BiH - Wales / Kipar - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
- DragonGirl
- Postovi: 1767
- Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Hvala im, veliki su ljudiMurga je napisao/la:Hoce da izadju nama u susret i da izgubeDragonGirl je napisao/la:Šta to fali Zenici?![]()
"Istina je da Vels neće trenirati u Zenici, to je odluka njihovog selektora Chrisa Colemana i mi naravno poštujemo protokol naših gostiju. Kako se bavim ovim poslom još se niti jednom nije desilo da jedna selekcija koja gostuje u našoj zemlji ne obavi nijedan trening prije utakmice. Naravno da je to malo čudno, ali to je njihova stvar i na nama je da budemo dobri domaćini." - rekla je za Sportsport.ba Slavica Pecikoza, PR Fudbalskog saveza BiH.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Hajde da se i s tobom složim jednom.Virtu4l je napisao/la:Kako je ovako fino vidjeti kad svi igraju u Bundesligi, jos jedni protiv drugih.
![]()
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Ne vjerujem, nije bas najpogodnija situacija da ubacujemo debitante. Ali dobro je sto su pozvani.Elegant je napisao/la:Sta mislite hoce li Hodzic i Grahovac dobiit sansu u ovim utakmicama ?
Kada je sljedeci termin za prijateljske? Ima li ista dogovoreno?
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
- DragonGirl
- Postovi: 1767
- Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
- Kontakt:
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
I ja isto to mislim . Pogotovo što je Vedo u formi trenutnoVirtu4l je napisao/la:Da je Džeko spreman, siguran sam da bi Meša krenuo sa dva napadača.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Pjanic i Salihovic.Doduse,bio bi i Medunjanin ali covjek se uopste ne bavi fudbalom trenutno.
Pogle samo ta imena,Tino Sušić,Anel Hadzic,Srdjan Grahovac,Stojan Vranjes,Semir Štlić-majko mila.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Nadam se da ce Salihovic pomoci, a mogli bi Grahovac i Hodzic u vatru.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Koji smo to mi kalibar hljeba ti?Fidelis je napisao/la:Ako cemo posteno,mi realno imamo dva ozbiljna igraca u veznom redu,ostalo su igraci koji nemaju kvalitet igrati u reprezentaciji naseg kalibra.
Pjanic i Salihovic.Doduse,bio bi i Medunjanin ali covjek se uopste ne bavi fudbalom trenutno.
Pogle samo ta imena,Tino Sušić,Anel Hadzic,Srdjan Grahovac,Stojan Vranjes,Semir Štlić-majko mila.
KRSTE HVALA TI ZA SVE!
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
HAHAHAHAHHAHAAAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA koji su to lopovi u pmHariTz je napisao/la:Lik mi traži za kartu 120 KM Zapad.. Pa de druže i ženu mi yebi.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
jbga Hari nek si me nasmijoHariTz je napisao/la:Lik mi traži za kartu 120 KM Zapad.. Pa de druže i ženu mi yebi.
Re: BiH - Wales / Kipar - BiH
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, bavariapivo, BIHpatriota, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, kovac, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, PeppermintSA, RajvoSa89, ristagrad, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, VensanKasel, Xaniesta i 336 gostiju.



