Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

staragarda
Interni moderator
Postovi: 11333
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2014, 21:40

crnov je napisao/la:Stara garda zamisli kako je nama sa njima,ubjedjuju nas ljudi 20 godina da je bijelo crno!
Koliko ih je onda doslo sa foruma,meni se cini samo da su osnovci bili opet!
Sad ce dolazit na stadion HSKZ bune se na ulaznice tj, mali broj a nasi im dali 250 karata i uvijet da si punoljetan! :urnebes:
onaj pacenik,ona riba nikako da se oglasi na temi Slobode....kao da nam opet nesto objasni :roll: ....il g.u.z.i cehinje il se zbog guzve jos nije probio sa stadiona do kuce
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wienultras » 22 sep 2014, 21:41

RezervniGolman je napisao/la:Zamolio bi simpatizere ova dva kluba koji nikad nisu skupili pet stoja na gostovanju i koji redovno dobijaju degeneke u svom gradu od manijaka grobara i ostalih da se ne javljaju. Kad skupite 2-3 milje na nekom gostovanju onda cemo se zajebavat do tada :wave:
kada vi skupite 500 navijaca kuci,onda se mozemo zajebavat,i kada izadjete iz rupa u kojim vas poguraju ultrasi kada izadju prosetat VASIM gradom...dotada :wave:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tepsija » 22 sep 2014, 21:43

Kakva li je tek mlada garda,kad je stara ovakva?DoDŽem,poDŽem,ubijeDŽen sam.
Još u tandemu sa onim ultrasom iz Beča aka bečka raja :rol:
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 11333
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2014, 21:44

RezervniGolman je napisao/la:Zamolio bi simpatizere ova dva kluba koji nikad nisu skupili pet stoja na gostovanju i koji redovno dobijaju degeneke u svom gradu od manijaka grobara i ostalih da se ne javljaju. Kad skupite 2-3 milje na nekom gostovanju onda cemo se zajebavat do tada :wave:
:urnebes: :urnebes: ..sto bi reko ZMAJ
sta ima ljudino :urnebes: :urnebes: ...
morel se 300 ljudi na domacoj skupit :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Crvenarmija
Postovi: 349
Pridružen/a: 28 jun 2012, 15:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Crvenarmija » 22 sep 2014, 21:44

staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt :shock: :shock: ..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee :facepalm: :facepalm:
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
RezervniGolman
Postovi: 814
Pridružen/a: 09 jul 2014, 04:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RezervniGolman » 22 sep 2014, 21:45

staragarda je napisao/la:
crnov je napisao/la:Stara garda zamisli kako je nama sa njima,ubjedjuju nas ljudi 20 godina da je bijelo crno!
Koliko ih je onda doslo sa foruma,meni se cini samo da su osnovci bili opet!
Sad ce dolazit na stadion HSKZ bune se na ulaznice tj, mali broj a nasi im dali 250 karata i uvijet da si punoljetan! :urnebes:
onaj pacenik,ona riba nikako da se oglasi na temi Slobode....kao da nam opet nesto objasni :roll: ....il g.u.z.i cehinje il se zbog guzve jos nije probio sa stadiona do kuce
Bola vas bile 3 milje protiv zelje a nas 4 tri kola prije kraja prosle sezone jos ste citav kanton digli. Nije bilo 150 nego 500 ljudi sto je i dobro jer je sat prije meca bila nevidjena oluja. A za to prvo sta cu vam se javljat vasoj muci najavljujete neke smrtovnice manijacima a ovi vam gospodski dodjose dadose vam po mozgu i odose. Ja bi se zakopo 10 metara ispod zemlje :urnebes: :urnebes:
KLUB LJUDI ČIJI OBRAZ NE MOŽEŠ KUPITI,ČIJE USPOMENE NE MOŽEŠ IZBRISATI.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.

Avatar
crnov
Postovi: 230
Pridružen/a: 29 jun 2014, 11:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crnov » 22 sep 2014, 21:46

150!

Jesu se brojali zastitari i oni vatrogasci sto su ispumpavali vodu sa terena?!
Sampioni: 2004/2005, 2008/2009 , 2013/2014
Prvi u gradu,logicno!

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tepsija » 22 sep 2014, 21:48

Isti!
Divljaci

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 11333
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2014, 21:49

Crvenarmija je napisao/la:
staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt :shock: :shock: ..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee :facepalm: :facepalm:
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom. :wave:
KME,KME,KME kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava
naravno da nas mozete naucit navijanju kad vas 30 iz 7C se znate u glavu i te vase pjesme pjevate i na itakmicama a i u skoli....jesi ti onaj sto je pisao da nas je bilo 30 u bijeljini a vas 200 u sirokom.... :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
johnnyyK
Postovi: 1964
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la johnnyyK » 22 sep 2014, 21:49

Crvenarmija je napisao/la:
staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt :shock: :shock: ..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee :facepalm: :facepalm:
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom. :wave:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
pogledaj malo posjetu ovosezonsku na utakmicama Veleža i Zrinjskog, pa usporedi...Mislim da čak i Branitelj ima bolju posjetu :damn:

150!

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wienultras » 22 sep 2014, 21:50

Crvenarmija je napisao/la:
staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt :shock: :shock: ..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee :facepalm: :facepalm:
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Mazlume možemo vas naučiti kako se navija jer porediti se s vama je po meni uvreda.Klub koji je izgubio sve s odlaskom iz premijer lige u kojoj nikad više neće biti veliko ime već samo mali klubić koji preživljava samo zbog g.Husića i koji polako tone svom gašenju u kojemu vam neće pomoći ni vaša braća tj, HŠK Svinjski s kojima ste u vrlo prisnim odnosima.Ove godine vam neće ni oni moći pomoći al mogu ti obećati da ćemo se potruditi da opet izletite iz lige.A vi svinjevci potrudite se barem da vas bude više od 500-600 na tribinama jer ne dolikuje jednom vještačkom klubu i prvaku da se sramoti s slabom posjetom. :wave:
fala bogu da je uvreda,dje ces porediti klub koji tri put igra evropu,igra 5,6 finala kupa, i ima jednu od najvecih posjeta u ovoj kukuruz ligi,sa klubom kakav je velez,borba za opstanak,cvajta dva puta,pa opet borba za opstanak,na tribinama 150 ljudi...nemoj nas porediti sa velezom,vrijedjas nas :stop:
hajde sad idi zivi u osamdesetim,i uzdisi za kupom marsala tita :shhh:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
crnov
Postovi: 230
Pridružen/a: 29 jun 2014, 11:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crnov » 22 sep 2014, 21:50

Vise je ovdje ljudi na slici protiv Maribora nego sto cete vi imati za 15 domacih utakmica!

slika

:beba:
Sampioni: 2004/2005, 2008/2009 , 2013/2014
Prvi u gradu,logicno!

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tepsija » 22 sep 2014, 21:51

Nisi ispravno napisao.Trebao si napisati-vrijeDŽaš nas.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 11333
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2014, 21:54

tepsija je napisao/la:
staragarda je napisao/la: a ljudi se mrtvi hladni nekome rugaju,jbt :shock: :shock: ..a lafo se za evropu bore....onaj pacenik neke kupove i desetine hiljada ljudi i to na gostovanjima doziva....jedan od dvojice iz 7c ovdje po forumu lozi raju da se svi skupe sa foruma pa na tekmu.....booozzeeeeeeeeeee :facepalm: :facepalm:
kod nas 3000 bilo i ljudi s.j.e.b.a.n.i posjetom....propast ce ko kauc
Ništa mi nema draže kad se 'fanovi' Slobode,Olimpica i zrinskog udruže.
Kakvo je nevrijeme bilo baš prije utakmice,malo ko je se nadao da će se igrati.Nije to ona tuzlanska kišica,to je bilo pravo nevrijeme koje je umalo dovelo da se utakmica ne odigra.Mislim,Sarajevo je imalo 1.000 ljudi protiv Olimpica,vi kao nikad nabrijani 3.500...ovi treći slave naslov prvaka pred 950 ljudi uz roštilj gratis.Svi su protiv vas,nije vam lako. :salut:
a inace bude par hiljada ljudi :urnebes: :urnebes: ..jes,jes...do vremena je :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Crvenarmija
Postovi: 349
Pridružen/a: 28 jun 2012, 15:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Crvenarmija » 22 sep 2014, 21:54

Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tepsija » 22 sep 2014, 21:55

Može nas biti i 35 ali niko nam nikad neće doći i napraviti nas levatima.

Divi ovo :beba:
Šta će ti 17.000 ovakvih?Da popune brojku?

[youtube][/youtube]

A kad dođu mrge :urnebes:

[youtube][/youtube]

Smijurija.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
ficobahtic
Postovi: 570
Pridružen/a: 03 nov 2012, 23:04
Lokacija: Bjelasnica - visinske pripreme
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ficobahtic » 22 sep 2014, 21:55

Molim te pogledaj prognoze "becke filharmonije" za proslo kolo i sve ce vam biti jasno sa kim raspravljate.. :mrgreen:
wienultras je napisao/la:
velez-slavija x velez je navikana ekipa,uglavnom dizu sami sebe,diveci se sebi iz 80-tih,ni igre,ni nista,sve nesto na hampu,a vjecito tavore pri dnu,ili setaju cvajtom,sve je to u dvije bobe,ko i citava kukuruz liga 1-1

sloboda-zeljo 1 maksimalno spremni docekujemo ovu utakmicu, igraci ce sigurno dati 200 posto,uz veliku podrsku sa tribina, nadam se upisujemo tri boda koja nas priblizavaju gornjem dijelu tabele,sto bi,s obzirom na igracki kadar kojim raspolazemo,bio veliki uspjeh.dosta trke,vjerujem bice nervozna tekma,sa puno sitnih prekrsaja,sjeckanja igre. sansu vidim u nasim brzim bokovima,i napadu,koji mogu odigrat dobru kontru.1-0 dosta :salut:
Kakav prognozer sunce ti poljubim... :rol: :rol: :urnebes: :urnebes:
Chuck Norris je jednom dos'o, dva put' da gleda Želju!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 11333
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2014, 21:56

Crvenarmija je napisao/la:Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
to mora da su vam sarajlije ispricale a vi ono otvorenih usta upijate svaku rijec :D :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Lillard
Postovi: 19016
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lillard » 22 sep 2014, 21:57

Ebo vas idol, opet ce temu zakljcuat radi vasih gluposti. Kad se na forumu price o nekom ultra-fazonu, majko mila :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
tepsija
Postovi: 2967
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tepsija » 22 sep 2014, 21:57

staragarda je napisao/la:
Crvenarmija je napisao/la:Ja ne znam kako ove ultrase i fukare nije stid da se oglašavaju oko navijačkih tema.Prvima je razvaljen njihov ultras pub usred grada :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: a druge proganjaju sve navijačke grupe nevažno da li igraju u tuzli ili na strani i uvijek je bježaona :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
to mora da su vam sarajlije ispricale a vi ono otvorenih usta upijate svaku rijec :D :D
Našao sam vam ratkapu od autobusa.Treba li vam?
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []