onaj pacenik,ona riba nikako da se oglasi na temi Slobode....kao da nam opet nesto objasnicrnov je napisao/la:Stara garda zamisli kako je nama sa njima,ubjedjuju nas ljudi 20 godina da je bijelo crno!
Koliko ih je onda doslo sa foruma,meni se cini samo da su osnovci bili opet!
Sad ce dolazit na stadion HSKZ bune se na ulaznice tj, mali broj a nasi im dali 250 karata i uvijet da si punoljetan!
Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
-
wienultras
- Postovi: 1869
- Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
kada vi skupite 500 navijaca kuci,onda se mozemo zajebavat,i kada izadjete iz rupa u kojim vas poguraju ultrasi kada izadju prosetat VASIM gradom...dotadaRezervniGolman je napisao/la:Zamolio bi simpatizere ova dva kluba koji nikad nisu skupili pet stoja na gostovanju i koji redovno dobijaju degeneke u svom gradu od manijaka grobara i ostalih da se ne javljaju. Kad skupite 2-3 milje na nekom gostovanju onda cemo se zajebavat do tada
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87
- tepsija
- Postovi: 2967
- Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
- Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Kakva li je tek mlada garda,kad je stara ovakva?DoDŽem,poDŽem,ubijeDŽen sam.
Još u tandemu sa onim ultrasom iz Beča aka bečka raja
Još u tandemu sa onim ultrasom iz Beča aka bečka raja
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
RezervniGolman je napisao/la:Zamolio bi simpatizere ova dva kluba koji nikad nisu skupili pet stoja na gostovanju i koji redovno dobijaju degeneke u svom gradu od manijaka grobara i ostalih da se ne javljaju. Kad skupite 2-3 milje na nekom gostovanju onda cemo se zajebavat do tada
sta ima ljudino
morel se 300 ljudi na domacoj skupit
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
-
Crvenarmija
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 28 jun 2012, 15:33
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom.staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt![]()
..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee
![]()
![]()
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
- RezervniGolman
- Postovi: 814
- Pridružen/a: 09 jul 2014, 04:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Bola vas bile 3 milje protiv zelje a nas 4 tri kola prije kraja prosle sezone jos ste citav kanton digli. Nije bilo 150 nego 500 ljudi sto je i dobro jer je sat prije meca bila nevidjena oluja. A za to prvo sta cu vam se javljat vasoj muci najavljujete neke smrtovnice manijacima a ovi vam gospodski dodjose dadose vam po mozgu i odose. Ja bi se zakopo 10 metara ispod zemljestaragarda je napisao/la:onaj pacenik,ona riba nikako da se oglasi na temi Slobode....kao da nam opet nesto objasnicrnov je napisao/la:Stara garda zamisli kako je nama sa njima,ubjedjuju nas ljudi 20 godina da je bijelo crno!
Koliko ih je onda doslo sa foruma,meni se cini samo da su osnovci bili opet!
Sad ce dolazit na stadion HSKZ bune se na ulaznice tj, mali broj a nasi im dali 250 karata i uvijet da si punoljetan!....il g.u.z.i cehinje il se zbog guzve jos nije probio sa stadiona do kuce
KLUB LJUDI ČIJI OBRAZ NE MOŽEŠ KUPITI,ČIJE USPOMENE NE MOŽEŠ IZBRISATI.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.
Re: Premijer liga BiH - općenito
150!
Jesu se brojali zastitari i oni vatrogasci sto su ispumpavali vodu sa terena?!
Jesu se brojali zastitari i oni vatrogasci sto su ispumpavali vodu sa terena?!
Sampioni: 2004/2005, 2008/2009 , 2013/2014
Prvi u gradu,logicno!
Prvi u gradu,logicno!
- tepsija
- Postovi: 2967
- Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
- Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Isti!
Divljaci
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Divljaci
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
KME,KME,KME kuknjava kuknjava kuknjava kuknjavaCrvenarmija je napisao/la:Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom.staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt![]()
..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee
![]()
![]()
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
naravno da nas mozete naucit navijanju kad vas 30 iz 7C se znate u glavu i te vase pjesme pjevate i na itakmicama a i u skoli....jesi ti onaj sto je pisao da nas je bilo 30 u bijeljini a vas 200 u sirokom....
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
Re: Premijer liga BiH - općenito
Crvenarmija je napisao/la:Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom.staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt![]()
..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee
![]()
![]()
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
pogledaj malo posjetu ovosezonsku na utakmicama Veleža i Zrinjskog, pa usporedi...Mislim da čak i Branitelj ima bolju posjetu
150!
-
wienultras
- Postovi: 1869
- Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
fala bogu da je uvreda,dje ces porediti klub koji tri put igra evropu,igra 5,6 finala kupa, i ima jednu od najvecih posjeta u ovoj kukuruz ligi,sa klubom kakav je velez,borba za opstanak,cvajta dva puta,pa opet borba za opstanak,na tribinama 150 ljudi...nemoj nas porediti sa velezom,vrijedjas nasCrvenarmija je napisao/la:Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom.staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt![]()
..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee
![]()
![]()
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
hajde sad idi zivi u osamdesetim,i uzdisi za kupom marsala tita
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87
Re: Premijer liga BiH - općenito
Vise je ovdje ljudi na slici protiv Maribora nego sto cete vi imati za 15 domacih utakmica!



Sampioni: 2004/2005, 2008/2009 , 2013/2014
Prvi u gradu,logicno!
Prvi u gradu,logicno!
- tepsija
- Postovi: 2967
- Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
- Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Nisi ispravno napisao.Trebao si napisati-vrijeDŽaš nas.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
a inace bude par hiljada ljuditepsija je napisao/la:Ništa mi nema draže kad se 'fanovi' Slobode,Olimpica i zrinskog udruže.staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt![]()
..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee
![]()
![]()
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Kakvo je nevrijeme bilo baš prije utakmice,malo ko je se nadao da će se igrati.Nije to ona tuzlanska kišica,to je bilo pravo nevrijeme koje je umalo dovelo da se utakmica ne odigra.Mislim,Sarajevo je imalo 1.000 ljudi protiv Olimpica,vi kao nikad nabrijani 3.500...ovi treći slave naslov prvaka pred 950 ljudi uz roštilj gratis.Svi su protiv vas,nije vam lako.
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
-
Crvenarmija
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 28 jun 2012, 15:33
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada
a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona

MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
- tepsija
- Postovi: 2967
- Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
- Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Može nas biti i 35 ali niko nam nikad neće doći i napraviti nas levatima.
Divi ovo
Šta će ti 17.000 ovakvih?Da popune brojku?
[youtube][/youtube]
A kad dođu mrge
[youtube][/youtube]
Smijurija.
Divi ovo
Šta će ti 17.000 ovakvih?Da popune brojku?
[youtube][/youtube]
A kad dođu mrge
[youtube][/youtube]
Smijurija.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
- ficobahtic
- Postovi: 570
- Pridružen/a: 03 nov 2012, 23:04
- Lokacija: Bjelasnica - visinske pripreme
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Molim te pogledaj prognoze "becke filharmonije" za proslo kolo i sve ce vam biti jasno sa kim raspravljate..

Kakav prognozer sunce ti poljubim...wienultras je napisao/la:
velez-slavija x velez je navikana ekipa,uglavnom dizu sami sebe,diveci se sebi iz 80-tih,ni igre,ni nista,sve nesto na hampu,a vjecito tavore pri dnu,ili setaju cvajtom,sve je to u dvije bobe,ko i citava kukuruz liga 1-1
sloboda-zeljo 1 maksimalno spremni docekujemo ovu utakmicu, igraci ce sigurno dati 200 posto,uz veliku podrsku sa tribina, nadam se upisujemo tri boda koja nas priblizavaju gornjem dijelu tabele,sto bi,s obzirom na igracki kadar kojim raspolazemo,bio veliki uspjeh.dosta trke,vjerujem bice nervozna tekma,sa puno sitnih prekrsaja,sjeckanja igre. sansu vidim u nasim brzim bokovima,i napadu,koji mogu odigrat dobru kontru.1-0 dosta
Chuck Norris je jednom dos'o, dva put' da gleda Želju!
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
to mora da su vam sarajlije ispricale a vi ono otvorenih usta upijate svaku rijecCrvenarmija je napisao/la:Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
Re: Premijer liga BiH - općenito
Ebo vas idol, opet ce temu zakljcuat radi vasih gluposti. Kad se na forumu price o nekom ultra-fazonu, majko mila 
"Last time they count me out, what I do Game 6?"
- tepsija
- Postovi: 2967
- Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
- Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - općenito
Našao sam vam ratkapu od autobusa.Treba li vam?staragarda je napisao/la:to mora da su vam sarajlije ispricale a vi ono otvorenih usta upijate svaku rijecCrvenarmija je napisao/la:Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
