Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
aless
Postovi: 323
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la aless » 07 sep 2013, 09:32

castro27 je napisao/la:Ma veceras su TANKI svi do jednog bili,al uvjeren sam da ce u Slovackoj da namire ovo sve,a i s druge strane vise se ni na jedan rezultatski ishod nemoze zakleti ko ce pobjediti,zbog prevelike kladionicarske mafijaske kampanje,i nebi me iznenadilo da je i ovdje neko prste umijesao,jer sa pobjedom u Slovackoj mi i ostale dvije mozemo dobit i biti prvi,jer samo se sjetite sa Amerikom prelaz 1/2 kvota 27.00,i plus na to dodat 7+ na golove,jer prema izvjestajima 90% populacije koja se kladi veceras je igralo cistu 1,a oko 10 posto je igralo 1/1,to je enormna cifra ako za kladionice ako tako nebude,i vjerujte da je cijeli svijet igrao na Bosnu,da ga **** ovo smrdi skroz,jer sama igra pa nidje veze je bila ko da je reprezentacija San Marina a ne Bosne.
Evo i prve teorije zavjere, nisu nam vise sudije krive sad je kriva kladionicarska mafija. Grohotom se smijem.
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Del Piero non è importante, è l'unica cosa che conta
FC Sydney

Avatar
milekitic
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2013, 13:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la milekitic » 07 sep 2013, 09:35

slika
Open in new tab
IZBACIVANJE SAFETA I KRIMINALACA U SAVEZU...ZA BOLJE SUTRA!!!

Avatar
JTS
Postovi: 4649
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JTS » 07 sep 2013, 12:49

dijamant nije aktivan na Faceu :lol: pametno, pametno ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4161
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DonCorleone » 07 sep 2013, 13:04

JTS je napisao/la:dijamant nije aktivan na Faceu :lol: pametno, pametno ..
trenutno je u avionu :lol:
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
PIKE
Postovi: 678
Pridružen/a: 23 avg 2013, 19:56
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la PIKE » 07 sep 2013, 13:50

DonCorleone je napisao/la:
JTS je napisao/la:dijamant nije aktivan na Faceu :lol: pametno, pametno ..
trenutno je u avionu :lol:
:lol:

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9710
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 sep 2013, 15:19

ma ne mogu ni bolji ni jaci protiv Skrtela u zraku..pogresna postavka i filozofija igre je rezultirala ovakvom Dzekinom igrom i time sto Vedo sinoc nije ni igrao.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Chuckie
Postovi: 1412
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Chuckie » 07 sep 2013, 15:37

pintol_TM87 je napisao/la:Ne razumijem vas..sta je on mogao u ovoj utakmici..skakati 4 metra u zrak mozda da nadvidi stopere slovacke...
Nije on kriv sto centarsutevi nisu bili okej i sto svaki put lopta zavrsi na glavi slovaka...
On je mangup koji misli da je iznad tima, da on može dolaziti kad hoće, igrati kako hoće, selektor mu ne smije pisnuti, da će javnosti biti iza njega, da će uvijek imati mjesto u startnih XI. E pa neće. Pape pi.čko, pokaži je.beni autoritet i spusti majmuna na zemlju!

Hajrović mora gore startat, pa makar i sam Džeki ne igrao.

musla
Postovi: 622
Pridružen/a: 01 avg 2013, 17:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la musla » 07 sep 2013, 15:49

ciganluk

Avatar
avlami97
Postovi: 2457
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la avlami97 » 07 sep 2013, 16:03

------------------------------Begović------------------------------
Vršajević------Bičakčić---------------Spahić-------------Lulić






Pjanić----------Medunjanin---------Misimović----Salihović
-----------------Ibišević-------------------Džeko---------------

I onda okrivljujete igrače za poraz. Ova praznina na sredini terena od 20-30 metara između zadnje linije i veznjaka je Sušićeva praznina. Da Pjanić, Medunjanin, Misimović i Salihović imaju brzinu reprezentacije Jamajke u štafeti 4x100 metara, ne bi mogli pokriti ovaj prazan prostor.

Ovo pišem na Edinovoj temi, jer, eto on je imao bezbroj lopti u prostor u for, izbacili ga ljudi u gol šansu, a njegovo je bilo samo da ga zabije. :lol: :lol: :lol: ili Vedo možda :lol: :lol: :lol:

Pa onaj vajs brži od cijele naše sredene koja je napadački orjentisana i koja ne zna razgraditi ni jedan protivnički napad.
Nisu krivi igrači. Kriv je onaj koji im je odredio pozicije na terenu. Pa ni Brazil ne igra bez zadnjeg veznog (destruktivca), ali eto Pape zna i zato što on zna onda su igrači krivi :lol: :lol: :lol:
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Chuckie
Postovi: 1412
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Chuckie » 07 sep 2013, 16:05

Jebote jel taj Vršajević igrao uopšte, svaki njihov napad po tom krilu ljudi su imali viška igrača i stvarali 100%tnu priliku.

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1081
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AzRimiRzA » 07 sep 2013, 16:22

Nije dobro igrao. Ali opet ga necu pljuvati kao neki vi.

Nerazumijem kako nije mogao da pobjedi niti jedan vazdušni duel sa svojom visinom. Izgledao je kao kad ga "neide" u Citiju, a to dosad nisam vidio u reprezentaciji. Nadam se da ce se malo trgnuti i muda pokazati u utorak.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la zizu1991 » 07 sep 2013, 16:33

Ne razumiješ. Hoćeš da ti ja objasnim ? Jučer ga je " nespremni " Škrtel pojeo u utakmici i pokazao da on bolje obavlja defanzivne zadatke, nego ovaj ofanzivne. Njegova nonšalancija u skoku, izboru za poziciju je dovela do toga da uopšte nismo imali skok igre, osim iz kornera koji je upućivan prema našem šesnaestercu.

Ili da ovako kažem, Škrtel je onaj od štopera uz koje Džeko samo može da se vraća na 30 m od protivničkog gola kada golman suparničke ekipe izbija loptu ponovo u igru.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Batko
Postovi: 4912
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Batko » 07 sep 2013, 17:12

O Dzeko, kako ljubav? Šta kaže Amra, kad ćeš u USA opet, usamljena ti Amra, nemoj da budeš tužan.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Volvic
Postovi: 1280
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Volvic » 07 sep 2013, 17:27

Batko je napisao/la:O Dzeko, kako ljubav? Šta kaže Amra, kad ćeš u USA opet, usamljena ti Amra, nemoj da budeš tužan.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 944
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ZgemboAdislic » 07 sep 2013, 17:32

Treba se isto spomenut da to sto je Negredo sinoc zabio nista nije uljepsalo Dzekino ogromno g*vn* koje je sasro sinoc u Zenici.

samson
Postovi: 1900
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samson » 07 sep 2013, 17:32

Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kao i i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Zadnja izmjena: samson, dana/u 07 sep 2013, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 07 sep 2013, 17:35

samson je napisao/la:Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kaoi i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Dzeko je tom Skrtelu i njegovoj posranoj Slovackoj dao gol u gostima prosli put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

bosnas_
Postovi: 4456
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bosnas_ » 07 sep 2013, 17:39

u Bratislavi kad je Dzeko dao gol nije igrao Skrtel! inace u dresu Citya se protiv Liverpula nikad nije naigrao kad ga je ovaj cuvao... i nije bilo realno ocekivati da ce seu Zenici nas Zmaj naigrati pored njega,tako ce biti i u Zilini,nazalost.... kako god imaju igraci iz drugog plana koji mogu ugroziti njihov gol

samson
Postovi: 1900
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samson » 07 sep 2013, 17:45

Cartman je napisao/la:
samson je napisao/la:Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kaoi i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Dzeko je tom Skrtelu i njegovoj posranoj Slovackoj dao gol u gostima prosli put.
I? Dao je i Liverpool-u. To ipak ne znaci da je odigrao na nivou ili da je bio blizu istog. Sinoc se upravo to desilo ..

samson
Postovi: 1900
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samson » 07 sep 2013, 17:47

bosnas_ je napisao/la:u Bratislavi kad je Dzeko dao gol nije igrao Skrtel! inace u dresu Citya se protiv Liverpula nikad nije naigrao kad ga je ovaj cuvao... i nije bilo realno ocekivati da ce seu Zenici nas Zmaj naigrati pored njega,tako ce biti i u Zilini,nazalost.... kako god imaju igraci iz drugog plana koji mogu ugroziti njihov gol
I meni u sjecanju da nije igrao ali nisam mogao naci na netu ..

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 231983, FerdinandF, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HariTz, Kaunas, KockarVicin007, MiranGlasnic, Sveti i 61 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []