Cico je pijanica i mislim da ne cijeni bas puno ovu zemlju odnosno njene igrace imao je on svakakvih izjava. Sto se tice Stimca meni se je cinio ok izbor samo neko rece ovdje da je nacionalista pa sad neznam. Nije ni Rajovac los samo je problem sto nema nikakva veca iskustva u evropi. Svaka cast za ono sa Ganom. Neznam steta da nas je Vaha ****Suki46 je napisao/la:Štimac ili Cico Kranjčar
Koga nakon Sušića?
Moderatori/ce: ribery,insider,Monolog,TaRgEt_,_dreamer_
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
Stimac je provjeren nekvalitet a Cico nesigurna avantura. Nama treba koliko toliko provjereno ime, koje se ne nalazi na zalasku karijere i koje ima motiv da radi u teskom okruzenju, a takvih je izrazito malo, bojim se i da ne postoje.Suki46 je napisao/la:Štimac ili Cico Kranjčar
Re: Koga nakon Sušića?
Sve se veze za ovu rijec koja je kljucna u svemu ovome.Ajax je napisao/la:Nista licno samo ipak moras imati neki respekt do trenera koji to zasluzuju. Nemozes jednog Ciru koji je napravio temelje ove selekcije poredit sa jednim Bracom i Nikicem to stvarno nema smisla. I kakve veze ima to sto govoris da dinamo nije isto kao i hrvatska. Covjek je bio treci na SP dali je tebi to jasno. A ti si htio kazati da je covjek samo humorista sto nije tacno, daleko od toga.propuh je napisao/la: Ciro je ispusena mustikla i Dinamo nije isto sto i reprezentacija Hrvatske, a napisao sam hipoteticki da bi volio vidjeti njegovu reakciju er sam 99% siguran da bi objerucke prihvatio ponudu.
Digao je euforiju kod nas i poztivu oko repke na tome mu hvala, vecinu toga je tele uspjelo zamesti ali treba traziti novo rijesenje i toj osobi koja god dodje na celo repke taman bio i anonimus Sener treba dati podrsku dok radi svoj posao i ia uspjeha u njemu
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
Milovan Rajevac, Darko Nestorović, Vinko Marinović i Damjan Ratković kandidati su Fudbalskog saveza Republike Srpske za selektore A i U-21 reprezentacije Bosne i Hercegovine.
To je jučer za "Dnevni avaz" potvrdio direktor Tehničkog odjela NSBiH Denijal Pirić nakon sastanka s čelnicima FSRS u Banjoj Luci.
Tojica pomoćnika
- Kandidat za selektora A-reprezentacije BiH je Rajevac. Između trojca Nestorović (Rudar Prijedor), Marinović (Borac) i Ratković (Leotar) izabrat će se jedan i on će biti kandidat za selektora U-21 selekcije BiH - kazao je Pirić.
Dodao je da je FSRS, također, predložio po trojicu pomoćnika za sve selekcije, a u narednih sedam dana usaglasit će se prijedlozi i izabrati po jedan za svaku selekciju.
Radni sastanak
- Što se tiče asistenata za A-selekciju, to su Branimir Tulić, Nikola Nikić i Igor Janković - kazao je Pirić, koji je odmah nakon sastanka u Banjoj Luci stigao u Sarajevo na radni sastanak Nogometnog saveza Federacije BiH.
- Još nismo razmotrili sva imena, u toku naredne sedmice zvanično ćemo objaviti kandidate. No, mogu reći da ćemo podržati kandidate koji dolaze iz Federacije, a to su Amar Osim, Faruk Hadžibegić, Mehmed Meša Baždarević i Blaž Slišković, s tim što će Slišković, vjerovatno, biti kandidat za A i za U-21 selekciju BiH - kazao je generalni sekretar NSFBiH BiH Eldin Baković.
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
Posto za ovih 6 utakmica ocigledno necemo dobiti neko veliko trenersko ime ovdje se postavlja pitanje. Ko je bolji za ovih 6 utakmica neko ko nema iskustva ili neko ko je doduse star samo ima jako bogato iskustvo spasavanja timova. Ja mislim da je bolje ovo drugo rijesenje. Nebi ni Trapatoni bio los samo on ne poznaje nas mentalitet kao Ciro a stari su i jedan i drugi. Slazem se da treba svako dobiti podrsku samo jos uvijek se nije izabralo selektora pa se moze diskutovati o tome.propuh je napisao/la: Sve se veze za ovu rijec koja je kljucna u svemu ovome.
Digao je euforiju kod nas i poztivu oko repke na tome mu hvala, vecinu toga je tele uspjelo zamesti ali treba traziti novo rijesenje i toj osobi koja god dodje na celo repke taman bio i anonimus Sener treba dati podrsku dok radi svoj posao i ia uspjeha u njemu
Re: Koga nakon Sušića?
sto se tice cire on je reko jasno dabi zbog navijaca sad doso na mjesto selektora BIH ali nece zbog saveza tacnije zbog nacina na koji je otjeran sa mjesta selektora tako da od cirinog dolaska nema nista pusta zelja navijacahiperion je napisao/la:Sine, da ti Ciro tvoj nesto kaze, kada ja dodjem za selektora BiH, j.... cu im m....
Re: Koga nakon Sušića?
Ja sam strogo za to da ne bude ime koje je vec bilo na toj poziciji, osim u slucaju nekog bas uspijeha.Ajax je napisao/la:Posto za ovih 6 utakmice ocigledno necemo dobiti neko veliko trenersko ime ovdje se postavlja pitanje. Ko je bolji za ovih 6 utakmica neko ko nema iskustva ili neko ko je doduse star samo ima jako bogato iskustvo spasavanja timova. Ja mislim da je bolje ovo drugo rijesenje. Nebi ni Trapatoni bio los samo on ne poznaje nas mentalitet kao Ciro a stari su i jedan i drugi. Slazem se da treba svako dobiti podrsku samo jos uvijek se nije izabralo selektora pa se moze diskutovati o tome.propuh je napisao/la: Sve se veze za ovu rijec koja je kljucna u svemu ovome.
Digao je euforiju kod nas i poztivu oko repke na tome mu hvala, vecinu toga je tele uspjelo zamesti ali treba traziti novo rijesenje i toj osobi koja god dodje na celo repke taman bio i anonimus Sener treba dati podrsku dok radi svoj posao i ia uspjeha u njemu
Posto mi nemamo takvog onda je najbolje traziti nesto novo, pri tome Ciro i nije kandidat, a od ovih sto su bili tu su izgleda Sliskovic i Hadzibegic. NJih dvojicu odstraniti s liste, a ovi ostali ko god da dodje svakako je mnogo bolji od prethodnika i veliki korak unaprijed. I ovo je idealna prilika svakom od njih da pokaze svoje znanje i mogucnost.
Re: Koga nakon Sušića?
Ma kako da ne. Navijaci nasih klubova su poznati po tome kako su objektivni, strucni i nikad ne mjesaju klub i repku.Ajax je napisao/la:Sad ili nikad. Nadam se da je toliko dobar kao sto ga ovdje hvalite.Virtu4l je napisao/la:Amar Osim.adisice je napisao/la:Koja rezervna opcija poslije ovog Izdajnika?
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Koga nakon Sušića?
Ni U Snu Amar Osim
Re: Koga nakon Sušića?
Nama treba trenutni udarac motivacije koji ce pokusati spasiti kvalifikacije! Bojim se da bi Amar ili Rajevac igrali previse na sigurnu kartu, tako da bi se mogli oprostiti od FrancuskeAjax je napisao/la:Posto za ovih 6 utakmica ocigledno necemo dobiti neko veliko trenersko ime ovdje se postavlja pitanje. Ko je bolji za ovih 6 utakmica neko ko nema iskustva ili neko ko je doduse star samo ima jako bogato iskustvo spasavanja timova. Ja mislim da je bolje ovo drugo rijesenje. Nebi ni Trapatoni bio los samo on ne poznaje nas mentalitet kao Ciro a stari su i jedan i drugi. Slazem se da treba svako dobiti podrsku samo jos uvijek se nije izabralo selektora pa se moze diskutovati o tome.propuh je napisao/la: Sve se veze za ovu rijec koja je kljucna u svemu ovome.
