Ko ovaj vikend zabija u Bundesligi?
Vedad Ibisevic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Vedad Ibisevic
Ko ovaj vikend zabija u Bundesligi?
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Necu se ukljucivat u diskusiju, samo reko da pozdravim. I da, dabogda Vedad postigao 5 golova i time demantovao sve one koji sumnjaju u njegovu trenutnu formu ili nedo bog kvalitet.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
-
sahbaz2509
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Ma nema veze jarane, vedo dao 5 golova ili niti jedan uvjek ce ti "sumnjivci" da sumnjajuNoName je napisao/la:Sta ce ovo biti da nas je Gero pocastio svojim prisustvom. Odkada se okiti statusom nigdje gaNesto slicno kao i Ribery. Admine, moras razmisliti o ovom davanju statusa, rastjera nam najbolje forumase.
Necu se ukljucivat u diskusiju, samo reko da pozdravim. I da, dabogda Vedad postigao 5 golova i time demantovao sve one koji sumnjaju u njegovu trenutnu formu ili nedo bog kvalitet.
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Mozda bude ovdje, ali bez garancije:
Na "Stream 1" pritisnuti:
http://www.***SPAM***/watch/6782/ ... ive-stream
Ili mozda ovdje:
http://www.iraqgoals.net/6092-vfl-bochu ... heim-.html
Inace preko ove stranice mozete pregledati oko 22 razlicita web-portala sa livestream-links, dakle idete na soccer kod "sportgenre" a ispod toga birate izmedju 1 do 22 koju stranicu zelite da prikazete, a na jednoj ce valjda biti link za utakmicu koju zelite.
Ova stranica:
http://www.livestreams4you.net/soccer.html
Re: Vedad Ibisevic
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
biskitt je napisao/la:nek mu je sretno danas, da napokon prekine post.
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
Pa mogu ali da napad imitiraju.... teskoPrincipatus je napisao/la:Ovo izgleda Hoffenheimova odbrana pokusava imitirati Wolfsburgovu... 1:0 za Bochum.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
Necromacer
- Postovi: 385
- Pridružen/a: 09 sep 2009, 13:20
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
ibi golvedo & sejo je napisao/la:aj je**** link, nijedan nece da mi proradi
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, deda, DeeWa, delko, Elddar, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Zaxon i 321 gost.



