NK Široki Brijeg

1bmw1
Postovi: 47
Pridružen/a: 12 sep 2014, 04:09
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 1bmw1 » 27 maj 2015, 16:53

imal link

Avatar
Android
Postovi: 5686
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 maj 2015, 17:28

Pekoooooooo

Bravo momci, donesite trofej na Pecaru
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
SGD53
Postovi: 1935
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la SGD53 » 27 maj 2015, 19:05

Ovakav epic fail u zadnjih par kola malo ko da je gledao, prvoplasirana ekipa koja tu poziciju drži od šestog kola na kraju ne samo da gubi prvo, nego gubi i drugo a da Bog da da budete i treći, u finalu od "autsajdera" izgubite i uz sve to otpustite trenera. Ja ne znam, jeste li sigurni da neko nije sihire bacio na vas. Kako god, u Mostaru vam igra samo pobjeda ja bi iskreno više volio gledati vas nego Zrinju u Evropi, imate zasigurno kvalitetniju ekipu. Ako izgubite i protiv Zrinje e to će onda biti za filma priča, mislim da nakon toga možete uzorati pecaru i posijati duhan.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 1535
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la DrustveniParazit » 27 maj 2015, 19:40

[youtube][/youtube]

:tralala: :tralala:
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
Android
Postovi: 5686
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 maj 2015, 20:06

Nema se smisla raspravljat sa djecom, pusti ih nek uzivaju

Novi trener podhitno, Baka se gubi ko signal, pomladit ekipu sljedece sezone i polako naprijed
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

sasistika
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sasistika » 27 maj 2015, 20:15

Android je napisao/la:Nema se smisla raspravljat sa djecom, pusti ih nek uzivaju

Novi trener podhitno, Baka se gubi ko signal, pomladit ekipu sljedece sezone i polako naprijed
Eto vas ko Željo,sa podmlađivanjem :urnebes:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
patriot
Postovi: 452
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la patriot » 27 maj 2015, 20:17

Android je napisao/la:Nema se smisla raspravljat sa djecom, pusti ih nek uzivaju

Novi trener podhitno, Baka se gubi ko signal, pomladit ekipu sljedece sezone i polako naprijed
Aj tinks, rezultat iz real :lol: ju nou voć ju vont Sliskovic kralj...
Čestitke Širokom na dobroj igri svakako, posebno u prvoj utakmici, kao i na finalu Kupa BiH.
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

sasistika
Postovi: 861
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sasistika » 27 maj 2015, 20:19

Android je napisao/la:Ukoliko ostane ovako u Istocnom Sarajevu, ceka nas pakleni tjedan, dvije kljucne utakmice u borbi za Europu, ja se nadam da cemo mi ovo rijesiti vec u srijedu pa onda u zadnje kolo uci opusteno
:oops:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 921
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UltrasNotRed » 27 maj 2015, 20:22

Kakvih ovo bolesnika na temi? Baki kvalitetan vritnjak. Pojma on nema, a ni Musa nije osvajac, realno, nekoliko mladih je stagniralo sa Musom, izgubili su nesto.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Android
Postovi: 5686
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 maj 2015, 22:02

Nesto pozitivno kod Bake, dobili smo Menala i probudjenog Peku. Igra je duplo losija nego kod Muse, ali ipak ne bi ovo bilo tako lose da nam se Pandza nije ozljedio, on ove panjeve Brekala, Barisica i Dzidice cini boljim igracima nego sto ustvari jesu
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

brigsiroki
Postovi: 536
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 27 maj 2015, 22:17

ovu sezonu treba zaboraviti,u europu nećemo ići jer sa ovakvom igrom nemamo šanse protiv zrinjskoga,danas sam čuo da je širokom bio nuđen krstanović,a naši izabrali kresingera,velika greška uprave,a oni su najviše krivi, zbog lošeg dovođenja pojačanja i glupih trenera,i ostat usred sezone bez kondiciskog trenera je dovelo do ovoga raspada. protiv zrinjskog očekujem vrlo napetu utakmicu punu nervoze a vjerovatno će doći veliki broj gostujući navijača,pa nisu isključeni i veliki neredi,jer znamo što se dogodilo našim navijačima pod BB.

Avatar
reptile
Postovi: 822
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la reptile » 28 maj 2015, 00:16

Ziko je napisao/la:skupina baba ne igrača dozvolila da pehar ostane u Teheranu.:
:kafa: :lol: :bih: :tralala: :kralj: :salut:
shandrlike-tandrlike

Sarajevo22
Postovi: 278
Pridružen/a: 15 sep 2014, 00:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Sarajevo22 » 28 maj 2015, 00:18

E vala ziko, oprosti sto ti moram reci, lazes ko pas.
Zbogom

Avatar
Rooney88
Postovi: 8612
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Rooney88 » 28 maj 2015, 00:45

Kakav jadan pokušaj propagande, ti Sarajeva očima nisi vidio.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 28 maj 2015, 01:11

Rooney88 je napisao/la:Kakav jadan pokušaj propagande, ti Sarajeva očima nisi vidio.
Pa i da jeste tako bilo pa sta ? Uvijek se nadje nekolicina promasaja od zivota da urade svasta kako bi dobili paznje i jos mudonje ispali.
Takve stadioni privlace jer im je to idealna prilika da izdangube 2 sata... Kakve izjave cujem na istocnoj tribini Koseva kad Sarajevo igra tacno me bude stid njihovog stida.

lazar
Postovi: 1054
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la lazar » 28 maj 2015, 01:25

Ziko je napisao/la:
Sarajevo22 je napisao/la:
Ziko je napisao/la:Na žalost imali smo sve u svojim rukama-nogama,vodili imali igrača više, skupina baba ne igrača dozvolila da pehar ostane u Teheranu.Mislim da je ovo najveći promašaj Širokog od kada se takmiči u ovoj ligi.Amaterska uprava loši treneri pogotovo dovođenje Bake je katastrofalan potez i kada se na ovo nadoda povreda daleko najboljeg igrača Širokog a vjerojatno i Premijer lige lige Borisa Pandže Široki je sa ovakvim preostalim kadrom igrača bio osuđen na promašaj.A sad malo i o gostoprimstvu prije i nakon utakmice.Takve uvrede po nacionalnoj, vjerskoj,ljudskoj osnovi doživjeli su drugi put ove godine u multietničkom Sarajevu,na žalost to nitko ne spominje za Sarajevske novinare tabu tema.... :tokralju: :tokralju: :tokralju:[/quoteJesi ti bio danas u Sarajevu na toj utakmici.
Na žalost jesam i i gadi mi se kako na igru Širokog ,još više na ponašanje onih divljaka,pljuvača sa tribina gdje bi trebala sjediti publika :tokralju: :tokralju: :tokralju:



Gospode

Avatar
Rooney88
Postovi: 8612
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Rooney88 » 28 maj 2015, 01:51

Hoćemo tražiti dlaku u jajetu? A nacistička zastava medju vasim navijačima od prije koju sezonu? To, dakle, po vašoj logici znaci da u Širokom žive nacisti. Naravno da ćete ovaj "argument" ignorisati ali takve vi sami koristite.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Ado76
Postovi: 3103
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ado76 » 28 maj 2015, 08:43

@ lazar




Gospode[/quote]

Muppet sa balkona :urnebes: :urnebes:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Head » 28 maj 2015, 09:50

Kakvi su vam ono dresovi, na nivou kantonalne lige, kod pojedinih igraca brojevi se izlizali od pranja, kod nekih se jedva nadzire logo generalnog sponzora dok kod nekih je cak izlizan i grb kluba pa se ne vidi. :oops:
1946

Edol
Postovi: 851
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Edol » 28 maj 2015, 09:55

Rooney88 je napisao/la:A nacistička zastava medju vasim navijačima od prije koju sezonu? To, dakle, po vašoj logici znaci da u Širokom žive nacisti.
Da se ne lažemo, tako 90% forumaša ovdje i rezonuje.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ErosViverosViv, Pact1921, svrakino1921 i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []