FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1278
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la GazijaKalesija » 29 apr 2015, 15:01

Sabićemo vas u vašem žitu. Živi bili pa vidjeli u srijedu. :mrgreen: :mrgreen:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Odg: FC Barcelona

Post Postao/la L-Train » 29 apr 2015, 15:26

Lillard je napisao/la:Je bas mi je zao sto ce bit desetkovani hahha.
Sto se mene tice moze im cijela momcad na bolovanje :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
iskrenost je vrlina u svakom slucaju :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
barca_87
Postovi: 7316
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 29 apr 2015, 15:59

slika
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Furymaker
Postovi: 4465
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2015, 17:14

rip , ode nam i aurier u psg za stalno , znaci otpada i on za tog desnog bocnog , **** ovaj sejk , ne da svoje igrace i gotovo ..

let3
Postovi: 31841
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 18:24

Luis Enrique: "Navijači uzvikuju moje ime? To je uvijek istih 100 - 150 ljudi kojima sam platio da to rade."


OK, shvatili smo da je sarkazam - ali što mu ovo treba :?: :?

tacno ne želi da se pomiri sa medijima, a valjalo bi mu to sad

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 29 apr 2015, 18:26

A boli ga **** realno. Posr'o se po kritičarima samo tako pa mu se može.

Zar smo igrali protiv Baye? :? Ja mislio u srijedu igramo. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 29 apr 2015, 18:29

Nije njegovo da se miri sa njima, već je njihovo da mu se ulizuju i jedu **** koja su nasrali o njemu.

let3
Postovi: 31841
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 18:58

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
sve "na prvu" tj. jedan dodir :clap: :clap:

jest da smo morali prodati Alexisa i Cesca, da bi ga doveli- ali ovakva klasa i košta puno. Ovo se u današnjem fudbalu (gdje su cifre otišle u q) i ne može kupiti za 20-30 miliona.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 29 apr 2015, 19:02

Naravno da može, Liverpool ga je platio toliko :mrgreen:

let3
Postovi: 31841
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 19:08

Donnie Darko je napisao/la:Naravno da može, Liverpool ga je platio toliko :mrgreen:
jah, ali kakav je bio tad :mrgreen: ;)

jel ti misliš da je npr. Arsenal dobio istog igraca u Alexisu, kakav je bio u Udineseu :D za tri godine sa Barcom je napredovao barem za jednu klasu, ako ne i više....jer je igrao sa daleko boljim saigracima, ima bolje treninge, usavršavao su u jacoj ligi, igrao jace utakmice itd

Isto to važi za Suareza iz Ajaxa i iz Liverpoola

Avatar
barca_87
Postovi: 7316
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 29 apr 2015, 19:56

messilla je napisao/la:A boli ga **** realno. Posr'o se po kritičarima samo tako pa mu se može.

Zar smo igrali protiv Baye? :? Ja mislio u srijedu igramo. :mrgreen:
ima bayern dvije postave i ko god da igra bice veoma jak protivnik,ovo je cak i gore ,igraci se mogu opustiti pored ovakvih povreda u bayernu misleci lakse cemo al kakvi :nene:
ribery se mozda oporavi ,mozda i lewandovski,vezni red top ,odbrana isto ,nezz sta ce tu barca lagano i sta unaprijed nesto ljudi pisu ko da bayern igra sa trecom postavom protiv barce
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 1973
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 20:04

Vozdra raja, vidim ovi iz mog tabora vec cestitaju na prolazu. :sick:
Jel ko raspolozen za opkladu kakvu? U avatar, ban, potpis, po izboru? Btw opklada je na prolaz, ne na prvu utakmicu. :D

let3
Postovi: 31841
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 20:11

ribery je napisao/la:Vozdra raja, vidim ovi iz mog tabora vec cestitaju na prolazu. :sick:
Jel ko raspolozen za opkladu kakvu? U avatar, ban, potpis, po izboru? Btw opklada je na prolaz, ne na prvu utakmicu. :D
vala, nakon 7UPa ja ne vjerujem Bayernu taman sa juniorima igrali, pogotovu sad kad ih vodi Pep (ne treba ni pominjati koliko nas poznaje iznutra).
vjerovat cu da smo prošli, tek ako prođemo u finale...i ne želim nikakvu ulogu favorita na nas :nene:

tako da mene nema u tim opkladama :mrgreen:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4465
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2015, 21:10

ribery je napisao/la:Vozdra raja, vidim ovi iz mog tabora vec cestitaju na prolazu. :sick:
Jel ko raspolozen za opkladu kakvu? U avatar, ban, potpis, po izboru? Btw opklada je na prolaz, ne na prvu utakmicu. :D
sta god hoces :D Cisto reda radi , nemam ni avatara ni potpisa tako da , pucaj :D

Lillard
Postovi: 19016
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 29 apr 2015, 21:17

Tesko da njegov avatar moze bit ruzniji... :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4465
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2015, 21:37

Lillard je napisao/la:Tesko da njegov avatar moze bit ruzniji... :mrgreen:
mogo je Balea sa rajfom :D

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 1973
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 22:39

Furymaker je napisao/la:
ribery je napisao/la:Vozdra raja, vidim ovi iz mog tabora vec cestitaju na prolazu. :sick:
Jel ko raspolozen za opkladu kakvu? U avatar, ban, potpis, po izboru? Btw opklada je na prolaz, ne na prvu utakmicu. :D
sta god hoces :D Cisto reda radi , nemam ni avatara ni potpisa tako da , pucaj :D
Evo vidim ne svidja vam se moj avatar, igramo u njeg. :mrgreen:
Ko dobije, bira drugom avatar pa bujrum, imas vremena da mi nadjes sliku, al' djaba ces je trazit. :D
Jah, nismo odradili vremenski period. Pa recimo do pocetka grupne faze iduce lige prvaka? :)

Avatar
Furymaker
Postovi: 4465
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2015, 23:47

ribery je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:
ribery je napisao/la:Vozdra raja, vidim ovi iz mog tabora vec cestitaju na prolazu. :sick:
Jel ko raspolozen za opkladu kakvu? U avatar, ban, potpis, po izboru? Btw opklada je na prolaz, ne na prvu utakmicu. :D
sta god hoces :D Cisto reda radi , nemam ni avatara ni potpisa tako da , pucaj :D
Evo vidim ne svidja vam se moj avatar, igramo u njeg. :mrgreen:
Ko dobije, bira drugom avatar pa bujrum, imas vremena da mi nadjes sliku, al' djaba ces je trazit. :D
Jah, nismo odradili vremenski period. Pa recimo do pocetka grupne faze iduce lige prvaka? :)
moze care , avatar ce ti Barcin pdf naci , tako sta god da ti kazu momci ima da sa osmijehom drzis do grupne faze iduce sezone :mrgreen:

Avatar
Bilall
Postovi: 1429
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Bilall » 30 apr 2015, 00:25

let3 je napisao/la:vala, nakon 7UPa ja ne vjerujem Bayernu taman sa juniorima igrali, pogotovu sad kad ih vodi Pep (ne treba ni pominjati koliko nas poznaje iznutra).
vjerovat cu da smo prošli, tek ako prođemo u finale...i ne želim nikakvu ulogu favorita na nas :nene:

tako da mene nema u tim opkladama :mrgreen:
:D
Ajd nemoj nas zezat nego okladi se :D ti ionako nemas avatar i dobro bi ti dosao :mrgreen:
evo i ja sam za opkladu :lolno: a priznaj 7UP je dobar :mrgreen:

let3
Postovi: 31841
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 30 apr 2015, 00:44

Bilall je napisao/la:
let3 je napisao/la:vala, nakon 7UPa ja ne vjerujem Bayernu taman sa juniorima igrali, pogotovu sad kad ih vodi Pep (ne treba ni pominjati koliko nas poznaje iznutra).
vjerovat cu da smo prošli, tek ako prođemo u finale...i ne želim nikakvu ulogu favorita na nas :nene:

tako da mene nema u tim opkladama :mrgreen:
:D
Ajd nemoj nas zezat nego okladi se :D ti ionako nemas avatar i dobro bi ti dosao :mrgreen:
evo i ja sam za opkladu :lolno: a priznaj 7UP je dobar :mrgreen:
bolji je sprite :mrgreen: bježi ba, ne pominji mi najteži poraz Barce u historiji :facepalm:

da je neko drugi u pitanju, možda bi se i kladio za nešto
ovako protiv Bayerna i Pepa :nene: jok vala

a yebo avatar, bolje ovako bez njega :tralala:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []