
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- SlevinKelevra
- Postovi: 8623
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
- Lokacija: NYC, USA
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
- DragonGirl
- Postovi: 1767
- Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Nista posebno
1921 BLEED BLUE
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Oni sto ima zenska selekcija, taj dizan je nekako najblizi i najjednostavniji.
Re: Dres reprezentacije BiH
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj sadasnji plavi i jeste perfekt.SlevinKelevra je napisao/la:Ja ne znam sto ljudi pate za nekim dizajnima, zmajevima, tigrovima, qurcima.... Meni je bolje sto je jednostavnije, posebno kod adidasovih dresova. Ovaj plavi koji sad nosimo mi je perfekcija... Ja bi najradije da nam dres bude bijel, sa tri plave crte na rukavima, grb i to je to. Kakve zastave, kakve gluposti...
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Najvazniji su igraci koji ga nose, pa makar on bio i obicna krpa, ako će dres na kraju utakmice biti SUH i čist onda ne valja.
Kakav kod da je, bitno je da je na kraju utamice onakav da se vidi da se onaj u njemu borio i dao 110% za jednu jedinu BIH!!!
Re: Dres reprezentacije BiH
dres je na onim prvi slikama izgledao bolje, ova mustra je malo prekrupna. ali treba ga prvo uzeti u ruke i vidjeti kakav je, ovaj prethodni bijeli (za razliku od plavog) je bio najobičnija tanka krpica najgoreg kvaliteta, valjda će ovaj biti bolji.
Re: Dres reprezentacije BiH
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
i ove aktuelne smo prvo vidjeli na instagramuarmin dju je napisao/la:. Pa dresovi ispostavljeni na pijacu odnosno trziste prije i nego su promovirani. Svasta
nista neobicno
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Kakve veze savez ima sa dizajnom dresaMuhamedTM je napisao/la:Od 1 do 10 ,4!
Nista posebnolopovI ,kriminalci iz saveza njih libo za dobar dizajn.
Re: Dres reprezentacije BiH
Sent from my LG-H635 using Tapatalk
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Dzaba kad ce Bosnjo rec' da nije dovoljno unikatan i da je s lageraPrincipatus je napisao/la:Ovaj sadasnji plavi i jeste perfekt.SlevinKelevra je napisao/la:Ja ne znam sto ljudi pate za nekim dizajnima, zmajevima, tigrovima, qurcima.... Meni je bolje sto je jednostavnije, posebno kod adidasovih dresova. Ovaj plavi koji sad nosimo mi je perfekcija... Ja bi najradije da nam dres bude bijel, sa tri plave crte na rukavima, grb i to je to. Kakve zastave, kakve gluposti...
Ovaj novi bijeli ce sigurno izgledati predobro na igracima !
Re: Dres reprezentacije BiH
Ja nisam nezadovoljan uopste, samo da budu dostupni, a ne kao ovi prosli. Plavi nestali sad pa sad i nisu vise ni pravili.
Neka su nam sretni ako Bog da.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, farenhajt, FerdinandF, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, Matterhorn22, myself, Napapijri, Pensioner26, Rule_hz, Shevko, Sheyi, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 325 gostiju.










