BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Vjerovatno ce taj ostatk zivota provesti u avionu putujuci planetom da bi stigao da skautira sve te silne igracine, a da ne pricam kako ce im on licno vadit papire i sređivat dokumentaciju.
P.S. Vec smo u osmini-finala EP ili SP, ne igramo kvalifikacije !
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
I na EP pred start kvalifikacija prosli u drugi krug gdje ih je izbacila Njemacka (2:4).xinxee je napisao/la:jos na svjetskom ljudi prošli u drugi krugcalcio je napisao/la:Grci totalno van forme, uzeli samo 25 bodova na 10 utakmica.![]()
I zavrsili na drugom mjestu.
Koliko smo mi trebali uzeti da bi se zadovoljili raznorazni zgembovi i zgembici? 50 bodova?
Ali eto nekako kada igraju protiv nas noge im se oduzmu i ispanu iz forme, sta ces.
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
NASA GRUPA KV. ZA SP2014:
19-BOSNA
13-GRCKA
45-SLOVACKA
103-LITVANIJA
100-LATVIJA
167-LIHTENSTAJN
------------
NASA GRUPA KV. ZA EP2016:
19-BOSNA
5-BELGIJA
41-VELS
68-IZRAEL
140-KIPAR
199-ANDORA
------------
Ovaj Kipar prema fifa rankingu stvarno los... ostajem pri svom rezultatu Bosna i Hercegovina 4:0 Kipar...
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Vec se priprema alibi za Safeta, grupa je veoma teska
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Odkud nosioc grupe.Kako smo dosli do nje.Dobra vila da nije hrcak moj.AhmetNY je napisao/la:Mi smo nosioc grupe.
Vec se priprema alibi za Safeta, grupa je veoma teska
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Na kraju krajeva, mi Belgiju možemo pobijediti
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
A koliko znam, sljedece tri tekme su nam Wales u gostima, Belgija kod kuce i Izrael u gostima. Jako neugodno.
Mada svakako, trebamo bas ono zestoko grohnuti, da ne dostignemo 2. mjesto ili baraz. Ja vjerujem u 2. mjesto u ovoj grupi, jer kao sto @virtu4l rece, Izrael i Wales nece odigrati u kontinuitetu dobro, nego ce otkinuti par bodova nama, Belgiji ili izmedju sebe.
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
AhmetNY je napisao/la:Mi smo nosioc grupe.
Vec se priprema alibi za Safeta, grupa je veoma teska
evo ga. dobro jutro ahmo. jesi se naspavao i da li si popio svoju kafu?
BackSpace United
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Hvala rodjeni. Pozdrav i tebiNerminovic je napisao/la:AhmetNY je napisao/la:Mi smo nosioc grupe.
Vec se priprema alibi za Safeta, grupa je veoma teska![]()
evo ga. dobro jutro ahmo. jesi se naspavao i da li si popio svoju kafu?
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
nek mi imamo 5 nezaustavljivih i strasnu odbranu,sta nas briga za ostaledarker10 je napisao/la:Ako ne mozemo zaustavit 2 igraca Velsa
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Još se ne zna ni hoće li se igrati u Tel Avivu ili negdje van Izraela.darker10 je napisao/la:Ako ne mozemo zaustavit 2 igraca Velsa onda bolje da ne idemo na to EP.Jedino je Belgija bolja od nas u ovoj grupi i jedino cu od njih prihvatit poraz.Utakmica protiv Izraela u gostima ce biti teza zbog nekih nefudbalskih razloga negoli onih fudbalskih.Bojace se raja Hamasove rakete
- bistrikboy
- Postovi: 6607
- Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
- Lokacija: Memli Side
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Dobro je bolan, znamo da Bale igra u Realu i da je nezaustavljivmirzatele je napisao/la:nek mi imamo 5 nezaustavljivih i strasnu odbranu,sta nas briga za ostaledarker10 je napisao/la:Ako ne mozemo zaustavit 2 igraca Velsa
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
samo Bale igra u Velsu,ostalih 10 su vostane figure od koje on odbija loptucalcio je napisao/la:Dobro je bolan, znamo da Bale igra u Realu i da je nezaustavljivmirzatele je napisao/la:nek mi imamo 5 nezaustavljivih i strasnu odbranu,sta nas briga za ostaledarker10 je napisao/la:Ako ne mozemo zaustavit 2 igraca Velsa
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Ne vidim ja zasto bi mi trebali strahovat od ekipe koja je u Beogradu ponizena od tada raspadnute reprezentacije Srbije sa Mihajlovicem na celu.Uostalom sve dok se plasimo ekipa koje bi se trebale plasit nas necemo daleko dogurat.Nepotrebno smo se prepali Slovacke pa nam ljudi umalo ne sjebase historijski plasman na SP.Inace,Vels nije nista bolja ekipa od Slovacke,samo je pitanje pristupa utakmici.mirzatele je napisao/la:nek mi imamo 5 nezaustavljivih i strasnu odbranu,sta nas briga za ostaledarker10 je napisao/la:Ako ne mozemo zaustavit 2 igraca Velsa
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Postoji razlog zbog cega skoro 60 godina nisu igrali na nekom prvenstvu, kao sto postoji razlog zbog cega su prosle kvalifikacije zavrsili na predzadnjem mjestu sa 10 bodova na 10 utakmica.mirzatele je napisao/la:samo Bale igra u Velsu,ostalih 10 su vostane figure od koje on odbija loptucalcio je napisao/la:
Dobro je bolan, znamo da Bale igra u Realu i da je nezaustavljiv
p.s. Bale je preeeeeecjenjen.
- plavalokomotiva
- Postovi: 635
- Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 470 gostiju.


