FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
samoposteno
Postovi: 3702
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposteno » 16 maj 2015, 13:42

Elegant je napisao/la:slika

Podrska iz Tokya !!!
ma to su djeca iz buca potoka :lol: :urnebes: halalite moro sam

Avatar
Željooooo
Postovi: 2134
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 16 maj 2015, 13:46

likusa je napisao/la:slika
Jesu ovo djeca od Eishuna Yoshide ? :mrgreen: :lol:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

tplink
Postovi: 94
Pridružen/a: 11 mar 2014, 22:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tplink » 16 maj 2015, 13:48

Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?

Nydalen
Postovi: 777
Pridružen/a: 16 avg 2014, 08:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nydalen » 16 maj 2015, 13:51

Virtual i JoseMourinho vi ste nasa nada za stream, ovo je sve smijesno.

Avatar
Format
Postovi: 2437
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 16 maj 2015, 13:59

Dobijamp danas aBd,bolji smo od njih,nek grmi vajnik ko nikad
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 566
Pridružen/a: 11 avg 2010, 14:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MU'MIN T.M. » 16 maj 2015, 13:59

[youtube][/youtube]

Forzza Željo !
KOŠEVO..god '98,89 min...''Zubanoviiiić, eksplodiralo je Koševo'' (S.T.). DUPLA = 2012
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"

Avatar
FaraonTM
Postovi: 10465
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 16 maj 2015, 14:01

Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...

Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Schwarz
Postovi: 1320
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 16 maj 2015, 14:03

Samo hrabro i borbeno do pobjede :-) Volim te Zeljo
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
zubanovic89
Postovi: 508
Pridružen/a: 18 feb 2011, 10:08
Lokacija: Šta te briga?!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zubanovic89 » 16 maj 2015, 14:04

Kad rekoste da se polazi sa Suade i Olge, u 3?
Sta bi dala da sam radio amater pa da cujes djecu oca ti i mater... All we hear is radio Maglaj, radio Tuzla radio Kladanj!!

Avatar
Nicol111
Postovi: 5
Pridružen/a: 13 maj 2015, 22:34
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nicol111 » 16 maj 2015, 14:05

Zna li itko moguci sastav Zelje?
"Vecinu novca sam potrosio na kurve,kocku i alkohol...ostatak na gluposti"
George Best

Nydalen
Postovi: 777
Pridružen/a: 16 avg 2014, 08:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nydalen » 16 maj 2015, 14:05

zubanovic89 je napisao/la:Kad rekoste da se polazi sa Suade i Olge, u 3?
Da, od 14 okupljanje.

Avatar
arelinho
Postovi: 14059
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 16 maj 2015, 14:05

FaraonTM je napisao/la:Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...

Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Ne smije zatvoriti ulicu ;) slobodno mozes proci :)

Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 566
Pridružen/a: 11 avg 2010, 14:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MU'MIN T.M. » 16 maj 2015, 14:09

FaraonTM je napisao/la:Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...

Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Ti iz Visokog povedi još Manijaka, ja znam da ih ima puno....ako ništa povedi profesora vjeronauke Tabak Ahmeda, on je najkorpulentniji Manijak iz Visokog 100%. ;)
Zadnja izmjena: MU'MIN T.M., dana/u 16 maj 2015, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
KOŠEVO..god '98,89 min...''Zubanoviiiić, eksplodiralo je Koševo'' (S.T.). DUPLA = 2012
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"

tplink
Postovi: 94
Pridružen/a: 11 mar 2014, 22:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tplink » 16 maj 2015, 14:09

Nicol111 je napisao/la:Zna li itko moguci sastav Zelje?
Antolovic, kvesic, Bogdanovic, Kosoric, Zeljkovic, Hasanovic, Hadziahmetovic, Kokot, D. Sadikovic, Djelmic, Bajic

Martinez8
Postovi: 331
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Martinez8 » 16 maj 2015, 14:10

tplink je napisao/la:Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?
Dzaba..ima ovaj kanal neki za premier ligu sto se ne placa.

Avatar
EdoMajka
Postovi: 317
Pridružen/a: 12 dec 2014, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoMajka » 16 maj 2015, 14:11

Ima li ko kakav info oko ulaznica ? Kakvo je stanje oko juga,je li rasprodat ?
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "

tplink
Postovi: 94
Pridružen/a: 11 mar 2014, 22:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tplink » 16 maj 2015, 14:11

Martinez8 je napisao/la:
tplink je napisao/la:Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?
Dzaba..ima ovaj kanal neki za premier ligu sto se ne placa.
To brate, hvala ti!

Avatar
Nicol111
Postovi: 5
Pridružen/a: 13 maj 2015, 22:34
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nicol111 » 16 maj 2015, 14:13

Hvala na sastavu.Uh valjao bi Zelji Memija,steta to ne igra...uzdam se Koku i Bajica,nekako mi je sinoc palo na pamet da bi oni mogli ovo rijesiti.Bogami,i ja sam nesto nervozan,igra mi Hajduk u 17h ali ima da gledam Zelju,ne znam zasto ali nesto mi govori "gledaj Zelju bolan".Ajmo plaaaaaaaaaaaaaaaviiiii,bez pritiska odigrati.Toga me malo strah,da se djeca ne prepadnu.Kvalitetom nimalo ne zaostaju za Tanajevom!
EDIT:steta sto Dzemo Tri Kutije Na Dan propusta derbi,valjao bi i on Zelji da igra :D :D :D
"Vecinu novca sam potrosio na kurve,kocku i alkohol...ostatak na gluposti"
George Best

Avatar
Željooooo
Postovi: 2134
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 16 maj 2015, 14:17

flwz je napisao/la:Imal sta od Bekrica pred derbi?
Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3176
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 16 maj 2015, 14:17

Sad prodjoh pored vilsa,vec iglu baciti ne mozes,sje.bat ce se kone opasno. Bice gusto,bice 0:2

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []