FC Bayern München - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
- bavaracmujo
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Sta je sa robenom? Danas sam pisao da nije steta ako i ispadnemo al na ovakav nacin jeste steta povrijedio se roben igrali produzetke istrosili se jos ispali pffff. Treba pohvaliti mehu odigro je odlicno i mali vajser, a sudjene nije za komentara i oni su ljudi i grijese a svajni jeste tragicar al i miler je fulo jedan zicer al opet ponavljam treba klopa ispratiti sa titulom meni licno bi bilo drago jer sad samo ostaje liga prvaka a bez krila sanse su nam minimalne ako makar roben nije u sastavu a po izgledu kako je izaso daj boze da ga vidimo do kraja sezone mislim da je ovo vrh ovako sakate ekipe jer svi znamo da kroz citavu sezonu igramo bez 5 6 prvotimaca.
Re: FC Bayern München
@PEP
Ne volim zaista kad je bilo ko povrijeđen ili bolestan, ali pošto igrate da Barcom uskoro - ne mogu reci da mi žao što imate problema sa povredama
mislim, da se ne lažemo sad
I mi smo znali prije kuburiti sa povredama, slicno kao kod vas sad....zato znam kako je to šugav osjecaj.
Da ste kompletni, bili bi blagi favoriti sigurno....ovako ce biti guravo u obje tekme, mah zapravo nemamo pojma
iskreno receno
možda pobudalite i opet nas poderete.
a možda ispadnete glat - ko to može znati
...teren je jedino mjerilo, a ne naša forumska laprdanja
Ako ništa drugo - imate veliku prednost na klupi u vidu najboljeg trener svijeta. Hoce li vas podici sad i povuci do finala, ostaje da vidimo.
Ne volim zaista kad je bilo ko povrijeđen ili bolestan, ali pošto igrate da Barcom uskoro - ne mogu reci da mi žao što imate problema sa povredama
I mi smo znali prije kuburiti sa povredama, slicno kao kod vas sad....zato znam kako je to šugav osjecaj.
Da ste kompletni, bili bi blagi favoriti sigurno....ovako ce biti guravo u obje tekme, mah zapravo nemamo pojma
možda pobudalite i opet nas poderete.
Ako ništa drugo - imate veliku prednost na klupi u vidu najboljeg trener svijeta. Hoce li vas podici sad i povuci do finala, ostaje da vidimo.
Re: FC Bayern München
@zgmiky slažem se drug, dosta smo puta mi bili oštećeni, to je dio nogometa.
Isto tako moram priznati, da je Bayern bio oštećen u ovoj tekmi imali smo dosta, sreće.
I ja im želim, sreću protiv Barcelone da igraju, finale u Berlinu.
Moj brat je navijač Bayerna

Isto tako moram priznati, da je Bayern bio oštećen u ovoj tekmi imali smo dosta, sreće.
I ja im želim, sreću protiv Barcelone da igraju, finale u Berlinu.
Moj brat je navijač Bayerna
Zadnja izmjena: BvB09, dana/u 29 apr 2015, 00:12, ukupno mijenjano 2 puta.
Apsolutne sreće nema, ona je u traženju.
Meša Selimović.
Meša Selimović.
Re: FC Bayern München
Od svih penala koje sam pratio , Bayernovih, ovo večeras i ono protiv Chelsea je bilo najlošije. U suštini većinom kod penala naša ekipa ima dobre živce. Ovo su one neobjašnjive situacije, jer eto ne tako davno protiv Leverkusena penali su izvedeni bez greške. Mali, sitni izgovor je što su 2 dobra izvođača bila vani (Muller i Thiago). Lewa još nije bio u stanju da puca, a eto Schweini nakon propuštenih prilika kao da nije smio. A kod njega se to ne bi smjelo dešavati, jer ipak je jedan od onih koji ima petlje, mu.da, koji preuzima odgovornost u velikim utakmicama.thulkazal je napisao/la:A negdje ce se ovaj baksuzluk morati vratiti ... Bilo to protiv Barce, ove ili naredne sezone ... Tako je bilo i protiv Čelzija ...
Sada ekipa ne smije doživjeti psihološki slom, moraju se vratiti što prije i do kraja LP odigrati onako kako znaju i umiju.
Večeras je sigurno dobivena utakmica izgubljena, jer nakon 1:0 je bilo dovoljno prilika da se sve završi u regularnom dijelu....
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
Re: FC Bayern München
Samo da ne bude da smo veceras zijanili i dvomec sa barcom vec. Sta je sa Lewom i Tiagom? Robena nema protiv barce, taman da je samo istegnuo misic.
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Muller-Wohlfahrt-- otišao
Robben--opet onaj stari Stakleni
Robben--opet onaj stari Stakleni
Re: FC Bayern München
Odljutio sam se, dobro je.
Koji kenjac od sudije
, opet sam ljut kad god ga se sjetim,
veću krađu od Ovreba još vidjeo nisam.
