Koga nakon Sušića?
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
iskusnikladionicar
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 18 nov 2014, 02:27
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
bordograd je napisao/la:Pa ja prvi ne bi navijao za reprezentaciju da takav diletant dođe na klupu reprezentacije. I ako misliš da to ima veze sa tim što ja navijam za Sarajevo, odmah ću te razočarati i reći ti da nema. Jednako tako ih ne bi pratio ni da dođe Musemić, Hadžibegić ili njima slična ubleha.voltron30 je napisao/la:
Možda je čovjek htio u svoje ime napisati ''Nikako više ne bih''.
Re: Koga nakon Sušića?
Naš portal je iz više izvora saznao da je bilo kontakta između NS BiH i Halilhodžića, koji je ekskluzivno za Klix.ba to i potvrdio.
"Zvali su me iz Saveza i popričali smo o toj temi. Zasad je ostalo na tome", kratko je kazao popularni Vaha.
Više o tome nije želio govoriti, te je na kraju samo dodao da je trenutno na odmoru.
Halilhodžić je jedan od favorita za poziciju selektora BiH, a da je najpoželjniji na tom mjestu kada je riječ o navijačima reprezentacije pokazala je i anketa na našem portalu, gdje je Vaha osvojio više od 50 posto glasova naših čitatelja.
U užem krugu za posao selektora Zmajeva su i Mehmed Baždarević, Robert Prosinečki, Faruk Hadžibegić i Amar Osim.
Re: Koga nakon Sušića?
-
iskusnikladionicar
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 18 nov 2014, 02:27
- Kontakt:
Re: Odg: Koga nakon Sušića?
On ili jarni. Mada bi jarni bio bolji jer je igrao lijevog beka pa bi lulicu mogao fino pojasniti koja je njegova pozicija tacno.harixs je napisao/la:Prosinecki
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Jos mi je vise pao u ocima nakom one emisije u FTV. Na svaki odgovor melje i melje a nista na kaze.
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
-
iskusnikladionicar
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 18 nov 2014, 02:27
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
Godinama to radi, a on i Mesa su kao razrezana jabuka. Daleko im kuca od svetinje bila.DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Ako nam uvale Hadžibegića bolje da Susica nisu ni mjenjali.
Jos mi je vise pao u ocima nakom one emisije u FTV. Na svaki odgovor melje i melje a nista na kaze.
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
-
iskusnikladionicar
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 18 nov 2014, 02:27
- Kontakt:
Re: Odg: Koga nakon Sušića?
Consigliere koje si godiste druze ? Studiras li radis li ides li u srednju ? Bio bi zahvalan da mi odgovoris. Pozdrav druzeConsigliere je napisao/la:Vaha: sad il nikad! Sve se poklopilo....
Re: Koga nakon Sušića?
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Odg: Koga nakon Sušića?
Zasto?iskusnikladionicar je napisao/la:Consigliere koje si godiste druze ? Studiras li radis li ides li u srednju ? Bio bi zahvalan da mi odgovoris. Pozdrav druzeConsigliere je napisao/la:Vaha: sad il nikad! Sve se poklopilo....
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Re: Koga nakon Sušića?
Brkovi,masna i neuredna kosa i šuštanje u govoru su jedina dostojna zamjena za teleci pogled i šuškavac..
-
HarisHelic
- Postovi: 205
- Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
- Kontakt:
Re: Odg: Koga nakon Sušića?
Sad ces vidjet kad napise, imam dobre parove za tebe, ako si punoljetan.Consigliere je napisao/la:Zasto?iskusnikladionicar je napisao/la:Consigliere koje si godiste druze ? Studiras li radis li ides li u srednju ? Bio bi zahvalan da mi odgovoris. Pozdrav druzeConsigliere je napisao/la:Vaha: sad il nikad! Sve se poklopilo....
- Crni gavran
- Postovi: 1018
- Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
- Lokacija: ZENICA
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Bice selektor onaj za koga se odluci fudbalski savez, a mi svi mozemo samo da sviramo qrcu, onako svi dzuture
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
Upravo procitah... Fantasticna vijest. Barem su se ovi mamlazi iz saveza sjetili da kontaktiraju covjeka i daju mu do znanja da postoji interes.Ddado je napisao/la:Sa klixtorisa:
Naš portal je iz više izvora saznao da je bilo kontakta između NS BiH i Halilhodžića, koji je ekskluzivno za Klix.ba to i potvrdio.
"Zvali su me iz Saveza i popričali smo o toj temi. Zasad je ostalo na tome", kratko je kazao popularni Vaha.
Ajde Vaha, sada stvarno nemas razloga da ser*s! Preuzmi reprezentaciju i vrati nam ponos!
Don't raise your voice, improve your argument.
Re: Koga nakon Sušića?
I ja sam za...Kad vidis ko je na kraju ostao u opticaju, Robi je premijaHigh je napisao/la:Dajte nam Žutog.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, delko, denza, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, TefalTava, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 511 gostiju.


