Luksemburg - BiH / Švicarska - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Luksemburg - BiH / Švicarska - BiH
Iako još uvijek nije potvrđeno, 99 posto je sigurno da će naša reprezentacija krajem karta odmjeriti snage sa Švicarskom u prijateljskom meču. Tokom sutrašnjeg dana bi trebao da bude potpisan ugovor, te će vijest postati i zvanična.
Utakmica će se igrati u Švicarskoj, a prethodno su i Crna Gora, te Makedonija imali želju da odmjere snage sa Zmajevima u FIFA-inom terminu.
Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/bih-u-ma ... ske/177542
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Imaju po imenima, ali ne igraju fudbal kao ni Madjarska,Norveska,BiH,Irska,Skotska. Tacno bi sve ove repke trebalo smjestit u istu grupu...moustapha je napisao/la:Znaci danas zvanicna potvrda. Imaju Svicarci jaku reprezentaciju, treba ovo ozbiljno shvatiti, ne smijemo dozvoliti brukanje.
Gledam danas nova FIFA lista hebena Irska 54.pozicija, a mi nazadovali na 22. Eto protiv kakvih ka*ina smo ispali. Mesin ugovor se nije trebao produziti prije baraza, nadam se da grijesim ali mi igramo uzasno vec 9 utakmica pod Mesinom palicom......
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Nije se trebo ni Pjenicu produzit.. paaa?Zenga je napisao/la:Imaju po imenima, ali ne igraju fudbal kao ni Madjarska,Norveska,BiH,Irska,Skotska. Tacno bi sve ove repke trebalo smjestit u istu grupu...moustapha je napisao/la:Znaci danas zvanicna potvrda. Imaju Svicarci jaku reprezentaciju, treba ovo ozbiljno shvatiti, ne smijemo dozvoliti brukanje.
Gledam danas nova FIFA lista hebena Irska 54.pozicija, a mi nazadovali na 22. Eto protiv kakvih ka*ina smo ispali. Mesin ugovor se nije trebao produziti prije baraza, nadam se da grijesim ali mi igramo uzasno vec 9 utakmica pod Mesinom palicom......
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Samo Pjanic i Dzeko bi bili u njihovu prvu postavu sto dovoljno kaze od razlike u kvalitetu.
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Ako uzmemo da je Sehic ili Buric nas najbolji golman, onda jesu sva trojica.Besic je napisao/la:Njihova sva tri golmana bolja od našeg najboljeg .
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
I da igrati sa 2 napadaca, Hodzic i Bajic.
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Ako su spali na to da bi im Pjanic bio u startnoj, onda su oni odron od repke.Zuko je napisao/la:3-0 ili 3-1 ce biti za njih.
Samo Pjanic i Dzeko bi bili u njihovu prvu postavu sto dovoljno kaze od razlike u kvalitetu.
P.S Salu na stranu, ebeni su albanezi.
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Krunic,Hodzic,Subic,Bajic.
Po meni mogu i oba golmana stat na gol, po poluvrijeme, a Bega nek odmara.
Nije vazan rezultat nego buducnost.
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Re: Švicarska - BiH, mart 2016
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, al87, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, Cwirek, D97, Daduli, DanijelTZ, darker10, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, fukara87, GG3, GIBRA, Goalgetter, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, Napapijri, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, Wilshere10, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 937 gostiju.