Ali nije samo on kriv, krivi su i naši što zicere fulaju, penali su posebna priča, klizište.
Ponovo se ponavlja Porto i pad u 2.pol, enigma, zašto, kako riješiti taj problem?
Nije mi krivo zbog neosvajanja ovog trofeja, imamo mi tog i na bacanje, Bundeska, ono najvažnije, je ugravirano,
a protiv Barce nam treba Ribery, mada sa jakom odbranom i sredinom, te pokušaju iz prekida tu imamo spremnu taktiku.
Nipošto protiv njih ne smijemo igrati kao večeras, izlaziti toliko daleko, stoperi moraju biti max 30 m od našeg gola.
Zaslužila je Borusija ovo večeras, zaslužil smo i mi nisšta manje, ali ko te pita,..
Poslije ovog večeras samopouzdanje pred Barcu je poraslo, u ovakvim situacijama smo najjači, igrači će orati kao nikad do sad, a kad imamo takav pristup nama se niko suprotstaviti ne može.
Koji kenjac od sudije
veću krađu od Ovreba još vidjeo nisam.
Ali nije samo on kriv, krivi su i naši što zicere fulaju, penali su posebna priča, klizište.
Ponovo se ponavlja Porto i pad u 2.pol, enigma, zašto, kako riješiti taj problem?
Nije mi krivo zbog neosvajanja ovog trofeja, imamo mi tog i na bacanje, Bundeska, ono najvažnije, je ugravirano,
a protiv Barce nam treba Ribery, mada sa jakom odbranom i sredinom, te pokušaju iz prekida tu imamo spremnu taktiku.
Nipošto protiv njih ne smijemo igrati kao večeras, izlaziti toliko daleko, stoperi moraju biti max 30 m od našeg gola.
Zaslužila je Borusija ovo večeras, zaslužil smo i mi nisšta manje, ali ko te pita,..
Poslije ovog večeras samopouzdanje pred Barcu je poraslo, u ovakvim situacijama smo najjači, igrači će orati kao nikad do sad, a kad imamo takav pristup nama se niko suprotstaviti ne može.
Re: FC Bayern München

valjda je pukao misic, ovo je slikano kod MW
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
cestitam brate, odlicna partija dortmunda nema staBvB09 je napisao/la:@Nerminović drug, ipak smo mi prošli dalje uz dosta, sreće
Zadnja izmjena: Nerminovic, dana/u 29 apr 2015, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
Champions of SportSport League 2017
BackSpace United
BackSpace United
Re: FC Bayern München
Ova utakmica večera je trebala biti riješena još u prvom poluvremenu da Lewa uredno zabija zicere, ali za prosutim vinom i promašenim penalima ne treba žaliti.
Ovo večeras je restitucija za prošlogodišnje finale i nepriznati gol Hummelsa, tako da je stanje 1:1
Na kraju lijepo je da Klopp dobije priliku da ode sa stilom, svako je čovjek zaslužio, ali sad ko da gledam da će da zijani to finale
Nadam se da Weiser ostaje, ako ništa čovjek kako sada stvari stoje nije lošiji od Gotzea, a svakoko i dolazi vrijeme za izmišljanje novog RB, možda je on taj.
Ovo večeras je restitucija za prošlogodišnje finale i nepriznati gol Hummelsa, tako da je stanje 1:1
Na kraju lijepo je da Klopp dobije priliku da ode sa stilom, svako je čovjek zaslužio, ali sad ko da gledam da će da zijani to finale
Nadam se da Weiser ostaje, ako ništa čovjek kako sada stvari stoje nije lošiji od Gotzea, a svakoko i dolazi vrijeme za izmišljanje novog RB, možda je on taj.
Re: FC Bayern München
Lewa u bolnici na pregledu....Potres mozga izgleda...Kod Thiaga izgleda ništa ozbiljno....ribery je napisao/la:Samo da ne bude da smo veceras zijanili i dvomec sa barcom vec. Sta je sa Lewom i Tiagom? Robena nema protiv barce, taman da je samo istegnuo misic.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
Ovaj nesretni Goetze je sjebao i sebe i BVB i Bayern. Za sve bi bilo bolje da se nije micao iz Dortmunda.
I nismo 1:1, jer je lani sudijskom greškom nama uzeta a vama dana titula, dok s ovim večeras mi još nemamo ništa opipljivo.
I nismo 1:1, jer je lani sudijskom greškom nama uzeta a vama dana titula, dok s ovim večeras mi još nemamo ništa opipljivo.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Re: FC Bayern München
Znaci spremni obojica. Da je kakav ozbiljniji potres, il' bi zavrsio ko Kramer u finalu svjetskog, il' bi ga uspavanog iznijeli sa terena.effe_sa je napisao/la:Lewa u bolnici na pregledu....Potres mozga izgleda...Kod Thiaga izgleda ništa ozbiljno....ribery je napisao/la:Samo da ne bude da smo veceras zijanili i dvomec sa barcom vec. Sta je sa Lewom i Tiagom? Robena nema protiv barce, taman da je samo istegnuo misic.
Re: FC Bayern München
Jebbem svaki moguci centimetar terena po kojem je hodao ili i dalje hoda i Rummenige i Hopfner i Sammer i Guardiola i Beckenbauer i jos neki ugledni idiot iz uprave Bayerna!!!
Robben: calf muscle tear, according to @MOpdenhoevel
Robben: calf muscle tear, according to @MOpdenhoevel
Stern des Südens
Re: FC Bayern München
Ne uzbudjuj se. Buducnost Bayerna nije upitna.proFCB je napisao/la:Jebbem svaki moguci centimetar terena po kojem je hodao ili i dalje hoda i Rummenige i Hopfner i Sammer i Guardiola i Beckenbauer i jos neki ugledni idiot iz uprave Bayerna!!!
Robben: calf muscle tear, according to @MOpdenhoevel
Silni tretmani dolaze po svoje... Od Robbena, Riberija i Bastrubera a i Svajnija nema vise nista ozbiljno.
Re: FC Bayern München
Cestitam bayernu na osvojenoj bundeski.
Mi smo veceras zarko zeljeli tu pobjedu ,prije svega radi samog Kloppa ,zasluzio je da se oprosti od nas sa bar jednom titulom
Ostalo je jos finale 05. 30. U Berlinu i nadam se da cemo osvojiti.
Imali ste ove sezone veliki peh sa povredama,kao i mi prosle ..nije to lako sve izdrzati i boriti se na 3.fronta.
Veceras se desilo sto se desilo akBda mi uzimamo kup ,a vama zelim finale sa Realom u Berlinu.
Mi smo veceras zarko zeljeli tu pobjedu ,prije svega radi samog Kloppa ,zasluzio je da se oprosti od nas sa bar jednom titulom
Ostalo je jos finale 05. 30. U Berlinu i nadam se da cemo osvojiti.
Imali ste ove sezone veliki peh sa povredama,kao i mi prosle ..nije to lako sve izdrzati i boriti se na 3.fronta.
Veceras se desilo sto se desilo akBda mi uzimamo kup ,a vama zelim finale sa Realom u Berlinu.
Re: FC Bayern München
Uf, dobroj da se sinoc ne ulogovah, nema tog moderatora koji bi me spasio trajne banane
I da, treba kazati da gvardo nije kriv za poraz.
Nemre on zabijat zicere za svinju .
Kad smo vec kod krmka, ima li neko da ponudi 5 maraka, da ga licno odnesem.
Jah, kako se gvardo kednom zaleti na cetvrtog, pomislih da ce ga zategnuti pesnajom
I da, treba kazati da gvardo nije kriv za poraz.
Nemre on zabijat zicere za svinju .
Kad smo vec kod krmka, ima li neko da ponudi 5 maraka, da ga licno odnesem.
Jah, kako se gvardo kednom zaleti na cetvrtog, pomislih da ce ga zategnuti pesnajom
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."
Re: FC Bayern München
Mah lose skroz ... Robben je otpao za Barcu i najvjerovatnije do kraja sezone ...
Nadam se da će Lewat igrati protiv Barce inače se loše piše... Eto i twit sto je sinoc objavljen od strane agenta Lewata .
@lewy_official już po badaniach,nie jest dobrze...więcej nie mogę napisać
"Lewandowski is after tests, it does not look good, ... can't say anything more"
I twit od Thiaga, mada kod njega i Robbena puhne jači vjetar - povreda zagarantovana ...
Thiago Alcantara @Thiago6 · 7h 7 hours ago
I don't have any injury!
Nadam se da će Lewat igrati protiv Barce inače se loše piše... Eto i twit sto je sinoc objavljen od strane agenta Lewata .
"Lewandowski is after tests, it does not look good, ... can't say anything more"
I twit od Thiaga, mada kod njega i Robbena puhne jači vjetar - povreda zagarantovana ...
Thiago Alcantara @Thiago6 · 7h 7 hours ago
I don't have any injury!
- Bayern@heart
- Postovi: 3957
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: FC Bayern München
https://twitter.com/Thiago6/status/593196955653779456
Hvala Bogu dobra vijest. Lewa završio u bolnici bio malo mahmuran

Dakle ostali smo samo bez Robbena
valjda nije ozbiljno evo čitam da se nadaju i u Bayernu da će barem biti spreman za uzvrat sa Barcelonom .
U subotu poslati Bayern II protiv Neverkuzena i trenera Erik ten Haga. Nek ovi glavni odmore i da neude novih povreda i onda na megdan na Barsu pa šta bude nema predaje
Hvala Bogu dobra vijest. Lewa završio u bolnici bio malo mahmuran

Dakle ostali smo samo bez Robbena
U subotu poslati Bayern II protiv Neverkuzena i trenera Erik ten Haga. Nek ovi glavni odmore i da neude novih povreda i onda na megdan na Barsu pa šta bude nema predaje
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




