FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GazijaKalesija » 09 avg 2014, 15:14

Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranice :D Pa ako koga zanima, može u pp
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 09 avg 2014, 15:17

GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranice :D Pa ako koga zanima, može u pp
Ma dobro, za dres se i nekako moze znaci. Ali ove razne zajebancije na online fan shopu (dukse, majice, salovi, kape i ostale djidje) tesko da mozes naci sve u fan shopu na stadionu a kamoli negdje drugo. :)

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 09 avg 2014, 15:26

phily je napisao/la:slika
Odlicna! :thumbup:
Vjerovatno ove vrste najbolja slika ikada.

Utisak malkice kvari Wieser, jer je jos gori od Contenta.

Dupla kruna se opet ocekuje i cetvrtfinale LP, a onda korak po korak.
Zasto da ova generacija ne stavi pecat kao 3 godine zaredom vladala Njemackim fudbalom minimalno, te tako postala najuspjesnija generacija ikada.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la semcho » 09 avg 2014, 15:31

Andrej je napisao/la:Pošto Nojer voli često da izleće sa gola, možda će dolaskom Reine dobiti priliku i da zaigra u napadu.
slika
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
JetSet_Hantraga
Postovi: 820
Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
Lokacija: Srebren-grad
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JetSet_Hantraga » 09 avg 2014, 15:54

Čemu toliko omalovažavanje Contenta?
Uopšte nije toliko loš igrač. :kafa:
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 09 avg 2014, 16:09

http://www.live-stream.tv/online/fernse ... l#tab2-tab

prezentacija tima za sezonu 2014/15 :) :)
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Saurman
Postovi: 29584
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 09 avg 2014, 16:46

ribery je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Dobar je gostujući dres za CL pravo moćan, nego zna li neko može li se preko klubske stranice naručiti dres za područije BiH ? :hmmmmm:
Ma ne moze je*em ga, barem nije moglo prije par godina. :twisted: Ako imas nekoga u dojclandu mozes narucit na njihovu adresu pa nek ti oni posalju, ili ako budu dolazili donesu. Ako nemas i ako si nanijetio nesto uzet, javi, pomoci cu ti rado. :)

Gledao sam ima dostava za Sloveniju ali za ostale republike iz bivše Yuge ništa. :evil: Inače preko klubske stranice dres izađe 107 € :crazy: sa imenom i logom bundeslige i logom svjetskog prvaka.Moram nekog iz familije zamoliti za uslugu. :) Inače hvala druže na pomoći.
GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranice :D Pa ako koga zanima, može u pp
Znam za tu i slične stranice al' tamo nisu orginali nego replike i mislim da je cijena oko 85 KM.A u sportskim shopovima prodaju replike po cijeni orginal dresa, i tako ljude levate ako ne znaš uočiti razliku između orginala i replike.Govorim za područije Sarajeva a vjerovatno je slično i u drugim gradovima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GazijaKalesija » 09 avg 2014, 16:47

Saurman je napisao/la:
ribery je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Dobar je gostujući dres za CL pravo moćan, nego zna li neko može li se preko klubske stranice naručiti dres za područije BiH ? :hmmmmm:
Ma ne moze je*em ga, barem nije moglo prije par godina. :twisted: Ako imas nekoga u dojclandu mozes narucit na njihovu adresu pa nek ti oni posalju, ili ako budu dolazili donesu. Ako nemas i ako si nanijetio nesto uzet, javi, pomoci cu ti rado. :)

Gledao sam ima dostava za Sloveniju ali za ostale republike iz bivše Yuge ništa. :evil: Inače preko klubske stranice dres izađe 107 € :crazy: sa imenom i logom bundeslige i logom svjetskog prvaka.Moram nekog iz familije zamoliti za uslugu. :) Inače hvala druže na pomoći.
GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranice :D Pa ako koga zanima, može u pp
Znam za tu i slične stranice al' tamo nisu orginali nego replike i mislim da je cijena oko 85 KM.A u sportskim shopovima prodaju replike po cijeni orginal dresa, i tako ljude levate ako ne znaš uočiti razliku između orginala i replike.Govorim za područije Sarajeva a vjerovatno je slično i u drugim gradovima.
Ma da, čovjek odmah kaže da nije original nego NAJBOLJA KOPIJA, prijatelj i ja smo uzimali i obojica smo prezadovoljni kvalitetom :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 09 avg 2014, 18:00

Contento se trenutno nalazi u Bordeauxu gdje ce uskoro obaviti medicinske preglede i potpisati za Les Girondinse :opaopa:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
rikimo
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jul 2013, 10:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rikimo » 09 avg 2014, 20:58

Ribery povrijeđen..

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BadrHari » 09 avg 2014, 21:43

rikimo je napisao/la:Ribery povrijeđen..
Jedina dostojna zamjena je Reus :mrgreen:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12603
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 09 avg 2014, 21:46

BadrHari je napisao/la:
rikimo je napisao/la:Ribery povrijeđen..
Jedina dostojna zamjena je Reus :mrgreen:
:shifty:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 09 avg 2014, 22:10

Der Wechsel von Abwehrspieler Diego Contento zum französischen Erstligisten Girondins Bordeaux ist laut Sky Sports News HD perfekt. Der FC Bayern leiht den 24-Jährigen für eine Saison aus
Posudba :lol:

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BavaracZenica » 10 avg 2014, 00:00

Contento nek je sa srecom, pa makar i na posudbu na kraju ce ga otkupit ajde :)

Najbolje mu je izgleda kod Bixentea , ipak taj covjek je mnogo dao Bayernu, i ajd znaj mozda napravi od Contenta najboljeg beka u France :):)

Sad je tu Bernat, Alaba uvijek moze tu poziciju odigrat, sto nije upitno, vec ak Pep bude forsiro ga na sredini lako ga moze vratit na beka :)

Prelijepo :) Znaci sto se tice transfera to je to jel, il cemo imat neko iznenadjenje u zadnji momenat, ali ipak kad skontam slikanje predstavljaje sastava za ovu sezonu.. to je toooo.. DAS IS DA DING :P

Jos malo pa tekma sa Dortmundoomm.. :bale:
FC Bayern !!!!!

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 10 avg 2014, 00:06

Na sluzbenom predstavljanju ekipa na Allianz Areni bilo je 65,500 ljudi :tokralju: :tokralju: :tokralju: a 327,750 €(zarada od ulaznica) je donirano u humanitarne svrhe :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12603
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 10 avg 2014, 01:22

:) :thumbup:
[youtube][/youtube]
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11685
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 10 avg 2014, 12:51

Rafinha povrijedjen, medjutim u ovoj novoj formaciji nema pravih bekova :crazy:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
rikimo
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jul 2013, 10:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rikimo » 10 avg 2014, 13:38

Sta bi Rafi? Izostanak ce biti dug...

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 10 avg 2014, 13:54

Bez Riberya i Rafinhe protiv domuzara.
Fino je krenulo nema govora :puke:

Fußballer des Jahres: Manuel Neuer!
:salut:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17842
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 10 avg 2014, 14:22

Neuer igrac godine u Bundesligi, zlatna rukavica SP-a i hrpa trofeja cime je ostvarena njegova zelja po dolasku u Bayern. :tokralju:
Najbolji golman na dunjaluku.

Od trenera je Pep na trecem mjestu a iza sebe je ostavio Klooponju. :opaopa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.