FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 13 apr 2015, 14:02

Bruje o namještaljki, a niko nesmije da stavi više od 5 km na FKS :lol: pa ako tako pričaš stavi 100, 200, 300 km na pobjedu gosta, ali ne kada je lova u pitanju nastane tišina :lol: cirkus uvijek sa njima :D
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 apr 2015, 14:04

sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 13 apr 2015, 14:07

ElCartel11 je napisao/la:sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
Razbijat će i ovi naši glavu ako ne počnu redati pobjede.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Rikardo
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 feb 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rikardo » 13 apr 2015, 14:15

ElCartel11 je napisao/la:sta vam je ba ljudi Zrinjski, Zeljo jedva da imaju para da isplate plate svojim igracima a kamoli da druge jos premiraju, Siroki je odma iza nas po financijama ali nemaju ni oni toliko da mogu to da rade mozda eventualno da daju malo para 2,3 igracima a cijeloj ekipi nema sanse...to sto drugi igrajo tako jako protiv nas je jednostavno sto smo mi najjaci klub u drzavi i svako hoce da se dokaze protiv nas i da bi ga mozda mi na kraju sezone doveli kod sebe jer priznajmo da je svakom igracu u zadnje 2,3 godine zelja da zaigra za FKS jer nemora razbijati glavu hocel dobiti platu hocel ovo ono jednostavno sve je na jednom visokom nivou, samo da nasi igraci poprave svoju igru, da budu na svom nivou i nema te ekipe u ovoj ligi koja nam moze napraviti problem
Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.

bosnas_
Postovi: 4460
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 13 apr 2015, 14:30

hoce li biti prenos utakmice? ima li neko link?

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 apr 2015, 14:31

kinosvra je napisao/la:Gdje ima da se gleda tekma u kaficu osim red pointa i levantea?
Burence na marin dvoru.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
arhimed89
Postovi: 1145
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arhimed89 » 13 apr 2015, 14:32

Rikardo je napisao/la: Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.
Pa dobro,diskutabilno je najveci ali svakako da ste mozda poslije Zelje.
Vi sigurno niste najtrofejniji u drzavi ali da ste jedan od najvecih to svakako jeste.Velicinu kluba odlucuje i historija,tradicija,publika,neki posebni dogadaji i slicno.
Meni je smijesno reci da je Siroki najveci klub u BiH.Oni imaju titula i jesu mozda trofejniji ali staviti Siroki u istu recenicu sa recimo Sarajevom,Zeljom,Velezom kad se poredi velicina kluba,meni to ne ide nikako.Ja bi u taj segment recimo ubacio i broj igraca koje je klub proizveo za repku,broj igrackih legendi(Safet,Hase),lojalnost navijaca,i jos puno faktora.Zato je bolno za navijace kad im klub ide u stecaj,nije stvar sto ce oni izgubiti koje slovo u nazivu,stvar je sto sva njihova povijest i sve ovo gore pobrojano ide u stecaj.


Moze Rijeka recimo da uzme 10 godina za redom titulu u Hrvatskoj ali meni taj klub nece nikad biti veci od Dinama ili Hajduka.

Hoce li biti link za prenos?
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 apr 2015, 14:35

@arhimed89
Ma ta prica o tome da su zrinjski, listica i takvi klubovi veliki je cista glupost. I njihovi navijaci su toga svijesni, samo ne mogu sebi skakat javno u stomak. Vjerovatno ce @MCMXLVI postavit link...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
bulbasor
Postovi: 1500
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bulbasor » 13 apr 2015, 14:39

0 :3 za mir u kuci.
:kafa:
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
Zip
Postovi: 13475
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 apr 2015, 15:04

Nikad se nisam radovao sto cu duze ostati na poslu, sada se radujem :D
Imam moju tv na poslu, pa tako da cu produziti radno vrijeme do pola 7 :njanjanja:

Ako bude stopalo, dajem otkaz :salut:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 13 apr 2015, 15:07

