XXIV KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la InatSilanBosanski » 30 mar 2014, 18:38

InatSilanBosanski je napisao/la:Borac - Sarajevo X Najrealnije, Sarajevo sigurno bolje, uvijek ima ALI..prednost domaceg terena tako da to je to.
Leotar - Željezničar 2 0:5 za dobar nastavak prvenstva
Mladost - Zvijezda 1 MVO jaca 3:1
Olimpic - Travnik X Tvrda tekma, zna se kako se Travnik cupa
Slavija - Zrinjski X2 Moguca pobjeda odlicnog Zrinje
Velež - Rudar 1 Rodjeni dobijaju i to u hendikepu
Celik - Vitez X Taj neki komsijski derbi, mogao bi cak i Vitez uzet (bez podcjenjivanja celika)
Široki Brijeg - Radnik 1 ka kuća
:clap:

pobjedesve
Postovi: 455
Pridružen/a: 22 mar 2014, 23:44
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la pobjedesve » 30 mar 2014, 18:43

InatSilanBosanski je napisao/la:
InatSilanBosanski je napisao/la:Borac - Sarajevo X Najrealnije, Sarajevo sigurno bolje, uvijek ima ALI..prednost domaceg terena tako da to je to.
Leotar - Željezničar 2 0:5 za dobar nastavak prvenstva
Mladost - Zvijezda 1 MVO jaca 3:1
Olimpic - Travnik X Tvrda tekma, zna se kako se Travnik cupa
Slavija - Zrinjski X2 Moguca pobjeda odlicnog Zrinje
Velež - Rudar 1 Rodjeni dobijaju i to u hendikepu
Celik - Vitez X Taj neki komsijski derbi, mogao bi cak i Vitez uzet (bez podcjenjivanja celika)
Široki Brijeg - Radnik 1 ka kuća
:clap:
Svaka cast :clap: :clap:
a... pehari su tu

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la slobodnjak » 30 mar 2014, 20:16

slobodnjak je napisao/la:Borac - Sarajevo X Sarajevo je krenulo igrati,nabrijani su ,a Borac bas ne igra nesto u zadnje vrijeme.Tim s Koševa je bliži trijumfu.

Leotar - Željezničar 2 Stvarno treba biti provokator i neozbiljan pa staviti nešto drugo.

Mladost - Zvijezda 1 Mladost se isčupala u Prijedoru.Zvijezdu nešto uvjek gotivim uvjek lijepo odigraju,ali ovo bi trebali izgubiti iako nisam da budem iskren baš siguran.

Olimpic - Travnik XAko Travnik ovo ne izgubi definitivno je mislim pregrmio brige oko opstanka.Atmosfera u klubu je podignuta,napaljeni su do bola.Olimpik je s druge strane odlična ekipa.Mogla bi dobra utakmica biti.

Slavija - Zrinjski 2Zrinjski je bolji .I treba mu.Na početku sam tvrdio da mogu daleko s ovom ekipom,i pokazalo se to tačnim.Teško će Slavija preživiti ovdje...

Velež - Rudar 1Ne vjerujem da bi Velez ovo pustio,bolji su a biće i prenos vidjećemo...

Celik - Vitez X
U prvom djelu Čelik je sretno izvukao X .I sada će...

Široki Brijeg - Radnik 1 Tip kola,ako je nešto sigurno ovo će po meni možda i najveći kandidat za titulu zbog rasporeda,hladno rjesiti u svoju korist...
Sve i jednu u fiksu bez dvoznaka u glavu :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 mar 2014, 20:19

Svaka cast druze :thumbup: da si petaka stavio mog'o si u Brazil i da ti ostane za temelja kad se vratis :lol:
slobodnjak je napisao/la:
slobodnjak je napisao/la:Borac - Sarajevo X Sarajevo je krenulo igrati,nabrijani su ,a Borac bas ne igra nesto u zadnje vrijeme.Tim s Koševa je bliži trijumfu.

Leotar - Željezničar 2 Stvarno treba biti provokator i neozbiljan pa staviti nešto drugo.

Mladost - Zvijezda 1 Mladost se isčupala u Prijedoru.Zvijezdu nešto uvjek gotivim uvjek lijepo odigraju,ali ovo bi trebali izgubiti iako nisam da budem iskren baš siguran.

Olimpic - Travnik XAko Travnik ovo ne izgubi definitivno je mislim pregrmio brige oko opstanka.Atmosfera u klubu je podignuta,napaljeni su do bola.Olimpik je s druge strane odlična ekipa.Mogla bi dobra utakmica biti.

Slavija - Zrinjski 2Zrinjski je bolji .I treba mu.Na početku sam tvrdio da mogu daleko s ovom ekipom,i pokazalo se to tačnim.Teško će Slavija preživiti ovdje...

Velež - Rudar 1Ne vjerujem da bi Velez ovo pustio,bolji su a biće i prenos vidjećemo...

Celik - Vitez X
U prvom djelu Čelik je sretno izvukao X .I sada će...

Široki Brijeg - Radnik 1 Tip kola,ako je nešto sigurno ovo će po meni možda i najveći kandidat za titulu zbog rasporeda,hladno rjesiti u svoju korist...
Sve i jednu u fiksu bez dvoznaka u glavu :D
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la slobodnjak » 30 mar 2014, 20:24

Najžalosnije druže što nisam ni prošao pored kladionice ovaj vikend :D ...

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 30 mar 2014, 20:55

Borac - Sarajevo - X Borac je u Mostaru pokazao da su vrlo dobra ekipa , ali se također pokazalo da se ne znaju nositi sa pritiskom domaćeg terena u BL.Pitari s druge strane ne igraju dobro ali su im rezultati ipak solidni.Ja natežem neki x mada me bilo kakav drugi ishod ovdje ne bi iznenadio.U slučaju pobjede Borca to će biti početak kraja Jarnija na klupi pitara. 1-1

Leotar - Željezničar - 2 Željo ovo dobija ali neće to biti baš samo izlet kako neki pišu.

Mladost - Zvijezda - 1 Mladost kompaktnija ekipa od Zvijezde koja je očito još uvijek neuigrana.

Olimpic - Travnik -1x Olimpic favorit ali domaći teren za njih nije domaći i zato sam ovdje oprezan naročito ako Olimpic ne uspije povesti u prvom poluvremenu.1-0 ili 1-1

Slavija - Zrinjski- 2 Navijački ali i realno smo puno bolji ali Slaviji gori pod nogama a mi ako dobijemo ovo imaćemo višestruku korist i zato 2. 1-3

Velež - Rudar -1 Prva pobjeda komšinica kući nakon par mjeseci i to po meni vrlo ubjedljiva,Šahtjor bi mogao platiti cijenu ovih dosadašnjih promašaja domaćih 5-1.


Celik - Vitez - X Susjedski derbi , miroljubivo uz moguće iznenađenje gostiju.

Široki Brijeg - Radnik - 1 Ovo Široki mora dobiti ali ne treba se zanositi da će biti lagano naročito ako ih igrači podcjene,Musa neće sigurno.
8/8 :D
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.