RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

AlemC85
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 16 dec 2014, 13:22

SipakUlicar1922 je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:gdje su svi? :crazy:
Prisutan :wave:
Sjedi 5 :lol:

Ostali: Neopravdani. :rol: :rol:

AlemC85
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 16 dec 2014, 18:02

a sad ozbiljno, i mene pomalo iritira što nema novosti na stranici kluba :roll:

možda će ih biti kada uprava obavi neki dobar posao a koji je to posao to samo oni znaju.

meni na pamet padaju tri stvari:

1. otišli u Tursku po pare za pomoćni teren
2. čekaju famoznu sjednicu ili
3.tajno pregovaranje o budućnosti Veleža.

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 17 dec 2014, 04:01

AlemC85 je napisao/la:a sad ozbiljno, i mene pomalo iritira što nema novosti na stranici kluba :roll:

možda će ih biti kada uprava obavi neki dobar posao a koji je to posao to samo oni znaju.

meni na pamet padaju tri stvari:

1. otišli u Tursku po pare za pomoćni teren
2. čekaju famoznu sjednicu ili
3.tajno pregovaranje o budućnosti Veleža.
HEHE Aleme ni jedno od toga

1.Oni cekaju kuci da im same pare dodju iz Turske,uz naravno dodatnu zahvalu Turaka sto su izabrali bas njih da im doniraju neophodna sredstva
2.Ne cekaju sjednicu(predpostavljam da mislis na skupstinu ) jer je nece ni biti.
3.Nikakvo ni tajno ni javno pregovaranje o buducnosti Veleza ih ne interesuje,samo use nase i podase.
bojim se da se u debelom snu :crazy: :zzz: :zzz:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 17 dec 2014, 09:52

Pratim na FB stranicu "istorija ex yu fudbala", svaki dan po nekoliko slika ili priča o Veležu.Kad vidiš kakve smo igračine imali i kako ih ljudi i dan danas cijene, nevjerovatno.
Šta je ovo danas?Kako je rahmetli Sule Rebac izbacio generaciju koja je namlatila engleskog prvaka sa 4:1, koja je harala bivšom zemljom.Sve su to bili igrači iz Mostara i par okolnih mjesta kao Jablanica, Čapljina, Nevesinje...
Jeli moguće da u periodu od 15-20 godina iza rata nije izašao ni blizu igrač tipa Bajevića, Vladića ili Marića??
Oni su mogli birati klub gdje će ić, ali su bili privrženi i odani Mostaru i Veležu.Neznam šta je sa generacijama danas ali talenat ovog podneblja nije mogao isčeznuti! :(

" onclick="window.open(this.href);return false;

Choks
Postovi: 405
Pridružen/a: 29 sep 2012, 10:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Choks » 17 dec 2014, 10:44

Ekstra je ova stranica zaista , jako zanimljiva . Iako sam veliki navijač Želje , i Velež mi je drag klub jer dosta moje raje navija za Rodjene . Mislim da je problem ne samo u Veležu , već u većini klubova što se dovode isluženi igrači sa strane , a slabo se vodi računa o vlastitom omladinskom kadru . Nadat se da će biti bolje u budućnosti , lijep pozdrav . ;)
Brkica

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 17 dec 2014, 16:03

Choks je napisao/la:Ekstra je ova stranica zaista , jako zanimljiva . Iako sam veliki navijač Želje , i Velež mi je drag klub jer dosta moje raje navija za Rodjene . Mislim da je problem ne samo u Veležu , već u većini klubova što se dovode isluženi igrači sa strane , a slabo se vodi računa o vlastitom omladinskom kadru . Nadat se da će biti bolje u budućnosti , lijep pozdrav . ;)
Jeste drug, generalno je problem u čitavoj zemlji.Eto ja sam naveo naš primjer, Velež i okolina.I ja se nadam da će se to promjeniti, mada teško.Pozdrav

1922VFC1981
Postovi: 1672
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 17 dec 2014, 18:03

Ovi naši šute i mute a? Ali za koga mute za nase dobro ili njhovo vidjet cemo.. :problem: :problem: :problem: :problem:
#musvdg