Utakmica sezone.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Harisharis
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 mar 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harisharis » 13 apr 2015, 15:32

arhimed89 je napisao/la:
Rikardo je napisao/la: Rekao je i sam Abdulah da nasi igraci nemaju nista vece plate od igraca drugih timova iz vrha tabele, sto se tice price da samo najveci klub u drazvi to nikad nece dobiti na znacenju jer nemamo nikakvih uspjeha proteklih osam godina da to potvde da smo najveci, jedan trofej kupa u osam godina u domacem takmicenju nije nista. A to sto svi zele da dođu kod nas je prije svega sto bi isti imali koliko toliko redovnu platu, za razliku od drugih klubova gdje primanja kasne ili ih nema nikako.
Pa dobro,diskutabilno je najveci ali svakako da ste mozda poslije Zelje.
Vi sigurno niste najtrofejniji u drzavi ali da ste jedan od najvecih to svakako jeste.Velicinu kluba odlucuje i historija,tradicija,publika,neki posebni dogadaji i slicno.
Meni je smijesno reci da je Siroki najveci klub u BiH.Oni imaju titula i jesu mozda trofejniji ali staviti Siroki u istu recenicu sa recimo Sarajevom,Zeljom,Velezom kad se poredi velicina kluba,meni to ne ide nikako.Ja bi u taj segment recimo ubacio i broj igraca koje je klub proizveo za repku,broj igrackih legendi(Safet,Hase),lojalnost navijaca,i jos puno faktora.Zato je bolno za navijace kad im klub ide u stecaj,nije stvar sto ce oni izgubiti koje slovo u nazivu,stvar je sto sva njihova povijest i sve ovo gore pobrojano ide u stecaj.


Moze Rijeka recimo da uzme 10 godina za redom titulu u Hrvatskoj ali meni taj klub nece nikad biti veci od Dinama ili Hajduka.

Hoce li biti link za prenos?
U kojem zivotu je to Siroki trofejniji od Zelje?
Bice link ;)

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 13 apr 2015, 15:47

Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.

Opet nema Velkoskog! :think:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 apr 2015, 15:50

joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.

Opet nema Velkoskog! :think:
jel to formacija 4-4-2 ili 4-2-3-1 ? Nadam se da je ova prva jer mislim da nam vise lezi igra sa 2 spica
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 13 apr 2015, 15:54

joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.

Opet nema Velkoskog! :think:
Meni ovo lici na 4-4-2, gdje je Radovac desno, Stojcev lijevo a Bekic i Benko u spicu. :hmmmmm:

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 13 apr 2015, 15:55

hilmo je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.

Opet nema Velkoskog! :think:
Meni ovo lici na 4-4-2, gdje je Radovac desno, Stojcev lijevo a Bekic i Benko u spicu. :hmmmmm:
I ja mislim da je to formacija koju cemo danas igrati. Ne znam sto Samira forsira po krilu u zadnje vrijeme.
Bahati, bahati Željkan!
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 13 apr 2015, 15:57

Radovac zadnje dvije utakmice igra na desnom krilu, nije los, ali mnogo vise pokazuje kada je na sredini terena.
edit:
Prenos ide i na AS5, tako da je dobra produkcija prenosa. :thumbup:
Zadnja izmjena: hilmo, dana/u 13 apr 2015, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 13 apr 2015, 16:01

ova danasnja ekipa mi ne ulijeva nikakve vjere nigdje nijednog prodornog igraca :evil:
Samo Sarajevo

Avatar
Zip
Postovi: 13475
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 apr 2015, 16:02

joker90 je napisao/la:Delač, Barić, Tatomirović, Berberović, Puzigaća, Rustemović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Bekić, Benko.

Opet nema Velkoskog! :think:
Kako mi mislimo igrati po krilu, meni nije jasno.. Al s ovim krilima, mislim da mi nemamo sta traziti, vec se fokusirati na sredinu.. koja ce biti zgusnuta..

Al mislim da nije 4-4-2, vec ce bekic i Stojcev igrati na krilima, a Radovac u sredini.. Eventualno da Radovac i Milos zamjene mjesta...

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 apr 2015, 16:02

kako bi ja volio da u 2 poluvremenu vidim tandem Velkoski-Benko :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []