Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Dres reprezentacije BiH
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Puno hvalaFerdinand je napisao/la:http://www.soccer.com/IWCatProductPage. ... d=35617485
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
Re: Dres reprezentacije BiH
Znači Umbro vs. Adidas, poguraće nas braća nijemci, moraju se izbjeći veliki gubici onoga ko se ne plasira
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH


Plavu su potrefili
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
Re: Dres reprezentacije BiH
Kada tu dođu EURO i UEFA stikeri, biće to još bolje.
Re: Dres reprezentacije BiH
isx je napisao/la:Kakva konstatacija "adidasovi dresovi nikada vise neće imati tri linije na rukavima". Poklopi se.
Interestingly, the Bosnia-Herzegovina Euro 2016 Home Kit features the classic positioning of the 3 Stripes on the shoulders and sleeves, instead of the sides of the shirt as seen on other Adidas Euro 2016 Kits including Germany and Spain.
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
- AlenHalilovic
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
- AlenHalilovic
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Vecini je valjda jasno da taj nadimak "zmajevi" aludira na zmaja od Bosne Huseina Kapetana Gradascevica. "Zmaj od Bosne" je se cesto koristio u dadtim trenutcima u nasem rijecniku.tuzlak1987 je napisao/la:Fazon je sto ova reprezentacija je zmajevi, a ne ljiljani. Ne bih ulazio u to kako je doslo do toga, najvise medijskim pricama. Ali su mediji uradili to da je reprezentacija sada sirom svijeta poznata kao dragonsi i to je to.
Zato je sira javnost to olahko preuzela od Marjan Mijajlovic. A mozda je Mijalovic upravo sa tom pozadinom koristio tu rijec jer je poznat sa nasim narodnim bicem.
Mogu oni biti zmajevi a ipak imati ljiljan na dresu. Jedno ne isljucuje drugo.
I jos nesto brate ova tema oko nadimka reprezentacije zmajevi-ljiljani je ista kao kod hrvatske reprzentacije vatreni-kockasti. Putpuno ista!
Mediji su uporno forsirali kockasti, kao sto su nasi mediji od pocetka forsirali ljiljani. O obadvoje se do danas dan jos uvijek od nekih medija forsira u BiH i Hrvatskoj. A narod Hrvatske i BiH su ipak preuzeli vatreni i zmajevi. Ljubav i emocije prema reprezentacije je tesko racionalno objasniti.
Slika govori vise od hiljadu rijeci.

Re: Dres reprezentacije BiH
bordo_Sarajevo je napisao/la:Puno hvalaFerdinand je napisao/la:http://www.soccer.com/IWCatProductPage. ... d=35617485. Naruceno. NAPOKON da imam orginal dres ( pa i ako ne odemo na Euro pu pu pu )
duuugo se sdedilo
ovo izgleda samo za americko trziste
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Podijeljena smo drzava i jednostavno ratni ljiljan tu mjesta nema. Cao dovidjenja zavrsite pricu o tome.
Idite mastajte negdje drugo
- AlenHalilovic
- Postovi: 746
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
"Ratni ljiljan"JavierBosnia je napisao/la:Smor ste sa ljiljanom, shvatite da ga nikad necete viditi nigdje vise, a ne posebno na dresu repke jaooo
Podijeljena smo drzava i jednostavno ratni ljiljan tu mjesta nema. Cao dovidjenja zavrsite pricu o tome.
Idite mastajte negdje drugo
Ljiljani su za razliku ostala simbole ratnog doba znak mira, tolerancije i suzivota. Toliko o "ratu".
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
To u tvojoj kuci..JavierBosnia je napisao/la:Smor ste sa ljiljanom, shvatite da ga nikad necete viditi nigdje vise, a ne posebno na dresu repke jaooo
Podijeljena smo drzava i jednostavno ratni ljiljan tu mjesta nema. Cao dovidjenja zavrsite pricu o tome.
Idite mastajte negdje drugo
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Nauci li se sta ljudino?JavierBosnia je napisao/la:Smor ste sa ljiljanom, shvatite da ga nikad necete viditi nigdje vise, a ne posebno na dresu repke jaooo
Podijeljena smo drzava i jednostavno ratni ljiljan tu mjesta nema. Cao dovidjenja zavrsite pricu o tome.
Idite mastajte negdje drugo
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
evo odprilike kako ce izgledat FONT imena i brojeva
Re: Dres reprezentacije BiH
SafetSajo je napisao/la:http://www.goal.com/de/news/7173/galeri ... ny/6#photo
evo odprilike kako ce izgledat FONT imena i brojeva
da, ali po slikama na njemačkom dresu
Re: Dres reprezentacije BiH
jestamaji je napisao/la:SafetSajo je napisao/la:http://www.goal.com/de/news/7173/galeri ... ny/6#photo
evo odprilike kako ce izgledat FONT imena i brojeva
da, ali po slikama na njemačkom dresu
fontovi adidas dresova su u svake reprezentacije isti
tako da ce kod nas vjerovatno samo u zutoj boji
Re: Dres reprezentacije BiH
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, BIHpatriota, Bing [Bot], boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, GG3, Google [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 481 gost.





