ma to su djeca iz buca potokaElegant je napisao/la:
Podrska iz Tokya !!!
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- samoposteno
- Postovi: 3702
- Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Jesu ovo djeca od Eishuna Yoshide ?likusa je napisao/la:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.
Re: FK Željezničar
Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?
Re: FK Željezničar
Virtual i JoseMourinho vi ste nasa nada za stream, ovo je sve smijesno.
Re: FK Željezničar
Dobijamp danas aBd,bolji smo od njih,nek grmi vajnik ko nikad
Zeljeznicar! 1921 !
- MU'MIN T.M.
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 11 avg 2010, 14:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
[youtube][/youtube]
Forzza Željo !
Forzza Željo !
KOŠEVO..god '98,89 min...''Zubanoviiiić, eksplodiralo je Koševo'' (S.T.). DUPLA = 2012
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"
Re: FK Željezničar
Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...
Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Re: FK Željezničar
Samo hrabro i borbeno do pobjede
Volim te Zeljo
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
- zubanovic89
- Postovi: 508
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 10:08
- Lokacija: Šta te briga?!
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kad rekoste da se polazi sa Suade i Olge, u 3?
Sta bi dala da sam radio amater pa da cujes djecu oca ti i mater... All we hear is radio Maglaj, radio Tuzla radio Kladanj!!
- Nicol111
- Postovi: 5
- Pridružen/a: 13 maj 2015, 22:34
- Lokacija: Somewhere over the rainbow...
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zna li itko moguci sastav Zelje?
"Vecinu novca sam potrosio na kurve,kocku i alkohol...ostatak na gluposti"
George Best
George Best
Re: FK Željezničar
Da, od 14 okupljanje.zubanovic89 je napisao/la:Kad rekoste da se polazi sa Suade i Olge, u 3?
Re: FK Željezničar
Ne smije zatvoriti ulicuFaraonTM je napisao/la:Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...
Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
- MU'MIN T.M.
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 11 avg 2010, 14:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti iz Visokog povedi još Manijaka, ja znam da ih ima puno....ako ništa povedi profesora vjeronauke Tabak Ahmeda, on je najkorpulentniji Manijak iz Visokog 100%.FaraonTM je napisao/la:Raja ako niste otišli treba mi informacija, da li je Alipašina zatvorena radi kortea ili se može proći? Ili da idem tamo pored groblja ako je zatvorena...
Kontam da tamo negdje na Koševskom ili Ciglanama ostavim auto pošto sam kratak sa vremenom nemam ga nigdje dalje ostaviti pa doći.
Zadnja izmjena: MU'MIN T.M., dana/u 16 maj 2015, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
KOŠEVO..god '98,89 min...''Zubanoviiiić, eksplodiralo je Koševo'' (S.T.). DUPLA = 2012
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"
"Dvije stvari neiskorištene su od većine ljudi:ZDRAVLJE I SLOBODNO VRIJEME"
Re: FK Željezničar
Antolovic, kvesic, Bogdanovic, Kosoric, Zeljkovic, Hasanovic, Hadziahmetovic, Kokot, D. Sadikovic, Djelmic, BajicNicol111 je napisao/la:Zna li itko moguci sastav Zelje?
Re: FK Željezničar
Dzaba..ima ovaj kanal neki za premier ligu sto se ne placa.tplink je napisao/la:Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?
Re: FK Željezničar
Ima li ko kakav info oko ulaznica ? Kakvo je stanje oko juga,je li rasprodat ?
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "
Re: FK Željezničar
To brate, hvala ti!Martinez8 je napisao/la:Dzaba..ima ovaj kanal neki za premier ligu sto se ne placa.tplink je napisao/la:Vi koji imate "mojatv" hoce li se placati prenos ili je dzaba?
- Nicol111
- Postovi: 5
- Pridružen/a: 13 maj 2015, 22:34
- Lokacija: Somewhere over the rainbow...
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hvala na sastavu.Uh valjao bi Zelji Memija,steta to ne igra...uzdam se Koku i Bajica,nekako mi je sinoc palo na pamet da bi oni mogli ovo rijesiti.Bogami,i ja sam nesto nervozan,igra mi Hajduk u 17h ali ima da gledam Zelju,ne znam zasto ali nesto mi govori "gledaj Zelju bolan".Ajmo plaaaaaaaaaaaaaaaviiiii,bez pritiska odigrati.Toga me malo strah,da se djeca ne prepadnu.Kvalitetom nimalo ne zaostaju za Tanajevom!
EDIT:steta sto Dzemo Tri Kutije Na Dan propusta derbi,valjao bi i on Zelji da igra

EDIT:steta sto Dzemo Tri Kutije Na Dan propusta derbi,valjao bi i on Zelji da igra
"Vecinu novca sam potrosio na kurve,kocku i alkohol...ostatak na gluposti"
George Best
George Best
Re: FK Željezničar
Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...flwz je napisao/la:Imal sta od Bekrica pred derbi?
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.
- SarajlijaTM
- Postovi: 3176
- Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32
Re: FK Željezničar
Sad prodjoh pored vilsa,vec iglu baciti ne mozes,sje.bat ce se kone opasno. Bice gusto,bice 0:2
Online
Trenutno korisnika/ca: Cwirek, rimljanin90 i 59 gostiju.