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nisko » 17 dec 2014, 19:00

anel81m je napisao/la:Pratim na FB stranicu "istorija ex yu fudbala", svaki dan po nekoliko slika ili priča o Veležu.Kad vidiš kakve smo igračine imali i kako ih ljudi i dan danas cijene, nevjerovatno.
Šta je ovo danas?Kako je rahmetli Sule Rebac izbacio generaciju koja je namlatila engleskog prvaka sa 4:1, koja je harala bivšom zemljom.Sve su to bili igrači iz Mostara i par okolnih mjesta kao Jablanica, Čapljina, Nevesinje...
Jeli moguće da u periodu od 15-20 godina iza rata nije izašao ni blizu igrač tipa Bajevića, Vladića ili Marića??
Oni su mogli birati klub gdje će ić, ali su bili privrženi i odani Mostaru i Veležu.Neznam šta je sa generacijama danas ali talenat ovog podneblja nije mogao isčeznuti! :(

" onclick="window.open(this.href);return false;
Drug pitas sta je sa generacijama novim
Po mom
1. Prije rata Velez je bio gigant Hercegovine u njemu trenirali talentovana djeca iz citave Hercegovine sada na zalost samo iz jednog dijela grada(htijeli mi to priznat ili ne ali tako je)
2. U Velezu nema trenera koji znaju namirisat talent kao sto su znali rah.Sula i rah.Zeko(Kad ti Zeko pridje na mahalama i pita te ime znaj da znas igrat lopte)
i kao 3. najvaznije djeca nemaju uslova za trenirati
Iz ovih razloga Velezova skola ne izbaciva igracine!
I da zaboravi napomenut brate i druga su vremena
U moje vrijeme se igralo lopte od ujutru do navecer
Danasnje generacije ce radije na Playu glumit Messija ili Ronalda nego se skupiti sa rajom i bacit lopte
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

blackmundir
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2013, 09:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la blackmundir » 17 dec 2014, 19:25

pise VLADAVIC na svome profilu:Kakva ce tisina nastati kad kazem sve sto znam..................

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crvena1981Armija » 17 dec 2014, 19:54

blackmundir je napisao/la:pise VLADAVIC na svome profilu:Kakva ce tisina nastati kad kazem sve sto znam..................
Nek nastavi pisati, to jedino i zna.Fuj, stoko :puke: :puke:
Hoće da skroz uništi amosferu u klubu.Ali, šta seljak zna ko je Velež.Hvala bogu pa si otišao.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 17 dec 2014, 21:04

Ta ce on pricati! Tom smradu nesto povjerovati? Samo smradovi kao sto je i on sam to mogu. Odyebi sto dalje od svetinje!!!
Prkosni i Ponosni od 1922

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 17 dec 2014, 21:41

Koja bi tisina trebala nastati kod Vladavica kad on imao obraza da razmisli o onom sto mi svi znamo - da on nije gola dao u dvije polusezone.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 17 dec 2014, 22:32

nisko je napisao/la:
anel81m je napisao/la:Pratim na FB stranicu "istorija ex yu fudbala", svaki dan po nekoliko slika ili priča o Veležu.Kad vidiš kakve smo igračine imali i kako ih ljudi i dan danas cijene, nevjerovatno.
Šta je ovo danas?Kako je rahmetli Sule Rebac izbacio generaciju koja je namlatila engleskog prvaka sa 4:1, koja je harala bivšom zemljom.Sve su to bili igrači iz Mostara i par okolnih mjesta kao Jablanica, Čapljina, Nevesinje...
Jeli moguće da u periodu od 15-20 godina iza rata nije izašao ni blizu igrač tipa Bajevića, Vladića ili Marića??
Oni su mogli birati klub gdje će ić, ali su bili privrženi i odani Mostaru i Veležu.Neznam šta je sa generacijama danas ali talenat ovog podneblja nije mogao isčeznuti! :(

" onclick="window.open(this.href);return false;
Drug pitas sta je sa generacijama novim
Po mom
1. Prije rata Velez je bio gigant Hercegovine u njemu trenirali talentovana djeca iz citave Hercegovine sada na zalost samo iz jednog dijela grada(htijeli mi to priznat ili ne ali tako je)
2. U Velezu nema trenera koji znaju namirisat talent kao sto su znali rah.Sula i rah.Zeko(Kad ti Zeko pridje na mahalama i pita te ime znaj da znas igrat lopte)
i kao 3. najvaznije djeca nemaju uslova za trenirati
Iz ovih razloga Velezova skola ne izbaciva igracine!
I da zaboravi napomenut brate i druga su vremena
U moje vrijeme se igralo lopte od ujutru do navecer
Danasnje generacije ce radije na Playu glumit Messija ili Ronalda nego se skupiti sa rajom i bacit lopte
Care, shvatam ja da Velež sad nema taj "teritorij" koji je imao prije rata, mada ni tada to nije bio neki velik teritorij.Hercegovina koja je znamo ne tako gusto naseljena.Nek je danas trećina toga ali poslije rata nijednog igrača nismo izbacili Evropske klase.Samo jedna generacija sa početka 70tih je izbacila 3 igrača svijetske klase, sva 3 iz Mostara, BMV.Uz njih su bila 3 do 4 igrača sa strane, Čolić iz Čapljine ja mislim, Halilhodžić Salem iz Jablanice i još možda neko iz Nevesinja ili Trebinja, to je to.
Skupi danas sve klubove iz Hercegovine i nađi igrača da je 50% od nekog od ove trojice navedenih, a da je stasao zadnjih 20 godina,nema ga.

Što se uslova za trening tiče nevjerujem ni da su oni imali puno bolje.Jedino nestručni ljudi u našem fudbalu, korupcija i nepoštenje i na kraju bolest današnjih generacija, igrice i internet.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 17 dec 2014, 23:36

Cinjenica je da u posleratnom periodu sport uopste nije ni blizu kakav je bio u onim "mracnim" vremenima.To je produkt nakaradne politike koja ovde ubija sve sto nema veze sa nacionalizmom i zbog koje ljudi zive na granici dostojanstva.Nista se mi tu neizdvajamo posebno,nijedan sportski kolektiv nije izveo do kraja jednog sportistu.
Naravno nezelim apriore braniti odgovorne ljude konkretno kod nas,koji vjerovatno nisu dali svoj maximum u pokusaju da se uradi malo bolji posao.Mogli smo i morali vise.
Sto se tice ovog statusa na Vladinom fb-u,mislim da je nepotrebno diskutovati na ovoj temi o tome,samim tim sto se nijednom rjeci nije spomenuo FK Velez.Ljudi mogu samo nagadjati sta je on zelio time reci.Malo mudrosti nam nece biti naodmet.
Svi vi moji Rodjeni imate veliki pozdrav,volim vas zato sto volite Velez.Svi, bas svi su prolazni a nas je Velez vjecan :salut:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Goodison » 18 dec 2014, 00:26

Ne razumijem ovakvo ponašanje, šta to zna i zašto je šutio do sada ?

Mace u Branitelju. Kako opravdati ovaj potez Uprave ? Dovedu banderu, ne daju mu priliku i riješe ga se prvom prilikom. Šta je dotični radio u našem klubu ? Osim što je možda primao platu koju nije zaradio ali naravno, najmanje njegovom krivicom. Volio bih da neko iz uprave objasni ovu situaciju.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FairBet » 18 dec 2014, 00:28

158.075,55
63.047,20

Solidno Velez stoji po pitanju duga :thumbup:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 18 dec 2014, 08:59

@Goodison, ne vidim nista nejasno u slucaju Mace. Nije prvi put da su to uradili s njim. I nije jedini igrac u Velezu ove polusezone koji je bio na platnoj listi, a u nemali broj utakmica hladio yaya na klupi, ili na tribinama.

Ima se, moze se, qrcimo se.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mikki21 » 18 dec 2014, 12:21

FairBet je napisao/la:158.075,55
63.047,20

Solidno Velez stoji po pitanju duga :thumbup:
ovo danasnje stanje jeli? predpostavljam da je veca cifra ukupni dug a manja poreznoj? ako je to to onda nisu bas vele napredovali sa rijesavanjem duga zadnju godinu jer je ista cifra bila i prije godinu dana...

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 18 dec 2014, 12:30

Valjda im prioritet nije bio da smanje dug nego da ulazu u igracki kadar (totalni promasaj) i pomocno igraliste (od kojeg izgleda nema nista).

Nego raja hoceli biti ista od onog Geoffrey Kondogbia :urnebes: Odavno nisam cuo za njega. Gdje je zalutao :urnebes:
Prkosni i Ponosni od 1922

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FairBet » 18 dec 2014, 12:34

veca cifra je dug,manja je kamata,ukupno je 211 milja

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.