FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Bruje o namještaljki, a niko nesmije da stavi više od 5 km na FKS
pa ako tako pričaš stavi 100, 200, 300 km na pobjedu gosta, ali ne kada je lova u pitanju nastane tišina
cirkus uvijek sa njima 
SRETAN BROJ - 1725
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Re: FK Sarajevo
Razbijat će i ovi naši glavu ako ne počnu redati pobjede.ElCartel11 je napisao/la:sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.ElCartel11 je napisao/la:sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
Re: FK Sarajevo
hoce li biti prenos utakmice? ima li neko link?
Re: FK Sarajevo
Burence na marin dvoru.kinosvra je napisao/la:Gdje ima da se gleda tekma u kaficu osim red pointa i levantea?
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest
željkan vazda mačić čest
Re: FK Sarajevo
Pa dobro,diskutabilno je najveci ali svakako da ste mozda poslije Zelje.Rikardo je napisao/la: Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.
Vi sigurno niste najtrofejniji u drzavi ali da ste jedan od najvecih to svakako jeste.Velicinu kluba odlucuje i historija,tradicija,publika,neki posebni dogadaji i slicno.
Meni je smijesno reci da je Siroki najveci klub u BiH.Oni imaju titula i jesu mozda trofejniji ali staviti Siroki u istu recenicu sa recimo Sarajevom,Zeljom,Velezom kad se poredi velicina kluba,meni to ne ide nikako.Ja bi u taj segment recimo ubacio i broj igraca koje je klub proizveo za repku,broj igrackih legendi(Safet,Hase),lojalnost navijaca,i jos puno faktora.Zato je bolno za navijace kad im klub ide u stecaj,nije stvar sto ce oni izgubiti koje slovo u nazivu,stvar je sto sva njihova povijest i sve ovo gore pobrojano ide u stecaj.
Moze Rijeka recimo da uzme 10 godina za redom titulu u Hrvatskoj ali meni taj klub nece nikad biti veci od Dinama ili Hajduka.
Hoce li biti link za prenos?
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..
Re: FK Sarajevo
@arhimed89
Ma ta prica o tome da su zrinjski, listica i takvi klubovi veliki je cista glupost. I njihovi navijaci su toga svijesni, samo ne mogu sebi skakat javno u stomak. Vjerovatno ce @MCMXLVI postavit link...
Ma ta prica o tome da su zrinjski, listica i takvi klubovi veliki je cista glupost. I njihovi navijaci su toga svijesni, samo ne mogu sebi skakat javno u stomak. Vjerovatno ce @MCMXLVI postavit link...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest
željkan vazda mačić čest
Re: FK Sarajevo
Nikad se nisam radovao sto cu duze ostati na poslu, sada se radujem
Imam moju tv na poslu, pa tako da cu produziti radno vrijeme do pola 7
Ako bude stopalo, dajem otkaz
Imam moju tv na poslu, pa tako da cu produziti radno vrijeme do pola 7
Ako bude stopalo, dajem otkaz
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Utakmica sezone.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
-
Harisharis
- Postovi: 289
- Pridružen/a: 04 mar 2015, 00:17
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U kojem zivotu je to Siroki trofejniji od Zelje?arhimed89 je napisao/la:Pa dobro,diskutabilno je najveci ali svakako da ste mozda poslije Zelje.Rikardo je napisao/la: Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.
Vi sigurno niste najtrofejniji u drzavi ali da ste jedan od najvecih to svakako jeste.Velicinu kluba odlucuje i historija,tradicija,publika,neki posebni dogadaji i slicno.
Meni je smijesno reci da je Siroki najveci klub u BiH.Oni imaju titula i jesu mozda trofejniji ali staviti Siroki u istu recenicu sa recimo Sarajevom,Zeljom,Velezom kad se poredi velicina kluba,meni to ne ide nikako.Ja bi u taj segment recimo ubacio i broj igraca koje je klub proizveo za repku,broj igrackih legendi(Safet,Hase),lojalnost navijaca,i jos puno faktora.Zato je bolno za navijace kad im klub ide u stecaj,nije stvar sto ce oni izgubiti koje slovo u nazivu,stvar je sto sva njihova povijest i sve ovo gore pobrojano ide u stecaj.
Moze Rijeka recimo da uzme 10 godina za redom titulu u Hrvatskoj ali meni taj klub nece nikad biti veci od Dinama ili Hajduka.
Hoce li biti link za prenos?
Bice link
Re: FK Sarajevo
Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.
Opet nema Velkoskog!
Opet nema Velkoskog!
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jel to formacija 4-4-2 ili 4-2-3-1 ? Nadam se da je ova prva jer mislim da nam vise lezi igra sa 2 spicajoker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.
Opet nema Velkoskog!
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Re: FK Sarajevo
Meni ovo lici na 4-4-2, gdje je Radovac desno, Stojcev lijevo a Bekic i Benko u spicu.joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.
Opet nema Velkoskog!
Re: FK Sarajevo
I ja mislim da je to formacija koju cemo danas igrati. Ne znam sto Samira forsira po krilu u zadnje vrijeme.hilmo je napisao/la:Meni ovo lici na 4-4-2, gdje je Radovac desno, Stojcev lijevo a Bekic i Benko u spicu.joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.
Opet nema Velkoskog!
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Radovac zadnje dvije utakmice igra na desnom krilu, nije los, ali mnogo vise pokazuje kada je na sredini terena.
edit:
Prenos ide i na AS5, tako da je dobra produkcija prenosa.
edit:
Prenos ide i na AS5, tako da je dobra produkcija prenosa.
Zadnja izmjena: hilmo, dana/u 13 apr 2015, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
ova danasnja ekipa mi ne ulijeva nikakve vjere nigdje nijednog prodornog igraca 
Samo Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Kako mi mislimo igrati po krilu, meni nije jasno.. Al s ovim krilima, mislim da mi nemamo sta traziti, vec se fokusirati na sredinu.. koja ce biti zgusnuta..joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.
Opet nema Velkoskog!
Al mislim da nije 4-4-2, vec ce bekic i Stojcev igrati na krilima, a Radovac u sredini.. Eventualno da Radovac i Milos zamjene mjesta...
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
kako bi ja volio da u 2 poluvremenu vidim tandem Velkoski-Benko 
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.




