oprat će seKvota je napisao/la:Nazalost dresova imamo samo do finala, a u finalnoj tekmi igramo gologuzi
SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Zezam seesprit24 je napisao/la:Ma jok kakva jedna garnitura,pa sinoc su razmjenjivali dresove sa djecom i bacali na tribine
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ali krajnje neozbiljno i neprofesionalno, sad ne znam od koga da li od saveza ili od Adidasa mada me iskustva vuku da je naš savez tu nešto zayebao
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Ovi bijeli dresovi su samo za smeca, pa pogledajte, vidi se stol kroz njega, broj na ledjima...samirr je napisao/la:zato što broj 9 poklonjen u humanitarne svrhe na kojem se nalaze potpisi svih reprezentativaca naše zemlje.
tj...vidjet ce se dlake na prsima kod misketa...
sramota
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
hurem je napisao/la:Ovi bijeli dresovi su samo za smeca, pa pogledajte, vidi se stol kroz njega, broj na ledjima...samirr je napisao/la:zato što broj 9 poklonjen u humanitarne svrhe na kojem se nalaze potpisi svih reprezentativaca naše zemlje.
tj...vidjet ce se dlake na prsima kod misketa...
sramota
BackSpace United
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
+1hurem je napisao/la:Ovi bijeli dresovi su samo za smeca, pa pogledajte, vidi se stol kroz njega, broj na ledjima...samirr je napisao/la:zato što broj 9 poklonjen u humanitarne svrhe na kojem se nalaze potpisi svih reprezentativaca naše zemlje.
tj...vidjet ce se dlake na prsima kod misketa...
sramota
Ja sinoć mislio da su nam se svi igrači toliko oznojili od vrućine da im je dres natopljen znojem pa se vidi kroz njega
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Sef tima BHRT-a Belmin Karamehmedovic, Velid Spaho, Zoran Suko, Igor Kristic, Muhamed Konjic(co komentator), Adnan Ljubojevic, Salih Hadzijalic, Anel Dzankovic, Bojan Hadziabdic i Emir Morina.
http://nogolopta.com/?p=3423" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
A sve se nema...IronMany je napisao/la:Sportska redakcija Bhrt-a u Brazil salje tim koji se sastoji od deset osoba. A to su:
Sef tima BHRT-a Belmin Karamehmedovic, Velid Spaho, Zoran Suko, Igor Kristic, Muhamed Konjic(co komentator), Adnan Ljubojevic, Salih Hadzijalic, Anel Dzankovic, Bojan Hadziabdic i Emir Morina.
http://nogolopta.com/?p=3423" onclick="window.open(this.href);return false;
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
A sta bi zajebao dobice nove dresove sa dodatcima na ramenima, isto tako za svaku utakmicu ce biti poseban dres sa natpisom (bar bi trebalo) nece igrat u ovim sto ih sad imaju i u kojim igraju.FaraonTM je napisao/la:Zezam seesprit24 je napisao/la:Ma jok kakva jedna garnitura,pa sinoc su razmjenjivali dresove sa djecom i bacali na tribine
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ali krajnje neozbiljno i neprofesionalno, sad ne znam od koga da li od saveza ili od Adidasa mada me iskustva vuku da je naš savez tu nešto zayebao, ne bi im bilo prvi put
Dosta repki na ovim pripremnim utakmicama uopce nema imena na dresovima
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Evo Nijemci imaju po visina najvecu ekipu...mi Bosancerosi smo drugi
Najvece reprezentacije:
1.Njemacka
2.BIH
3.Belgija
Najnize:
1.Cile
2.Japan
3.Ekvador
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali
- sigurnoable
- Postovi: 879
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
- Kontakt:
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
samoposmatram je napisao/la:Zna li iko ko je odgovoran za kondiciju igraca u reprezentaciji?

Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
-
Amar Dzeko
- Postovi: 3401
- Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
- Lokacija: Parken Stadium
- Kontakt:
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
Ma biće to tako sigurno nego onako se ja šprdam sa našim savezom, kad se uvijek nama dešavaju nekakve budalaštine moram šta ćupropuh je napisao/la:A sta bi zajebao dobice nove dresove sa dodatcima na ramenima, isto tako za svaku utakmicu ce biti poseban dres sa natpisom (bar bi trebalo) nece igrat u ovim sto ih sad imaju i u kojim igraju.FaraonTM je napisao/la:Zezam seesprit24 je napisao/la:Ma jok kakva jedna garnitura,pa sinoc su razmjenjivali dresove sa djecom i bacali na tribine
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ali krajnje neozbiljno i neprofesionalno, sad ne znam od koga da li od saveza ili od Adidasa mada me iskustva vuku da je naš savez tu nešto zayebao, ne bi im bilo prvi put
Dosta repki na ovim pripremnim utakmicama uopce nema imena na dresovima
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
-
Amar Dzeko
- Postovi: 3401
- Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
- Lokacija: Parken Stadium
- Kontakt:
Re: SP BRAZIL 2014: Bosna i Hercegovina
[youtube][/youtube]
"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, bavariapivo, BIHpatriota, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, delko, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, Frankie, GrbavicaHrammm, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, kovac, LeCoq, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, Matterhorn22, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Xaniesta i 361 gost.




