Tino-Sven Sušić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Tino-Sven Sušić
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
- IlPrincipe
- Postovi: 5986
- Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Nije mi jasno zasto postavljate ove komentare? Pa mozete naci takve stvari i kod navijaca Citija o Dzeki.
- 1988risha
- Postovi: 1272
- Pridružen/a: 13 apr 2014, 00:59
- Lokacija: Čair,Skopje (FYR of Macedonia)
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
toliko si inteligentan da još nisi skonto,da na Bičakčićevoj stranici pišu admini a ne oncalcio je napisao/la:Svaka cast Bico.
Nije mi jasno zasto postavljate ove komentare? Pa mozete naci takve stvari i kod navijaca Citija o Dzeki.
Ti si suza iz sna Bossanium moja Bossnium moja.
Bolna mi ne bila.
Ti privjesak ničiji nisi.Ni čest. Ni prćija.
Bosna si bila.Bosna ćeš biti.Bosna bosanska sva.
Osvajača tvojih silnih tko više i imena zna?
Re: Tino-Sven Sušić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Tino-Sven Sušić
Kad trener i igraci moraju opravdavati njegov poziv svake trece minute, to valjda dosta govori o TSS-u.Cartman je napisao/la:Lijepo od Bicakcica da podrzava kolegu, ali Tino je zalutao u repku, i to znaju i svi igraci repke i to ce kvarit atmosferu.
Kraj Neretve Rođeni
"Mislim na Sea, dakle postojim."
Re: Tino-Sven Sušić
Upravo tako. Vide i igraci sta se desava, i cuju i oni kritike.nut_shell je napisao/la:Kad trener i igraci moraju opravdavati njegov poziv svake trece minute, to valjda dosta govori o TSS-u.Cartman je napisao/la:Lijepo od Bicakcica da podrzava kolegu, ali Tino je zalutao u repku, i to znaju i svi igraci repke i to ce kvarit atmosferu.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Tino-Sven Sušić
Alipasino je napisao/la:Neces bit sam pasa idem i ja ne da cu zvizdat nego i galamit.Dosta mi je lopovluka u ratu nakon rata i jos ovo malo srece da mi neko lopovlukom uzima.E nece ako nista mogu zvizdat i galamit to mi nemoze niko zabranit.
Re: Tino-Sven Sušić
Beckham... into Sheringham... and Solskjær has won it! 1999!
-
pirotehnik
- Postovi: 335
- Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Cirkus, nista novo.
Re: Tino-Sven Sušić
U pravu si. Ovo se dešava samo u najprimitivnijim zemljava. Ovako nešto nema šanse da se desi u nekoj demokratskoj razvijenoj zemlji.ZgemboAdislic je napisao/la:Cist, javan i nesumnjiv nepotizam na nivou najprimitivnijih Africkih nacija i slicnih diktatura:
Mada najvise podsjeca na ovaj slucaj:
Re: Tino-Sven Sušić
levat je napisao/la:U pravu si. Ovo se dešava samo u najprimitivnijim zemljava. Ovako nešto nema šanse da se desi u nekoj demokratskoj razvijenoj zemlji.ZgemboAdislic je napisao/la:Cist, javan i nesumnjiv nepotizam na nivou najprimitivnijih Africkih nacija i slicnih diktatura:
Mada najvise podsjeca na ovaj slucaj:
Pogoroto nema šanse da se desi kod nas
Re: Tino-Sven Sušić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Tino-Sven Sušić
Znam da ga vecina ne podrzava ali ako je on svjestan koliko ga navijaci nece u repku onda bi trebao uzeti sve komentare kao motivaciju da nam zacepi usta a ja iskreno mislim da njega boli qrac za repku i BiH, samo da se proda ima lovu i uziva u njemu.
Jedino me zanima kako ce njega Pape ubacti u ekipu pored Pjanica,Medunjanina,Salihovica,Misketa.
The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali
Re: Tino-Sven Sušić
levat je napisao/la:U pravu si. Ovo se dešava samo u najprimitivnijim zemljava. Ovako nešto nema šanse da se desi u nekoj demokratskoj razvijenoj zemlji.ZgemboAdislic je napisao/la:Cist, javan i nesumnjiv nepotizam na nivou najprimitivnijih Africkih nacija i slicnih diktatura:
Mada najvise podsjeca na ovaj slucaj:
Pogoroto nema šanse da se desi na brdovitom Balkanu

- velez_mostar
- Postovi: 2116
- Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Gledao sam par puta intervju s njim, i definitivno je to najveci stranac u ekipi, nikakve ga emocije ne vezu za repku, i tu je samo jer postoji prilika da se proda i dodje do boljeg ugovora, da i tata malo "omasti brkove"...Stric(mada ne znam kako Safet iz Zavidovica moze biti "stric", a ne Amidza) ce uzeti pare na drugim stvarima.
Najgore kad seljak pohasi, uh..to je jeb.eno za okolinu..a i ćuhne!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
- ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
levat je napisao/la:U pravu si. Ovo se dešava samo u najprimitivnijim zemljava. Ovako nešto nema šanse da se desi u nekoj demokratskoj razvijenoj zemlji.ZgemboAdislic je napisao/la:Cist, javan i nesumnjiv nepotizam na nivou najprimitivnijih Africkih nacija i slicnih diktatura:
Mada najvise podsjeca na ovaj slucaj:
Pogoroto nema šanse da se desi na brdovitom Balkanu
Eh, da je sretne srece pa da su ljudi mogli glasat koji igraci da idu u Brazil. Bila bi bolja ekipa 100%. Ovaj Tino Susic, da ima imalo ponosa odbacio bi poziv zato jer zna da nije zasluzio da bude u reprezentaciji. Ono sto me najvise brine nije to sto nam Susic zauzima jedno od 28 mjesta, mozda ipak nece ni igrat. Ono sto me puno, puno vise brine je kakvu atmosferu ce ovaj potez vrlo jasnog nepotizma stvorit izmedju nasih kljucnih igraca i selektora. Eno puno se vec pisalo oko toga u utakmici protiv Egipta pa su ih izradili na stadionu gdje su 90% od navijaca bili nasi, mogu milsit sta ce nam tek Argentina uradit u Juznoj Americi.
Re: Tino-Sven Sušić
Očito je išao "niz dlaku" na ovoj konferenciji. Mada, u svemu tome je jako zbunjen, što ne čudi. Svakako da, kad se sve baš sve sagleda, nije zaslužio poziv za SP. Da je ovo za mjesec dana neka prijateljska utakmica, tad OK, ali na SP nije. Vjerujem da će on nekad u budućnosti imati mjesta na širem spisku, ali da će se razviti u igrača koji bi bio nezamjenjiv na sredini terena, to ne vjerujem. Daj Bože da bude...
Ako već dobije koju minutu u ovim pripremnim utakmicama i na SP, nadam se da će pokazati ono što najbolje zna, ma šta god to bilo. Jasno je da mali "zna igrati lopte" prema onome šta sam vidjela, "igra za raju" sa par suvišnih driblinga. Ali takvi nam nisu neophodni u ovom trenutku.
Sretno Tino, u svakom slučaju.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.
Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CantonaBIH, dariolovrinovic00, denza, Drum, Elddar, farenhajt, FerdinandF, Fudo, GG3, greenwood, harko35, Helemnejse, invincible1921, jasmin10, jestamaji, Kljukusar, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, Marokanci58, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, nebeskasila, PointBlank, Rule_hz, Shevko, Sheyi, Smaja, Soba, soccerfan, Sport90, StevieG8, Sveti, tutankamon1905, Wisey, Wolffire i 411 gostiju.











