RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA
Re: RSD Velež Mostar
Sretno nam RAja danas. Zar da stane ova vjetrina do tekme.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
- NeretvanskaPastrmka
- Postovi: 7371
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
- Lokacija: Velez i Stari Most
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
IDEMO RODJENI DANAS PO TRI BODA. JURIIIIISSSSS
UEFA TEAM RANKING 1989
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
Re: RSD Velež Mostar
Misli li stajat ovaj vjetar
Još gore u Vrapčićima uvijek puše, mogu mislit kako je sad 
- NeretvanskaPastrmka
- Postovi: 7371
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
- Lokacija: Velez i Stari Most
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Babe ne staju 
UEFA TEAM RANKING 1989
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
Re: RSD Velež Mostar
Ja jbt, ja zaboravio na toNeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju
- NeretvanskaPastrmka
- Postovi: 7371
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
- Lokacija: Velez i Stari Most
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Stare mostarske babe. Udju na rukav izadju na nogavicuvm22 je napisao/la:Ja jbt, ja zaboravio na toNeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju
UEFA TEAM RANKING 1989
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
Re: RSD Velež Mostar
Znači, nek' biraju prvo stranu gdje vjetar puše suprotno od Oštrijevog gola, pa tek onda loptu, lako ćemo za loptu. 
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: RSD Velež Mostar
Kad se sjetim prošle godine bile babe ja morao u južni i to preko Hasana BrkićaNeretvanskaPastrmka je napisao/la:Stare mostarske babe. Udju na rukav izadju na nogavicuvm22 je napisao/la:Ja jbt, ja zaboravio na toNeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju![]()
![]()
brrrrrrr
- NeretvanskaPastrmka
- Postovi: 7371
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
- Lokacija: Velez i Stari Most
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Neko otvori cigare na luckom a tebe celofan na hasanu pogodi u celo

UEFA TEAM RANKING 1989
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
Re: RSD Velež Mostar
Igraj Velež, igraj i pobjedi !
1922 & 1878
'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.
RŠD VELEŽ MOSTAR !!!
'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.
RŠD VELEŽ MOSTAR !!!
Re: RSD Velež Mostar
NAPUSTIO NAS JE NAŠ DRAGI ELFIF ELFA ŠARAN
Fudbalski klub Velež ostao je bez svog velikog prijatelja. U 70. godini života napustio nas je naš dragi Elfif Elfa Šaran. Naš dragi Elfa bio je prije svega naš veliki prijatelj, navijač i Veležovac u svom srcu i duši, dugogodišnji član kluba i sekretar „Rođenih“. U periodu nakon rata do odlaska u penziju dao je ogroman doprinos podizanju „Rođenih“. Velež mu je bio mnogo više od simbola i sportskog kolektiva, a naš dragi Elfa mnogo više je značio za ovaj klub nego što se to može riječima opisati.
Sahrana Elfifa Elfe Šaran obavit će se 10. marta u 16.00 sati na Gradskom groblju „Sutina“. Fudbalski klub Velež i ovim putem izražava saučešće porodici.
fkvelez.ba
Fudbalski klub Velež ostao je bez svog velikog prijatelja. U 70. godini života napustio nas je naš dragi Elfif Elfa Šaran. Naš dragi Elfa bio je prije svega naš veliki prijatelj, navijač i Veležovac u svom srcu i duši, dugogodišnji član kluba i sekretar „Rođenih“. U periodu nakon rata do odlaska u penziju dao je ogroman doprinos podizanju „Rođenih“. Velež mu je bio mnogo više od simbola i sportskog kolektiva, a naš dragi Elfa mnogo više je značio za ovaj klub nego što se to može riječima opisati.
Sahrana Elfifa Elfe Šaran obavit će se 10. marta u 16.00 sati na Gradskom groblju „Sutina“. Fudbalski klub Velež i ovim putem izražava saučešće porodici.
fkvelez.ba
Re: RSD Velež Mostar
VELEŽ: Oštraković, Škaljić, Kodro, Zolj, Okić, Hebibović, Merzić, Janković, Blagojević, Letić, Maletić.
MLADOST: Tripić, Hodzić, Bajić, Ramić, Trifković, Savić, Komarčević, Ristić, Zečević, Vasić, Mazić.
MLADOST: Tripić, Hodzić, Bajić, Ramić, Trifković, Savić, Komarčević, Ristić, Zečević, Vasić, Mazić.
Re: RSD Velež Mostar
31’ Janković uposlio Hebibovića, koji je izašao sam pred gol Mladosti, ali je bio neprecizan.
30’ Velež napada u Vrapčićima, imao je i neke šanse, ali nema golova.
30’ Velež napada u Vrapčićima, imao je i neke šanse, ali nema golova.
Re: RSD Velež Mostar
yebem vam rod i porod,,kako vas samo stid nije
- samo_lijevo
- Postovi: 10814
- Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
- Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
tesko se sa onom igrom moze dobiti nekoga ko se brani sa 10 igraca.Nema se igraca koji ce asistirati,kao ni dobrog centarfora da razbije odbranu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf
Nur gucken, nicht anfassen
Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo
Nur gucken, nicht anfassen
Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo
Re: RSD Velež Mostar
Ma bravoCickoo je napisao/la:Jedva čekamanel81m je napisao/la:Vidit ćeš ti majstore kad vas napadnemo sa 9 krilnih igrača!Cickoo je napisao/la:Dobili ste vi pšenicu i u Bijeljini 1-1![]()
![]()
![]()
Pored desnog i lijevog krila mi imamo i prednje i zadnje a i srednje krilo, nećete znat šta vas je snašlo!![]()
![]()
003871312
Re: RSD Velež Mostar
Kakvi bola centarfori i bakraci,,,da se raja skupila iza skole MORA se selo dobit,,,sramota bola visesamo_lijevo je napisao/la:tesko se sa onom igrom moze dobiti nekoga ko se brani sa 10 igraca.Nema se igraca koji ce asistirati,kao ni dobrog centarfora da razbije odbranu.
Re: RSD Velež Mostar
nakon što smo imali kompleks gostovanja, sada je na redu kompleks bunker... 
- NeretvanskaPastrmka
- Postovi: 7371
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
- Lokacija: Velez i Stari Most
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Raja evo taman s tekme. Samo cu napisati da onakav bunker nisam vidio od 93-ce. Ljudi dva ili tri puta presli centar i imali jednu sansu. Mi u prvom 3-4 dobre prilike a u drugom 1-2. Vjetar dobro sjebao utakmicu. Ono je sramota da jedna ekipa dodje i igra onako. Za ne povjerovat.
UEFA TEAM RANKING 1989
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250
Re: RSD Velež Mostar
samo da citiram druze,pobjeda u gostima,loziona raje,vrapcici,dobra kvota na veleza...hvala,prijatno i dovidzenja...NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Druze nije do toga ako mislimo na isto. Psiholoska barijera,pritisak,ocekivanja raje. Drugim rijecima useru se pa im malo noge budu svezane. Nadam se da ce MVO past i da cemo nastavit sa dobrim igramapastore je napisao/la:nadam se da ce velez dobiti mladost i opravdat tri boda sa otoke,ali vec odavno poznato kad god se velez ukljuci u borbu za evropu po obicaju odlucujucu utakmicu igraju u vrapcicima,raja se opet nalozi,kladionice stave finu kvotu i naravno velez kiksa,zasto se to desava konstantno nikad mi nece biti jasno?ali ako dobije mladost sutra,opet se je sve u igri
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


