Samo malo...jel ovdje poenta ko je za koga cuo ili ko je kako odigrao? Ja za tu Vikoriju nikad prije nisam cuo do ove sezone. Sto se tice vasih predstava u Evropi one se samo mogu okarakterisati sramotnim. I nemoj se samo fatati Kukesija i Zete da se ne bi dzaba onda vracali na Litexe....isto ko da pricamo o pamcenju vjeverice. Sjeti se za promjenu Besiktasa, Genka, Cluja, Rapida, Sigme, Levskog...AdamSmith je napisao/la:Kao što već napisah besmisleno je porediti kvalitet protivnika u Ligi šampiona i Evropa ligi, zna se koje takmičenje ima epitet najelitnijeg, a koje ne. Za Viktoriju Plzen je čuo svako živ ko prati fudbal, za Kukeshi ne. Razlika u kvalitetu ti se najbolje oslikava u UEFA bodovanju.bordobijeli je napisao/la: opet cu rec normalna su ta podbadanja kad vas dobiju Izraelci 3-4 razlike ili Maribor a tako i vi nas kad nas izbaci crna zeta i još crniji kukesi .al reano gledajuci Sarajevo je imalo puno bolji utakmica u europi nego zeljo .zeljo ovu protiv plzena i serif i to je to u posljedni 6-7 dok je sarajevo imalo orebro ,trnavu ,cluj ,levski ,helsinborg sve jace lige nego nase i sasvim pristojni protivnici koje smo prosli .
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
LJUDI MOLIM VAS PUSTITE IH, IMAJU ONI DOVOLJNO PROBLEMA O KOJIMA SE TREBAJU BRINUTI
mi imamo samo problem sa nama samima, navijacima...
razumljivo je, 4-5 godina se i moglo trpiti ona smijurija od fudbala koju smo gledali... sve preko je vec postajalo razocarenje, broj gledalaca se enormno smanjio... ali ono najgore smo napravili protiv Borca i ti bodovi bi nam sad bili izuzetno bitni, a siguran sam da nije bilo te utakmice da bi imali i jos koji bod vise zbog pada samopouzdanja
Sada je najbitnije da u sto vecem broju dolazimo na utakmice, da bodrimo svoj klub i da ne punimo DZEP saveza zbog glupih baklji.. razumijem protiv komsija, razumijem protiv borca, al ne razumijem protiv MVO,TRAVNIKA i sl. ekipa, koje uz duzno postovanje ne predstavljaju atraktinog suparnika ni na terenu a ni na tribinama
Sto se igraca tice, od spreme do psihickog stanja, od rata pa do sad, nikad bolje nisu bili spremljeni...
raspravljajmo o tome koliko nam je dobro dosla ova situacija kada ne brinemo o dugovima, palatama, idemo na prirpeme sa ekipama iz evropskog vrha....
mi imamo samo problem sa nama samima, navijacima...
razumljivo je, 4-5 godina se i moglo trpiti ona smijurija od fudbala koju smo gledali... sve preko je vec postajalo razocarenje, broj gledalaca se enormno smanjio... ali ono najgore smo napravili protiv Borca i ti bodovi bi nam sad bili izuzetno bitni, a siguran sam da nije bilo te utakmice da bi imali i jos koji bod vise zbog pada samopouzdanja
Sada je najbitnije da u sto vecem broju dolazimo na utakmice, da bodrimo svoj klub i da ne punimo DZEP saveza zbog glupih baklji.. razumijem protiv komsija, razumijem protiv borca, al ne razumijem protiv MVO,TRAVNIKA i sl. ekipa, koje uz duzno postovanje ne predstavljaju atraktinog suparnika ni na terenu a ni na tribinama
Sto se igraca tice, od spreme do psihickog stanja, od rata pa do sad, nikad bolje nisu bili spremljeni...
raspravljajmo o tome koliko nam je dobro dosla ova situacija kada ne brinemo o dugovima, palatama, idemo na prirpeme sa ekipama iz evropskog vrha....
Re: FK Sarajevo
'ajde neka neko na brzinu baci malo statistickih podataka..
-Koliko imamo trenutno igraca na platnom spisku?
-Koliko kojih igraca imamo razvrstano po formacijskim mjestima?
-Koliko imamo posudjenih igraca,i onih koji su kod nas na posudbi?
-Kojim igracima prije svih ostalih istice ugovor i kad?
-Koji igraci su sigurno tu jos dvije sezone i vise?
Hvala
-Koliko imamo trenutno igraca na platnom spisku?
-Koliko kojih igraca imamo razvrstano po formacijskim mjestima?
-Koliko imamo posudjenih igraca,i onih koji su kod nas na posudbi?
-Kojim igracima prije svih ostalih istice ugovor i kad?
-Koji igraci su sigurno tu jos dvije sezone i vise?
Hvala
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!
Re: FK Sarajevo
U slucaju povrede Bilbije,imacemo problema sa napadom.Pod hitno do Zenice nekog dovesti za klupe. 
Re: FK Sarajevo
champions1921,
Nemam namjeru ispunjavati zahtjeve. Takodje nema razloga da stavljas navodnike. Ako te zaista interesuje otidji na vase tekme i okreni se oko sebe pa ces znati. Evo ti primjer ovaj pacijent plavetniloo. Papcina dokazana (pogledaj mu zadnji post) koji je toliko beznacajan da ne vrijedi da se na njega trosi vrijeme. Ima tu jos jako puno atributa ali ovo je dobar pocetak. To je ozbiljna tema ali te karakteristike ces naci kod pacova koji su unistili (i jos to rade) i prodali svaku buducnost Bosne.
Naravno duzno postovaje stormu i jos par gradske raje Manijaka koja su potpuno suprotni tome.
Hvala na korekciji ali za specificno nasa slova koristim samo c,dj,s i z, bez kvakica i crtica. Brze mi je a za Engleski mi ne treba. To je jako razlicito od koristenja : njiha, anamo, protestvuj,.... Znas i sam ko koristi takve rijeci.
Nemam namjeru ispunjavati zahtjeve. Takodje nema razloga da stavljas navodnike. Ako te zaista interesuje otidji na vase tekme i okreni se oko sebe pa ces znati. Evo ti primjer ovaj pacijent plavetniloo. Papcina dokazana (pogledaj mu zadnji post) koji je toliko beznacajan da ne vrijedi da se na njega trosi vrijeme. Ima tu jos jako puno atributa ali ovo je dobar pocetak. To je ozbiljna tema ali te karakteristike ces naci kod pacova koji su unistili (i jos to rade) i prodali svaku buducnost Bosne.
Naravno duzno postovaje stormu i jos par gradske raje Manijaka koja su potpuno suprotni tome.
Hvala na korekciji ali za specificno nasa slova koristim samo c,dj,s i z, bez kvakica i crtica. Brze mi je a za Engleski mi ne treba. To je jako razlicito od koristenja : njiha, anamo, protestvuj,.... Znas i sam ko koristi takve rijeci.
Re: FK Sarajevo
@rammstein
Molim te ako mozes da nam kazes ima li ista od onog transfera sto si govorio da ce biti do kraja ove sedmice ? Jel se izjalovilo nesto ili je status cekanja jos ? Mozes i na pp.
Hvala.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Molim te ako mozes da nam kazes ima li ista od onog transfera sto si govorio da ce biti do kraja ove sedmice ? Jel se izjalovilo nesto ili je status cekanja jos ? Mozes i na pp.
Hvala.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
.... ljubav za tebe mjere nema .... MCMXLVI ....
Re: FK Sarajevo
taman kkrenuo u gradNantess je napisao/la:@rammstein
Molim te ako mozes da nam kazes ima li ista od onog transfera sto si govorio da ce biti do kraja ove sedmice ? Jel se izjalovilo nesto ili je status cekanja jos ? Mozes i na pp.
Hvala.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kako sam i rekao, pregovarali smo, ponudili odlicne uslove, on zadovoljan u prva dva dana sedmice (Pon uto) trebao je da da odg.
Od tad nikakve info, nista
ako ga treba cekati do 1.3.
Re: FK Sarajevo
Pobjedili smo, bravo bordo momci, a Krste je pravi napadac sto i pokazuje samo dok jos malo upozna ekipu i uhoda se nece mu biti ravnog. 
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Fakat kako im se da vise pisati gluposti. 
Re: FK Sarajevo
Brate spamaju bezveze i djaba je ovoj djeci dokazat nek se niko ne nadje uvrijedjen, ali valjda znaju da je ovo tema iskljucivo : FK SARAJEVO.amypitar je napisao/la:Fakat kako im se da vise pisati gluposti.
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Ja se izvinjavam navijacima Sarajeva, ali na ove izlijeve nacionalizma sam morao reagovati.
@sarajlija... prijatelju, daleko sam ja od djeteta... cak imam jedno svoje.
Pozdrav.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
@sarajlija... prijatelju, daleko sam ja od djeteta... cak imam jedno svoje.
Pozdrav.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: FK Sarajevo
daj ljudi podijelite banove za ove koji gluposti pisu ja udjem na temu da vidim sta se desava sta ima ono se pojedinici uhvatili u kostac i to rasprava koja bi se mogla nazvati glup gluplji
Samo Sarajevo
Re: FK Sarajevo
" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: FK Sarajevo
gdje se igra pripremna zrinjski-sarajevo 22.2?
Re: FK Sarajevo
Mostarkrmak je napisao/la:gdje se igra pripremna zrinjski-sarajevo 22.2?
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: FK Sarajevo
" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: FK Sarajevo
Na transfermarketu ima većina informacija...socrates je napisao/la:'ajde neka neko na brzinu baci malo statistickih podataka..
-Koliko imamo trenutno igraca na platnom spisku?
-Koliko kojih igraca imamo razvrstano po formacijskim mjestima?
-Koliko imamo posudjenih igraca,i onih koji su kod nas na posudbi?
-Kojim igracima prije svih ostalih istice ugovor i kad?
-Koji igraci su sigurno tu jos dvije sezone i vise?
Hvala
http://www.transfermarkt.co.uk/en/fk-sa ... n_282.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: FK Sarajevo
Što kod ovog srnca što vam je došao nema ni slike, ni cijene na transfermarketu ?
Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
Re: FK Sarajevo
ako si ovde da podjebajes onda ti to nije ok ali racunam da nepitas to pitanje zbog toga pa cu ti rec nema cijene hajduk ga htio dovesti kao u kausia onako s apsanjaka nedje pa sta bude e sad neki kazu da im se nije svidio a neki kazu malo ponudili e sad uglavnom doso je taj anonimac kod nas sigurno za neke male pare kao npr diata ili kod vas dialiba e sad dali ce uspjeti u karijeri ili nece neznamo ovi se nasi nadaju najboljemGrokok je napisao/la:Što kod ovog srnca što vam je došao nema ni slike, ni cijene na transfermarketu ?
Samo Sarajevo
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 12 gostiju.

