Evo i prve teorije zavjere, nisu nam vise sudije krive sad je kriva kladionicarska mafija. Grohotom se smijem.castro27 je napisao/la:Ma veceras su TANKI svi do jednog bili,al uvjeren sam da ce u Slovackoj da namire ovo sve,a i s druge strane vise se ni na jedan rezultatski ishod nemoze zakleti ko ce pobjediti,zbog prevelike kladionicarske mafijaske kampanje,i nebi me iznenadilo da je i ovdje neko prste umijesao,jer sa pobjedom u Slovackoj mi i ostale dvije mozemo dobit i biti prvi,jer samo se sjetite sa Amerikom prelaz 1/2 kvota 27.00,i plus na to dodat 7+ na golove,jer prema izvjestajima 90% populacije koja se kladi veceras je igralo cistu 1,a oko 10 posto je igralo 1/1,to je enormna cifra ako za kladionice ako tako nebude,i vjerujte da je cijeli svijet igrao na Bosnu,da ga **** ovo smrdi skroz,jer sama igra pa nidje veze je bila ko da je reprezentacija San Marina a ne Bosne.
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Del Piero non è importante, è l'unica cosa che conta
FC Sydney
Del Piero non è importante, è l'unica cosa che conta
FC Sydney
Re: Edin Džeko
dijamant nije aktivan na Faceu
pametno, pametno ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
NON MOLLARE MAI
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
trenutno je u avionuJTS je napisao/la:dijamant nije aktivan na Faceupametno, pametno ..
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.
Re: Edin Džeko
DonCorleone je napisao/la:trenutno je u avionuJTS je napisao/la:dijamant nije aktivan na Faceupametno, pametno ..
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9710
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
ma ne mogu ni bolji ni jaci protiv Skrtela u zraku..pogresna postavka i filozofija igre je rezultirala ovakvom Dzekinom igrom i time sto Vedo sinoc nije ni igrao.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!
Re: Edin Džeko
On je mangup koji misli da je iznad tima, da on može dolaziti kad hoće, igrati kako hoće, selektor mu ne smije pisnuti, da će javnosti biti iza njega, da će uvijek imati mjesto u startnih XI. E pa neće. Pape pi.čko, pokaži je.beni autoritet i spusti majmuna na zemlju!pintol_TM87 je napisao/la:Ne razumijem vas..sta je on mogao u ovoj utakmici..skakati 4 metra u zrak mozda da nadvidi stopere slovacke...
Nije on kriv sto centarsutevi nisu bili okej i sto svaki put lopta zavrsi na glavi slovaka...
Hajrović mora gore startat, pa makar i sam Džeki ne igrao.
Re: Edin Džeko
ciganluk
Re: Edin Džeko
------------------------------Begović------------------------------
Vršajević------Bičakčić---------------Spahić-------------Lulić
Pjanić----------Medunjanin---------Misimović----Salihović
-----------------Ibišević-------------------Džeko---------------
I onda okrivljujete igrače za poraz. Ova praznina na sredini terena od 20-30 metara između zadnje linije i veznjaka je Sušićeva praznina. Da Pjanić, Medunjanin, Misimović i Salihović imaju brzinu reprezentacije Jamajke u štafeti 4x100 metara, ne bi mogli pokriti ovaj prazan prostor.
Ovo pišem na Edinovoj temi, jer, eto on je imao bezbroj lopti u prostor u for, izbacili ga ljudi u gol šansu, a njegovo je bilo samo da ga zabije.
ili Vedo možda
Pa onaj vajs brži od cijele naše sredene koja je napadački orjentisana i koja ne zna razgraditi ni jedan protivnički napad.
Nisu krivi igrači. Kriv je onaj koji im je odredio pozicije na terenu. Pa ni Brazil ne igra bez zadnjeg veznog (destruktivca), ali eto Pape zna i zato što on zna onda su igrači krivi

Vršajević------Bičakčić---------------Spahić-------------Lulić
Pjanić----------Medunjanin---------Misimović----Salihović
-----------------Ibišević-------------------Džeko---------------
I onda okrivljujete igrače za poraz. Ova praznina na sredini terena od 20-30 metara između zadnje linije i veznjaka je Sušićeva praznina. Da Pjanić, Medunjanin, Misimović i Salihović imaju brzinu reprezentacije Jamajke u štafeti 4x100 metara, ne bi mogli pokriti ovaj prazan prostor.
Ovo pišem na Edinovoj temi, jer, eto on je imao bezbroj lopti u prostor u for, izbacili ga ljudi u gol šansu, a njegovo je bilo samo da ga zabije.
Pa onaj vajs brži od cijele naše sredene koja je napadački orjentisana i koja ne zna razgraditi ni jedan protivnički napad.
Nisu krivi igrači. Kriv je onaj koji im je odredio pozicije na terenu. Pa ni Brazil ne igra bez zadnjeg veznog (destruktivca), ali eto Pape zna i zato što on zna onda su igrači krivi
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
Re: Edin Džeko
Jebote jel taj Vršajević igrao uopšte, svaki njihov napad po tom krilu ljudi su imali viška igrača i stvarali 100%tnu priliku.
Re: Edin Džeko
Nije dobro igrao. Ali opet ga necu pljuvati kao neki vi.
Nerazumijem kako nije mogao da pobjedi niti jedan vazdušni duel sa svojom visinom. Izgledao je kao kad ga "neide" u Citiju, a to dosad nisam vidio u reprezentaciji. Nadam se da ce se malo trgnuti i muda pokazati u utorak.
Nerazumijem kako nije mogao da pobjedi niti jedan vazdušni duel sa svojom visinom. Izgledao je kao kad ga "neide" u Citiju, a to dosad nisam vidio u reprezentaciji. Nadam se da ce se malo trgnuti i muda pokazati u utorak.
Re: Edin Džeko
Ne razumiješ. Hoćeš da ti ja objasnim ? Jučer ga je " nespremni " Škrtel pojeo u utakmici i pokazao da on bolje obavlja defanzivne zadatke, nego ovaj ofanzivne. Njegova nonšalancija u skoku, izboru za poziciju je dovela do toga da uopšte nismo imali skok igre, osim iz kornera koji je upućivan prema našem šesnaestercu.
Ili da ovako kažem, Škrtel je onaj od štopera uz koje Džeko samo može da se vraća na 30 m od protivničkog gola kada golman suparničke ekipe izbija loptu ponovo u igru.
Ili da ovako kažem, Škrtel je onaj od štopera uz koje Džeko samo može da se vraća na 30 m od protivničkog gola kada golman suparničke ekipe izbija loptu ponovo u igru.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: Edin Džeko
O Dzeko, kako ljubav? Šta kaže Amra, kad ćeš u USA opet, usamljena ti Amra, nemoj da budeš tužan.
Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Re: Edin Džeko
Batko je napisao/la:O Dzeko, kako ljubav? Šta kaže Amra, kad ćeš u USA opet, usamljena ti Amra, nemoj da budeš tužan.
Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
- ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Treba se isto spomenut da to sto je Negredo sinoc zabio nista nije uljepsalo Dzekino ogromno g*vn* koje je sasro sinoc u Zenici.
Re: Edin Džeko
Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kao i i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Zadnja izmjena: samson, dana/u 07 sep 2013, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Edin Džeko
Dzeko je tom Skrtelu i njegovoj posranoj Slovackoj dao gol u gostima prosli put.samson je napisao/la:Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kaoi i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Džeko
u Bratislavi kad je Dzeko dao gol nije igrao Skrtel! inace u dresu Citya se protiv Liverpula nikad nije naigrao kad ga je ovaj cuvao... i nije bilo realno ocekivati da ce seu Zenici nas Zmaj naigrati pored njega,tako ce biti i u Zilini,nazalost.... kako god imaju igraci iz drugog plana koji mogu ugroziti njihov gol
Re: Edin Džeko
I? Dao je i Liverpool-u. To ipak ne znaci da je odigrao na nivou ili da je bio blizu istog. Sinoc se upravo to desilo ..Cartman je napisao/la:Dzeko je tom Skrtelu i njegovoj posranoj Slovackoj dao gol u gostima prosli put.samson je napisao/la:Mah, ja sam vec u tekmama Livera i City-ja primjetio da Dzeko protiv Skrtela nis ne moze. Jednostavno mu ne lezi lik. Kada dodje do tekme repki, naboj je jos veci i Dzeko izgleda jos jadniji. Ima priliku da se iskupi za cetiri dana. On, kaoi i ostala mu bratija mamlazi. Ne dobiju li revans, ukinuti ih do daljnjeg jer sve zajedno postaje vec degutantno ...
Re: Edin Džeko
I meni u sjecanju da nije igrao ali nisam mogao naci na netu ..bosnas_ je napisao/la:u Bratislavi kad je Dzeko dao gol nije igrao Skrtel! inace u dresu Citya se protiv Liverpula nikad nije naigrao kad ga je ovaj cuvao... i nije bilo realno ocekivati da ce seu Zenici nas Zmaj naigrati pored njega,tako ce biti i u Zilini,nazalost.... kako god imaju igraci iz drugog plana koji mogu ugroziti njihov gol
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], D97, DanijelTZ, EdinjoBos, InatSilniBosanski, LeCoq, Makanaky, Serha, Shevko, tuzlanskinacin i 56 gostiju.



