Hahah ja sam rekao da je poprilicno limitiran kada napada gol . I dobro koristi visinu ... Sto i jest istina **** pokretan je on vidi se i sad da zna zakucat + one skarice od prije par sezona, ugl dobro je da je opet pogodio. Nadam se da ce nastavit u istom ritmu pa mozda ga ko i primjeti iz serie A...zizu1991 je napisao/la:Ko kaže da Djura ne zna nogom dati gol ?
Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Jos bolje, 9 utakmica i 4 golaPapastathopoulos je napisao/la:Jasmin scuk opet pogodio za mladu boleslav..osam utakmica, tri gola, a zadnji vezni
Kraj Neretve Rođeni
"Mislim na Sea, dakle postojim."
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Ja to radi njegovih kvalitetazizu1991 je napisao/la:Bolan, dosta je jedan Jablaničanin po generaciji u " A " repki, ohani malo.
U pravu si, nisam racunao i ovu danasnju tekmunut_shell je napisao/la:Jos bolje, 9 utakmica i 4 golaPapastathopoulos je napisao/la:Jasmin scuk opet pogodio za mladu boleslav..osam utakmica, tri gola, a zadnji vezni
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
- velez_mostar
- Postovi: 2116
- Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Njegove postove citiraju oni kojima je glavni argument to sto smo prvi, zanemarujuci sve probleme koji su i slijepcu vidljivi.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Daj mi reci tu formulu uspjeha da vidis samo ono sto ti odgovara, mislim tad ti zivot u veselju prodje bez obzira na sve...jasmin10 je napisao/la:Dilaver igra ligu prvaka isto kao i Rahimic, znaci klupa. Cocalic nema mjesta pored Spahica, Zukanovica, Vranjesa, Bicakcica + Seo.
Kako ti uspje da pobrojis ovo(Spahica, Zukanovica, Vranjesa, Bicakcica + Seo) a da zaboravis Sunjica i Pandzu beskucnika, Rahimica boljsevika i Zahirovica obolijevonogog????
Pogledaj jos jednom, mozda imamo isti broj bodova kao i penzionisana Grcka...el-fighter je napisao/la:Uvijek kad procitam gringov post provjerim jos jednom tabelu nase grupe. Stalno sticem dojam da smo zadnji na istoj.
Ma oni sebe ponizavaju, pogledaj im samo odgovora na moj post, evo ti primjer ovaj povis' [email protected] o mornarici a oni o Madzarskoj...Consigliere je napisao/la:Odvratno mi je ovo ponizavanje forumasa koji se bas i ne slazu sa veliko vecinom da smo mi preko noci postali fudbalska velesila. Uvijek ima prostora za napredak i promjene. Utakmice sa Slovackom su svakome trebale otvoriti oci, da se stvari nece bas uvijek poklapati u nasu korist i da se greske ne prastaju na najvecem nivou. Ocigledno, to se nije desilo. Svi su zadovoljni i sve je za pet.
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Hadzic i Kolasinac ce sigurno biti novi, vec u Brazilu.
- Cocalic, Djuric, Mahmutovic, Kvrzic, Scuk (ko je ovaj?) ... + mnogo ostalih ostaje da se vidi.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Mozes li mi samo odgovoriti kako si tako siguran u kvalitete Hadzica,a nisi u kvalitete Cocalica?Austrijska liga nije nimalo jaca od Izraelske.Cak bi se usudio reci i da je slabija.Austrijski klubovi se redovno brukaju u europi.Elegant je napisao/la:Do kraja ovih kvalfikacija ce mozda jedino jos biti pozvan Hazdic niko vise to je sigurno.
- Hadzic i Kolasinac ce sigurno biti novi, vec u Brazilu.
- Cocalic, Djuric, Mahmutovic, Kvrzic, Scuk (ko je ovaj?) ... + mnogo ostalih ostaje da se vidi.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
sunjic i pandza ionako ne trebaju da budu pozivani, a i taj tvoj celo sigurno nece biti pozvan, jer realno i nije potreban.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Znaci ti bi defanzivu bez back-up-a na klupi?????Aferimjasmin10 je napisao/la:pa kazem da ne treba plakati za cocalicem, ionako ne bi upisao ni minute u ove dvije utakmice. gringonja ne ulazi u moj privatni zivot, ako se tebi zivot svodi na hejtanje papeta, na svadjanje na forumu, moj nije.
sunjic i pandza ionako ne trebaju da budu pozivani, a i tao sj tvoj celigurno nece biti pozvan, jer realno i nije potreban.
-
zaboljisportuBiH
- Postovi: 2147
- Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Pored svih napadača koji se spominju ja bih najviše volio da se zovnu MIlan i Hadžić iz Španije jer su oni budućnost a nisu ništa lošiji od Mahmutovića i sotalih koji se prizivaju ovdje. Pored toga bez obzira kako nekom zvučalo repka im može pomoći da njihov talenat što prije dođe do izražaja što ih vodi u bolji klub a samim tim mnogo prije dobijamo još kvalitenijeg i bojeg napadača ili napadače. Italija je jako čudna liga gdje napadači dolaze do izražaja u 25-oj pa čak i kasnije. Repka treba pomoći ovom momku da što prije dođe do serije A ili do neke druge lige petice jer čekati da u Italiji uspije može odmoći nama samima.Adi_Zepce je napisao/la:Fino,fino za Milana.Nadam se da ce nastaviti tresti mreze i da ce Susic "baciti" oko na njega
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Ja provincijalcino "ulazim" samo zenskom rodujasmin10 je napisao/la:pa kazem da ne treba plakati za cocalicem, ionako ne bi upisao ni minute u ove dvije utakmice. gringonja ne ulazi u moj privatni zivot, ako se tebi zivot svodi na hejtanje papeta, na svadjanje na forumu, moj nije.
sunjic i pandza ionako ne trebaju da budu pozivani, a i taj tvoj celo sigurno nece biti pozvan, jer realno i nije potreban.
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Đurić je igrac koji trenutno igra na posudbi u 4. talijanskoj ligi, stvarno nema smisla da ga se iz te lige poziva, a o Kvržiću bi se već dalo pričati..vendeta87 je napisao/la:Evo reko da se i ja malo ukljucim u forum nakon duzeg vremena. Najozbiljniji kandidati za poziv u repku su po meni Cocalic (jer pokriva vise pozicija, igra u solidnom klubu koji nastupa u Evropi), Djuric (vratio se u formu i redovno trese mreze u seriji B, najbolje rjesenje za đokera sa klupe kada nam je potreban pogodak), Kvrzic (krilni igrac jedno od prvih imena odlicne Rijeke), Mahmutovic (redovno trese mreze u Ceskoj, poslje Dzeke i Vede nas najbolji napadac), Scuk (igra na poziciji zadnjeg veznog a zna zabiti i asistirati), Hadzic (za njega vazi isto kao i za Scuka) i naravno Kolasinac ( svaka rijec o ovom supertalentovanom momku je suvisna).
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
xavi26 je napisao/la: Đurić je igrac koji trenutno igra na posudbi u 4. talijanskoj ligi, stvarno nema smisla da ga se iz te lige poziva,
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bosanac90, Brazzzoo123, CHR, Daduli, DanijelTZ, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, GG3, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, Jurica95, karajlo, komax, kovac, LenyYoro15, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nakata, Napapijri, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, RaZuti, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire i 521 gost.



