mislim da nije negredo mu namjesti dobru sansuu i nije imo greski momakBatko je napisao/la:Edin ništa posebno, ali je dosta bolji od Negreda danas....
Sent from my iPhone using Tapatalk
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
namjestio Edinu šansu za gol, a što je još više za pozdravit' je to kako je došao u poziciju da asistira, sve sam je napravioSheyi je napisao/la:Negredo ?
bez potrebe ga ismijavaš
NON MOLLARE MAI
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Zato ga je Mourinho i tražio kad je došao u Chelsea početkom drugog mandata.NoName je napisao/la:Jedino ona sebičnost mu ne valja.
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Odg: Edin Džeko
Čitaš dakle. Pokušaj i pogledati nekad.stomaklija je napisao/la:Bravo za Đekicu, strasna partija![]()
Kompany 0:2. Da li cete shvatiti da od njega nema hljeba. Evo citam 3 100 postotne je promašio. Šta je sada?? Ne dodaju mu loptu? Zavjera, ili nešto šesto
![]()
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
Re: Edin Džeko
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ma kakvi stopostotne,milijardupostotne sanse je promasio.stomaklija je napisao/la:Bravo za Đekicu, strasna partija![]()
Kompany 0:2. Da li cete shvatiti da od njega nema hljeba. Evo citam 3 100 postotne je promašio. Šta je sada?? Ne dodaju mu loptu? Zavjera, ili nešto šesto
![]()
Re: Edin Džeko
Drago mi je jer je slabiji od Edina danas, samo toJTS je napisao/la:namjestio Edinu šansu za gol, a što je još više za pozdravit' je to kako je došao u poziciju da asistira, sve sam je napravioSheyi je napisao/la:Negredo ?.. i nije imao tri šanse kao Edin, a da je prošao onaj pas Edina za njega, bio bi gol
bez potrebe ga ismijavaš
- OTNYS_YNWA
- Postovi: 7414
- Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
- Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
I ne znam o kakvim zicerima pricate.Jednom pucao ali mu golman odbranio a onaj udarac glavom jednostavno nije mogao sa vise snage da se uputi s obzirom u kakvoj je poziciji bio.Ne kazem da je mogao bolje i da nema prostora za napredak ali ovoliko srati po covjeku koji je zasad solidno igrao je glupost.
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
ma dobro, svima nam je drago, al' mogao bi ga Negredo uvalit' kao i protiv ArsenalaSheyi je napisao/la:Drago mi je jer je slabiji od Edina danas, samo toJTS je napisao/la:namjestio Edinu šansu za gol, a što je još više za pozdravit' je to kako je došao u poziciju da asistira, sve sam je napravioSheyi je napisao/la:Negredo ?.. i nije imao tri šanse kao Edin, a da je prošao onaj pas Edina za njega, bio bi gol
bez potrebe ga ismijavaš
NON MOLLARE MAI
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21917
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Trudi se, stvara sebi prostor a golovi ce doci, uce jedna u gol.
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Edin Džeko
Edin dobar, trci, razigrava, steta sto nije iskoristio bar jednu priliku, plus ona asistencija zaa silvu kad je ovaj precku pogodio...adal je napisao/la:mislim da nije negredo mu namjesti dobru sansuu i nije imo greski momakBatko je napisao/la:Edin ništa posebno, ali je dosta bolji od Negreda danas....
Sent from my iPhone using Tapatalk
i jeste bolji od negreda u 1.pluvr...koliko toliko...vid cemo sta ce biti u 2.
negredo je imao nekoliko prodatih lopti, i to onih kada je vracao nazad igracu...a koje mogu biti itekako opasne...
ako bi city primio jedan pogodak, drugi bi haman sam dosao...treba ovo sad zatvoriti izbacivanjem jednog napadaca, a ubacivanjemm milnera ili nekoga drugog...4 5 1
- stomaklija
- Postovi: 542
- Pridružen/a: 10 apr 2012, 10:57
- Kontakt:
Re: Odg: Edin Džeko
Čitam-da, streamovi mi se ne traže. Realno, igrač koji ima takvu tržišnu vrijednost od 3 zicera jedan mota zabiti. Pa Varupa iz Travnika bi pogodioNoName je napisao/la:Čitaš dakle. Pokušaj i pogledati nekad.stomaklija je napisao/la:Bravo za Đekicu, strasna partija![]()
Kompany 0:2. Da li cete shvatiti da od njega nema hljeba. Evo citam 3 100 postotne je promašio. Šta je sada?? Ne dodaju mu loptu? Zavjera, ili nešto šesto
![]()
Re: Edin Džeko
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
Re: Edin Džeko
Re: Odg: Edin Džeko
Zalosno je takve osobe kao ti postoje na forumu !stomaklija je napisao/la:Čitam-da, streamovi mi se ne traže. Realno, igrač koji ima takvu tržišnu vrijednost od 3 zicera jedan mota zabiti. Pa Varupa iz Travnika bi pogodioNoName je napisao/la:Čitaš dakle. Pokušaj i pogledati nekad.stomaklija je napisao/la:Bravo za Đekicu, strasna partija![]()
Kompany 0:2. Da li cete shvatiti da od njega nema hljeba. Evo citam 3 100 postotne je promašio. Šta je sada?? Ne dodaju mu loptu? Zavjera, ili nešto šesto
![]()
Žalosno je što je naša repka spala na to da Edin bude jedini špic. Nagrebusili smo u Brazilu, jedino da Ibišević proradi. Ovaj je prop'o k'o....
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, dariolovrinovic00, DeeWa, farenhajt, Fudo, Goalgetter, HariTz, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 399 gostiju.


