FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
GangEvil
Postovi: 963
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 14 feb 2014, 13:01

AdamSmith je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la: opet cu rec normalna su ta podbadanja kad vas dobiju Izraelci 3-4 razlike ili Maribor a tako i vi nas kad nas izbaci crna zeta i još crniji kukesi .al reano gledajuci Sarajevo je imalo puno bolji utakmica u europi nego zeljo .zeljo ovu protiv plzena i serif i to je to u posljedni 6-7 dok je sarajevo imalo orebro ,trnavu ,cluj ,levski ,helsinborg sve jace lige nego nase i sasvim pristojni protivnici koje smo prosli .
Kao što već napisah besmisleno je porediti kvalitet protivnika u Ligi šampiona i Evropa ligi, zna se koje takmičenje ima epitet najelitnijeg, a koje ne. Za Viktoriju Plzen je čuo svako živ ko prati fudbal, za Kukeshi ne. Razlika u kvalitetu ti se najbolje oslikava u UEFA bodovanju.
Samo malo...jel ovdje poenta ko je za koga cuo ili ko je kako odigrao? Ja za tu Vikoriju nikad prije nisam cuo do ove sezone. Sto se tice vasih predstava u Evropi one se samo mogu okarakterisati sramotnim. I nemoj se samo fatati Kukesija i Zete da se ne bi dzaba onda vracali na Litexe....isto ko da pricamo o pamcenju vjeverice. Sjeti se za promjenu Besiktasa, Genka, Cluja, Rapida, Sigme, Levskog...

Avatar
rammstein
Postovi: 2040
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 14 feb 2014, 13:09

LJUDI MOLIM VAS PUSTITE IH, IMAJU ONI DOVOLJNO PROBLEMA O KOJIMA SE TREBAJU BRINUTI
mi imamo samo problem sa nama samima, navijacima...
razumljivo je, 4-5 godina se i moglo trpiti ona smijurija od fudbala koju smo gledali... sve preko je vec postajalo razocarenje, broj gledalaca se enormno smanjio... ali ono najgore smo napravili protiv Borca i ti bodovi bi nam sad bili izuzetno bitni, a siguran sam da nije bilo te utakmice da bi imali i jos koji bod vise zbog pada samopouzdanja
Sada je najbitnije da u sto vecem broju dolazimo na utakmice, da bodrimo svoj klub i da ne punimo DZEP saveza zbog glupih baklji.. razumijem protiv komsija, razumijem protiv borca, al ne razumijem protiv MVO,TRAVNIKA i sl. ekipa, koje uz duzno postovanje ne predstavljaju atraktinog suparnika ni na terenu a ni na tribinama

Sto se igraca tice, od spreme do psihickog stanja, od rata pa do sad, nikad bolje nisu bili spremljeni...
raspravljajmo o tome koliko nam je dobro dosla ova situacija kada ne brinemo o dugovima, palatama, idemo na prirpeme sa ekipama iz evropskog vrha....

Avatar
socrates
Postovi: 1082
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la socrates » 14 feb 2014, 14:28

'ajde neka neko na brzinu baci malo statistickih podataka..

-Koliko imamo trenutno igraca na platnom spisku?
-Koliko kojih igraca imamo razvrstano po formacijskim mjestima?
-Koliko imamo posudjenih igraca,i onih koji su kod nas na posudbi?
-Kojim igracima prije svih ostalih istice ugovor i kad?
-Koji igraci su sigurno tu jos dvije sezone i vise?

Hvala
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 14 feb 2014, 15:12

U slucaju povrede Bilbije,imacemo problema sa napadom.Pod hitno do Zenice nekog dovesti za klupe. :idea:

Avatar
kengur
Postovi: 2107
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 14 feb 2014, 15:34

champions1921,
Nemam namjeru ispunjavati zahtjeve. Takodje nema razloga da stavljas navodnike. Ako te zaista interesuje otidji na vase tekme i okreni se oko sebe pa ces znati. Evo ti primjer ovaj pacijent plavetniloo. Papcina dokazana (pogledaj mu zadnji post) koji je toliko beznacajan da ne vrijedi da se na njega trosi vrijeme. Ima tu jos jako puno atributa ali ovo je dobar pocetak. To je ozbiljna tema ali te karakteristike ces naci kod pacova koji su unistili (i jos to rade) i prodali svaku buducnost Bosne.
Naravno duzno postovaje stormu i jos par gradske raje Manijaka koja su potpuno suprotni tome.

Hvala na korekciji ali za specificno nasa slova koristim samo c,dj,s i z, bez kvakica i crtica. Brze mi je a za Engleski mi ne treba. To je jako razlicito od koristenja : njiha, anamo, protestvuj,.... Znas i sam ko koristi takve rijeci.

Avatar
Nantess
Postovi: 258
Pridružen/a: 06 avg 2008, 18:07
Lokacija: 071 SA 071
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nantess » 14 feb 2014, 15:46

@rammstein
Molim te ako mozes da nam kazes ima li ista od onog transfera sto si govorio da ce biti do kraja ove sedmice ? Jel se izjalovilo nesto ili je status cekanja jos ? Mozes i na pp.
Hvala.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
.... ljubav za tebe mjere nema .... MCMXLVI ....

Avatar
rammstein
Postovi: 2040
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 14 feb 2014, 16:09

Nantess je napisao/la:@rammstein
Molim te ako mozes da nam kazes ima li ista od onog transfera sto si govorio da ce biti do kraja ove sedmice ? Jel se izjalovilo nesto ili je status cekanja jos ? Mozes i na pp.
Hvala.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
taman kkrenuo u grad :D pa da odg da ne mislite da sam sta slagao :D :mrgreen:
Kako sam i rekao, pregovarali smo, ponudili odlicne uslove, on zadovoljan u prva dva dana sedmice (Pon uto) trebao je da da odg.
Od tad nikakve info, nista :D
ako ga treba cekati do 1.3. :D nije problem :mrgreen: al mislim da ce se najdalje do nedjelje-ponedjeljka sve znati sto se toga tice... sve je ukazivalo na to da ce biti zavrseno vrlo brzo ali... i bez njega imamo beton ekipu

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 14 feb 2014, 16:32

Pobjedili smo, bravo bordo momci, a Krste je pravi napadac sto i pokazuje samo dok jos malo upozna ekipu i uhoda se nece mu biti ravnog. :)
04.10.2009 !!

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 14 feb 2014, 16:43

Imate pp nemojte se ovdje raspravljat. ;)
04.10.2009 !!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 14 feb 2014, 16:45

Fakat kako im se da vise pisati gluposti. :oops:

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 14 feb 2014, 16:46

amypitar je napisao/la:Fakat kako im se da vise pisati gluposti. :oops:
Brate spamaju bezveze i djaba je ovoj djeci dokazat nek se niko ne nadje uvrijedjen, ali valjda znaju da je ovo tema iskljucivo : FK SARAJEVO. :roll:
04.10.2009 !!

Utic
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 maj 2010, 12:31
Lokacija: Grbavica/Hrasno
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Utic » 14 feb 2014, 16:53

Ja se izvinjavam navijacima Sarajeva, ali na ove izlijeve nacionalizma sam morao reagovati.
@sarajlija... prijatelju, daleko sam ja od djeteta... cak imam jedno svoje.
Pozdrav.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 14 feb 2014, 16:57

daj ljudi podijelite banove za ove koji gluposti pisu ja udjem na temu da vidim sta se desava sta ima ono se pojedinici uhvatili u kostac i to rasprava koja bi se mogla nazvati glup gluplji
Samo Sarajevo

koala
Postovi: 55
Pridružen/a: 29 jan 2014, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koala » 14 feb 2014, 18:05

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
krmak
Postovi: 651
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la krmak » 14 feb 2014, 18:10

gdje se igra pripremna zrinjski-sarajevo 22.2?

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 14 feb 2014, 18:11

krmak je napisao/la:gdje se igra pripremna zrinjski-sarajevo 22.2?
Mostar
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
selfmade
Postovi: 53
Pridružen/a: 08 nov 2011, 00:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la selfmade » 14 feb 2014, 18:48

" onclick="window.open(this.href);return false; 8-) 8-) 8-)

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 14 feb 2014, 20:02

socrates je napisao/la:'ajde neka neko na brzinu baci malo statistickih podataka..

-Koliko imamo trenutno igraca na platnom spisku?
-Koliko kojih igraca imamo razvrstano po formacijskim mjestima?
-Koliko imamo posudjenih igraca,i onih koji su kod nas na posudbi?
-Kojim igracima prije svih ostalih istice ugovor i kad?
-Koji igraci su sigurno tu jos dvije sezone i vise?

Hvala
Na transfermarketu ima većina informacija... ;) Mrsko mi sad da "vadim" pa da ovdje pišem.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/fk-sa ... n_282.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Grokok
Postovi: 323
Pridružen/a: 20 jan 2014, 19:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grokok » 14 feb 2014, 21:12

Što kod ovog srnca što vam je došao nema ni slike, ni cijene na transfermarketu ?
Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 14 feb 2014, 21:21

Grokok je napisao/la:Što kod ovog srnca što vam je došao nema ni slike, ni cijene na transfermarketu ?
ako si ovde da podjebajes onda ti to nije ok ali racunam da nepitas to pitanje zbog toga pa cu ti rec nema cijene hajduk ga htio dovesti kao u kausia onako s apsanjaka nedje pa sta bude e sad neki kazu da im se nije svidio a neki kazu malo ponudili e sad uglavnom doso je taj anonimac kod nas sigurno za neke male pare kao npr diata ili kod vas dialiba e sad dali ce uspjeti u karijeri ili nece neznamo ovi se nasi nadaju najboljem
Samo Sarajevo

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bajroni, DinGospo21, Google Adsense [Bot], NazorUso i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []