.. haj znaj.
Kad napuni 21 godinu ne mora se nista platiti.
puni tek u nekad sljedeće godine u septembru/oktobru. A, naši ga na zimu valjda kontaju postpisati.
mozda potpisu amaterski,sta znas.
1946

ciza
Postovi: 1583
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ciza » 02 avg 2013, 20:20

de nek on prodje tu posudbu da vi budete zadovoljni pa onda mislte o ugovorima ,a svakako nema gdje otic vec je bio.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99 i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []