FC Bayern München - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
Re: FC Bayern München
Contentno bi mogao na zapad Evrope...
- anelbavarac
- Postovi: 3285
- Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ne znam da li ima neko od nasih forumasa u Njemackoj, pa da tako probamo nabavit' dres

Zar neko hoce tu ublehurikimo je napisao/la:Contentno bi mogao na zapad Evrope...
- gerdmuller
- Postovi: 2102
- Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
- Kontakt:
Re: FC Bayern München

"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
- Karl-Heinz Rummenigge
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Contento ce vjerovatno tokom dana biti ozvanicen kao novi igrac Bordeauxa.
Ako ga ne bude na predstavljanju to je to onda.
Gagelmann sudi utakmicu supercupa protiv zutih.
Ako ga ne bude na predstavljanju to je to onda.
Gagelmann sudi utakmicu supercupa protiv zutih.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: FC Bayern München
momci ocel se dje prenositi predstavljanje moze li se dje pratiti 
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .
Re: FC Bayern München

FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
- GazijaKalesija
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Nema Contenta, aferim 
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.
Re: FC Bayern München
Pošto Nojer voli često da izleće sa gola, možda će dolaskom Reine dobiti priliku i da zaigra u napadu.


"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli
Re: FC Bayern München
Ma ne moze je*em ga, barem nije moglo prije par godina.Saurman je napisao/la:Dobar je gostujući dres za CL pravo moćan, nego zna li neko može li se preko klubske stranice naručiti dres za područije BiH ?
- GazijaKalesija
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranice
Pa ako koga zanima, može u pp
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.
Re: FC Bayern München
Ma dobro, za dres se i nekako moze znaci. Ali ove razne zajebancije na online fan shopu (dukse, majice, salovi, kape i ostale djidje) tesko da mozes naci sve u fan shopu na stadionu a kamoli negdje drugo.GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranicePa ako koga zanima, može u pp
Re: FC Bayern München
Odlicna!phily je napisao/la:
Vjerovatno ove vrste najbolja slika ikada.
Utisak malkice kvari Wieser, jer je jos gori od Contenta.
Dupla kruna se opet ocekuje i cetvrtfinale LP, a onda korak po korak.
Zasto da ova generacija ne stavi pecat kao 3 godine zaredom vladala Njemackim fudbalom minimalno, te tako postala najuspjesnija generacija ikada.
Re: FC Bayern München
Andrej je napisao/la:Pošto Nojer voli često da izleće sa gola, možda će dolaskom Reine dobiti priliku i da zaigra u napadu.
- JetSet_Hantraga
- Postovi: 790
- Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
- Lokacija: Srebrenik
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Čemu toliko omalovažavanje Contenta?
Uopšte nije toliko loš igrač.
Uopšte nije toliko loš igrač.
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.
Re: FC Bayern München
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17
#CarloOut
Re: FC Bayern München
ribery je napisao/la:Ma ne moze je*em ga, barem nije moglo prije par godina.Saurman je napisao/la:Dobar je gostujući dres za CL pravo moćan, nego zna li neko može li se preko klubske stranice naručiti dres za područije BiH ?Ako imas nekoga u dojclandu mozes narucit na njihovu adresu pa nek ti oni posalju, ili ako budu dolazili donesu. Ako nemas i ako si nanijetio nesto uzet, javi, pomoci cu ti rado.
Gledao sam ima dostava za Sloveniju ali za ostale republike iz bivše Yuge ništa.
Znam za tu i slične stranice al' tamo nisu orginali nego replike i mislim da je cijena oko 85 KM.A u sportskim shopovima prodaju replike po cijeni orginal dresa, i tako ljude levate ako ne znaš uočiti razliku između orginala i replike.Govorim za područije Sarajeva a vjerovatno je slično i u drugim gradovima.GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranicePa ako koga zanima, može u pp
1974---1975---1976---2001---2013---2020
- GazijaKalesija
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ma da, čovjek odmah kaže da nije original nego NAJBOLJA KOPIJA, prijatelj i ja smo uzimali i obojica smo prezadovoljni kvalitetomSaurman je napisao/la:ribery je napisao/la:Ma ne moze je*em ga, barem nije moglo prije par godina.Saurman je napisao/la:Dobar je gostujući dres za CL pravo moćan, nego zna li neko može li se preko klubske stranice naručiti dres za područije BiH ?Ako imas nekoga u dojclandu mozes narucit na njihovu adresu pa nek ti oni posalju, ili ako budu dolazili donesu. Ako nemas i ako si nanijetio nesto uzet, javi, pomoci cu ti rado.
Gledao sam ima dostava za Sloveniju ali za ostale republike iz bivše Yuge ništa.Inače preko klubske stranice dres izađe 107 €
sa imenom i logom bundeslige i logom svjetskog prvaka.Moram nekog iz familije zamoliti za uslugu.
Inače hvala druže na pomoći.
Znam za tu i slične stranice al' tamo nisu orginali nego replike i mislim da je cijena oko 85 KM.A u sportskim shopovima prodaju replike po cijeni orginal dresa, i tako ljude levate ako ne znaš uočiti razliku između orginala i replike.Govorim za područije Sarajeva a vjerovatno je slično i u drugim gradovima.GazijaKalesija je napisao/la:Imam ja finu stranicu za dresove, mislim da je to ona stranica odakle naručuju oni MOJ DRES, i tako te facebook stranicePa ako koga zanima, može u pp
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.
- gerdmuller
- Postovi: 2102
- Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Contento se trenutno nalazi u Bordeauxu gdje ce uskoro obaviti medicinske preglede i potpisati za Les Girondinse
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
- Karl-Heinz Rummenigge
Re: FC Bayern München
Ribery povrijeđen..
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.