Digao je euforiju kod nas i poztivu oko repke na tome mu hvala, vecinu toga je tele uspjelo zamesti ali treba traziti novo rijesenje i toj osobi koja god dodje na celo repke taman bio i anonimus Sener treba dati podrsku dok radi svoj posao i ia uspjeha u njemu
Hadzibegicu nebi dao ni da vodi mladu repku! Mesa bi mozda mogao da da bude taj , jer je i sam malo temperamentan i lud, ali tko ce da zna! Od Hrvata ostao skart sto nam nude!
Volio bih Felixa M. da on proba ispraviti krivu drinu, ali od toga nema nista!
Re: Koga nakon Sušića?
Samo mogu ovi što angažman za lijeka nemogu nać, tipa Osim, Hadzibegic i slični.
Re: Koga nakon Sušića?
- JoseMourinho
- Postovi: 5086
- Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
- Kontakt:
Re: Koga nakon Sušića?
a zanimljivo da dzeko koji toliko ne moze amara, kad dodje u sarajevo sjedne na kafu sa amaromgost je napisao/la:Ja rekoh, ako Edinu ne smeta Amar, ne smeta ni meni (mada sam siguran da ne bi bio presretan tim izborom).ne_znam_ko_sam je napisao/la:
Ti se uhvatio izjave da ide iz Citya (rekao mu je da ide u Southampton) ko pijan plota.
Covjek mu samo rekao da se vidi da Dzeko ide u drugi plan jer je manja zvijezda i da je bolje da ide negdje gdje ce vise igrati. Ako se ne varam i Safet je govorio Dzeki da ide da vise igra da ne trati vrijeme na klupi..
I sigurno Amar ne bi bio losa opcija. Kakav je da je nije mogao osvojiti sa Zeljom sve sto je osvojio da nema neko znanje.
Ja sam najvise prizeljkivao Bajevica ali eto on se odmah oglasio da nece.. Sad se samo nadam selektoru koji ce izboriti plasman na EP2016.
Ali ja ću sutra, u nekom eventualnom sukobu Amar-Edin biti na strani Džeke.
a jos gore sto izgleda vecina vas ne zna ni čitat, pa nije ni procitala tu izjavu amara
Re: Koga nakon Sušića?
Istina ko god bude novi selektor napravit ce taj pozitivni sok za par utakmica samo na duge staze ne dobivamo puno. Da nas je preuzeo cak i onaj Susic od prije 4-5 godina nebi bio nista puno losiji od vecine ovih imena koji se jos nude. Druga je stvar sto se je Susic pogubio zadnju godinu dana ili je mislio da moze da odigra dobro bez par najboljih igraca to samo on zna sta je mislio. Ovdje je samo pitanje dali ces pronaci strucnjaka i probati napasti to trece mjeseto ili ces pozvati nekog nedokazanog da se uci na reprezentaciji i koji ce izborit to cetvrto mjesto sa par dobrih utakmica pa onda opet sve od pocetka sljedece kvalifikacije.
Ja bi izabrao najboljeg moguceg trenera za ovih 6 utakmica pa poslje sljedece kvalifikacije neko dokazano ime. Nikako nebi izabrao sada selektora bez nekog veceg iskustva.
Po meni bi jedino Magath ili Ciro bili dovoljno ludi od ovih sto su ostali da probaju da izbore baraz. Sa Cirom bi bio show svaka utakmicavrebac86 je napisao/la: Volio bih Felixa M. da on proba ispraviti krivu drinu, ali od toga nema nista!
Re: Koga nakon Sušića?
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Koga nakon Sušića?
Re: Koga nakon Sušića?
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: alemsa, Alucard, ANamelessGhoul, bavarian_bk, bavariapivo, Bordo10, Bosanac90, Brokula, celikmilan, CHR, Confiance, COYGBiH, darker10, eaglebvb09, enobarca, Google Adsense [Bot], Hajdeee, HariTz, HordasFks, Hrammm1921, invincible1921, Jabroni, jasmin10, Jegres, jurisicduska, JuventinoVero, karajlo, Lecler, Ledara, legendarnadruga, leo1946, linethreader, marlostanf1eld, MostarNeretva, RaZuti, Resolute, rukometubih23, SanaBosna, soccerfan, StevieG8, TefalTava, THEC, TofiTofita, travuljasSs, tuzlanskinacin, Vaya, Venom, zastitaIdentiteta, zikerrz21 i 290 gostiju.





