Nema potrebe Velid je to zavrsio ne placamo dzaba pretplatuBalthazar je napisao/la:Hoćeš i video zapis u HD formatu sa izjavama učesnika?Warrick je napisao/la:Balthazare progovori obraz nacije i foruma je u pitanju![]()
Dobro ne cudi mene licno ovo nimalo,cak sta vise ocekiavao sam da se ovo raspadne prije kraja kvalifikacija da sve ode u mp3 i uopste da ne odem na Sp,ali eto nekako smo dosli iz dzezve u Brazil sad se vracamo iz Brazila u dzezvu jbgdefinitivno je najaca ona: znam ja nas j.bo ti nas
Barbu ostavite van ove priče ne budite pizde. Nikakve veze nema sa klanovima, isključivo je to sranje Emira i Muniba.
Emir Spahić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Odg: Emir Spahić
-
risingforce
- Postovi: 1170
- Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
4stringsonly je napisao/la:Za Kabadahiju se već vezale afere za naštimavanje utakmica, "trgovanje".
Ali, ne. Nije on. To je častan, pošten kapiten, patriota, voli zapjevati na Hayatu...
" onclick="window.open(this.href);return false;
ovo je cista namjera da se dobije crveni karton.. Spaha mafija
Re: Emir Spahić
Spahicu yebem li ti pleme seljacko.....
Sad mi ona utakmica Nigerije i Skotske koja je ocito bila namjestena prolazi kroz glavu i na drugoj strani Spahic i Safet mi padaju u takav scenario, naravno i Dzekica je tu....
Na kraju treba se pobit, jer treba skrenut paznju sa stvarnog problema, a to je mozda prodaja tekme na pola SP-a.
Jest mozda glupa teorija zavjere, ali nije i nemoguca po svemu sto smo vidjeli.
- RockyMaivia
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
- Lokacija: Kod RAje...
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
[youtube][/youtube]TMmanija2012 je napisao/la:Hajmo svi u glas za naseg kapiten OJ ZAFIRE
Patriotska,nakon povratka iz Brazila
-
4stringsonly
- Postovi: 193
- Pridružen/a: 05 sep 2012, 17:53
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
http://www.****.net/fudbal-nogo ... ika-bayera" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
- donniedarko
- Postovi: 1049
- Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Ja sam prvi ismijavao Kamerunce, dozivljavao sam Susica kao glavnog cirkusanta, kako sam samo bio u krivu.IronMany je napisao/la:yebote kralj, a smijali smo se Kamerunu i njegovim problemima i igracima... cccc
Spahicu yebem li ti pleme seljacko.....
Sad mi ona utakmica Nigerije i Skotske koja je ocito bila namjestena prolazi kroz glavu i na drugoj strani Spahic i Safet mi padaju u takav scenario, naravno i Dzekica je tu....
Na kraju treba se pobit, jer treba skrenut paznju sa stvarnog problema, a to je mozda prodaja tekme na pola SP-a.
Jest mozda glupa teorija zavjere, ali nije i nemoguca po svemu sto smo vidjeli.
I mi smo Africka nacija
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Da se nije bavio sitno menadzerskim radnjama imao bi legitimno pravo da rijesi za sva vremena odnose u reprezentaciji, ovako se i on upleo u to kolo.
Re: Emir Spahić
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D
Re: Emir Spahić
Ja danas cujem da je Spahic yebo majku cetnicku marijanu.....pa sam cui da su novinari opljackani sinoc....sve su im pokrali sa gg.ba....face tv......sve kamere telefone pare satove....sve zivo
Opljackali su dosta nasih i jedne svabe su opuhali 2 puta u 45 minuta....u po bijela dana
Ovaj Salvador je najjebeniji grad u Brazilu....evo puca od sinoc...isto 92 u Sarajevu
Prilaze lopovi sa nozevima i pistoljima.....ako vide 1-2 da hodaju sami.....prilaze i skidaju sve sa tebe.....
A murije na mapi nema.....nedaj boze nikome.....
Ah....umalo da zaboravim...Amra je vidjena u centru u pratnji jos 3-4 trebe ...dzekinim roditeljima i pjanicevim starim.....joj da ih hoce ovi lopovi opuhat......i Amru naguzit gdje u faveli....daj boze
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: Odg: Emir Spahić
Edin je Emirova pudlica i Edin nema ništa sa namjestanjem. Isključivo bi Emir mogao to raditi a on zna kako ubijediti Edina da se ne trudi previše. Iako je Edin svoj posao na toj utakmici uradioIronMany je napisao/la:yebote kralj, a smijali smo se Kamerunu i njegovim problemima i igracima... cccc
Spahicu yebem li ti pleme seljacko.....
Sad mi ona utakmica Nigerije i Skotske koja je ocito bila namjestena prolazi kroz glavu i na drugoj strani Spahic i Safet mi padaju u takav scenario, naravno i Dzekica je tu....
Na kraju treba se pobit, jer treba skrenut paznju sa stvarnog problema, a to je mozda prodaja tekme na pola SP-a.
Jest mozda glupa teorija zavjere, ali nije i nemoguca po svemu sto smo vidjeli.
- donniedarko
- Postovi: 1049
- Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Susica se treba rijesiti svakako ali meni se cini da je problem mnogo dublji. Mislim da to traje mnogo duze nego sto mi pretpostavljamo. Vrijeme da se sve dovede u pitanje i sve fino ispita.Mozambik je napisao/la:Susic i jeste glavni cirkusant.
Da se nije bavio sitno menadzerskim radnjama imao bi legitimno pravo da rijesi za sva vremena odnose u reprezentaciji, ovako se i on upleo u to kolo.
- RockyMaivia
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 07 jan 2014, 12:21
- Lokacija: Kod RAje...
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Upadaj:Mozambik je napisao/la:Susic i jeste glavni cirkusant.
Da se nije bavio sitno menadzerskim radnjama imao bi legitimno pravo da rijesi za sva vremena odnose u reprezentaciji, ovako se i on upleo u to kolo.
[youtube][/youtube]
Re: Odg: Emir Spahić
Na to sam i mislio. Zna ovaj kako Edina nabrijati protiv Safeta i njegovih ideja, i onda dobijes onakve reakcije Edina sa gifova.Balthazar je napisao/la:Edin je Emirova pudlica i Edin nema ništa sa namjestanjem. Isključivo bi Emir mogao to raditi a on zna kako ubijediti Edina da se ne trudi previše. Iako je Edin svoj posao na toj utakmici uradioIronMany je napisao/la:yebote kralj, a smijali smo se Kamerunu i njegovim problemima i igracima... cccc
Spahicu yebem li ti pleme seljacko.....
Sad mi ona utakmica Nigerije i Skotske koja je ocito bila namjestena prolazi kroz glavu i na drugoj strani Spahic i Safet mi padaju u takav scenario, naravno i Dzekica je tu....
Na kraju treba se pobit, jer treba skrenut paznju sa stvarnog problema, a to je mozda prodaja tekme na pola SP-a.
Jest mozda glupa teorija zavjere, ali nije i nemoguca po svemu sto smo vidjeli.
Re: Emir Spahić
Pa to i jeste najgore. Taj problem je bio prije Susica. On je dosao potpuno cist i mogao je rijesit taj problem, al on je odlucio da je vaznije gurati igrace iz burazerove agencije nego napraviti pravi tim.donniedarko je napisao/la:Susica se treba rijesiti svakako ali meni se cini da je problem mnogo dublji. Mislim da to traje mnogo duze nego sto mi pretpostavljamo. Vrijeme da se sve dovede u pitanje i sve fino ispita.Mozambik je napisao/la:Susic i jeste glavni cirkusant.
Da se nije bavio sitno menadzerskim radnjama imao bi legitimno pravo da rijesi za sva vremena odnose u reprezentaciji, ovako se i on upleo u to kolo.
Zato kazem, cim se poceo bavit menadzerskim radnjama izgubio je moralno, pa i svako drugo pravo da rijesi odnose u reprezentaciji, naprotiv i on je postao jedan od problema.
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
sad nek se ljudi biju *ebace im kolasinac majku
BackSpace United
-
4stringsonly
- Postovi: 193
- Pridružen/a: 05 sep 2012, 17:53
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
http://www.****/sport/sp-brazil-2014 ... zne-koreje" onclick="window.open(this.href);return false;
-
pobjedesve
- Postovi: 411
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 23:44
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
Aco jel nas to ti udaras po usima
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, denza, DzaniMehmet, Elddar, feniksptica, Fudo, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 557 gostiju.

