RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 08 mar 2014, 10:24

Sretno nam RAja danas. Zar da stane ova vjetrina do tekme.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 10:26

IDEMO RODJENI DANAS PO TRI BODA. JURIIIIISSSSS
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

vm22
Postovi: 3149
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 08 mar 2014, 10:30

Misli li stajat ovaj vjetar :roll: Još gore u Vrapčićima uvijek puše, mogu mislit kako je sad :)

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 10:38

Babe ne staju :P
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

vm22
Postovi: 3149
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 08 mar 2014, 10:42

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju :P
Ja jbt, ja zaboravio na to :lol:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 10:45

vm22 je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju :P
Ja jbt, ja zaboravio na to :lol:
Stare mostarske babe. Udju na rukav izadju na nogavicu :lol: :lol: :lol: brrrrrrr :P
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 08 mar 2014, 10:50

Znači, nek' biraju prvo stranu gdje vjetar puše suprotno od Oštrijevog gola, pa tek onda loptu, lako ćemo za loptu. :mrgreen:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

vm22
Postovi: 3149
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 08 mar 2014, 10:59

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
vm22 je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Babe ne staju :P
Ja jbt, ja zaboravio na to :lol:
Stare mostarske babe. Udju na rukav izadju na nogavicu :lol: :lol: :lol: brrrrrrr :P
Kad se sjetim prošle godine bile babe ja morao u južni i to preko Hasana Brkića :lol: Brate ne moram hodat vjetar me nosi :lol: :mrgreen:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 11:02

Neko otvori cigare na luckom a tebe celofan na hasanu pogodi u celo :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Goodison
Postovi: 999
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Goodison » 08 mar 2014, 11:50

Igraj Velež, igraj i pobjedi !
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 08 mar 2014, 12:39

NAPUSTIO NAS JE NAŠ DRAGI ELFIF ELFA ŠARAN

Fudbalski klub Velež ostao je bez svog velikog prijatelja. U 70. godini života napustio nas je naš dragi Elfif Elfa Šaran. Naš dragi Elfa bio je prije svega naš veliki prijatelj, navijač i Veležovac u svom srcu i duši, dugogodišnji član kluba i sekretar „Rođenih“. U periodu nakon rata do odlaska u penziju dao je ogroman doprinos podizanju „Rođenih“. Velež mu je bio mnogo više od simbola i sportskog kolektiva, a naš dragi Elfa mnogo više je značio za ovaj klub nego što se to može riječima opisati.

Sahrana Elfifa Elfe Šaran obavit će se 10. marta u 16.00 sati na Gradskom groblju „Sutina“. Fudbalski klub Velež i ovim putem izražava saučešće porodici.

fkvelez.ba

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 08 mar 2014, 15:23

VELEŽ: Oštraković, Škaljić, Kodro, Zolj, Okić, Hebibović, Merzić, Janković, Blagojević, Letić, Maletić.

MLADOST: Tripić, Hodzić, Bajić, Ramić, Trifković, Savić, Komarčević, Ristić, Zečević, Vasić, Mazić.

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 08 mar 2014, 15:32

31’ Janković uposlio Hebibovića, koji je izašao sam pred gol Mladosti, ali je bio neprecizan.

30’ Velež napada u Vrapčićima, imao je i neke šanse, ali nema golova.

podhum
Postovi: 397
Pridružen/a: 02 feb 2014, 22:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la podhum » 08 mar 2014, 16:46

yebem vam rod i porod,,kako vas samo stid nije

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 10814
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la samo_lijevo » 08 mar 2014, 17:00

tesko se sa onom igrom moze dobiti nekoga ko se brani sa 10 igraca.Nema se igraca koji ce asistirati,kao ni dobrog centarfora da razbije odbranu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Cickoo
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cickoo » 08 mar 2014, 17:01

Cickoo je napisao/la:
anel81m je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:Dobili ste vi pšenicu i u Bijeljini 1-1
Vidit ćeš ti majstore kad vas napadnemo sa 9 krilnih igrača! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pored desnog i lijevog krila mi imamo i prednje i zadnje a i srednje krilo, nećete znat šta vas je snašlo! :lol: :lol: :lol:
Jedva čekam :lol:
Ma bravo :lol: Ima dosta postova za citirat, al neka, evo vam pšenica. Hvala na bodu :lol:
003871312

podhum
Postovi: 397
Pridružen/a: 02 feb 2014, 22:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la podhum » 08 mar 2014, 17:22

samo_lijevo je napisao/la:tesko se sa onom igrom moze dobiti nekoga ko se brani sa 10 igraca.Nema se igraca koji ce asistirati,kao ni dobrog centarfora da razbije odbranu.
Kakvi bola centarfori i bakraci,,,da se raja skupila iza skole MORA se selo dobit,,,sramota bola vise

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 08 mar 2014, 17:24

nakon što smo imali kompleks gostovanja, sada je na redu kompleks bunker... :roll:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2014, 17:27

Raja evo taman s tekme. Samo cu napisati da onakav bunker nisam vidio od 93-ce. Ljudi dva ili tri puta presli centar i imali jednu sansu. Mi u prvom 3-4 dobre prilike a u drugom 1-2. Vjetar dobro sjebao utakmicu. Ono je sramota da jedna ekipa dodje i igra onako. Za ne povjerovat.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

pastore
Postovi: 882
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pastore » 08 mar 2014, 17:28

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
pastore je napisao/la:nadam se da ce velez dobiti mladost i opravdat tri boda sa otoke,ali vec odavno poznato kad god se velez ukljuci u borbu za evropu po obicaju odlucujucu utakmicu igraju u vrapcicima,raja se opet nalozi,kladionice stave finu kvotu i naravno velez kiksa,zasto se to desava konstantno nikad mi nece biti jasno?ali ako dobije mladost sutra,opet se je sve u igri
Druze nije do toga ako mislimo na isto. Psiholoska barijera,pritisak,ocekivanja raje. Drugim rijecima useru se pa im malo noge budu svezane. Nadam se da ce MVO past i da cemo nastavit sa dobrim igrama ;)
samo da citiram druze,pobjeda u gostima,loziona raje,vrapcici,dobra kvota na veleza...hvala,prijatno i dovidzenja...

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []