Moderatori/ce: hilmo ,insider ,MortemHz
hasandudic
Postovi: 30 Pridružen/a: 24 dec 2015, 00:41
Kontakt:
Post
Postao/la hasandudic » 28 dec 2015, 13:44
Steph je napisao/la: Vincent Kompany.
Pozdrav raja,pratim vas dugo i posto sam mlad nesto me bilo sramota da se ukljucim na forum i u raspravu
ali eto skupio sam hrabrosti
Kako mislis Vincent Kompany,jel onaj pravi ili ima neki drugi
Zip
Postovi: 13475 Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:
Post
Postao/la Zip » 28 dec 2015, 13:50
hasandudic
Postovi: 30 Pridružen/a: 24 dec 2015, 00:41
Kontakt:
Post
Postao/la hasandudic » 28 dec 2015, 13:51
Pa je li pravi ili ima neki drugi ?
DrustveniParazit
Postovi: 1535 Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:
Post
Postao/la DrustveniParazit » 28 dec 2015, 14:04
hasandudic je napisao/la: Pa je li pravi ili ima neki drugi ?
Ma nema drugog, jedan jedini, onaj Belgijanac ba. Al' eto povrijedi se lik baš kad je trebao doći.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!
Sarajevo iznad lokal patriotizma.
Matej Delač
muhamedhulk
Postovi: 8518 Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:
Post
Postao/la muhamedhulk » 28 dec 2015, 14:06
niko ne dolazi danas...da se ne nadamo za dz
cekajmo poslije nove.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
sarajevo46
Postovi: 1061 Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:
Post
Postao/la sarajevo46 » 28 dec 2015, 14:10
Slicno kao i kod nas.
VIDEO
hasandudic
Postovi: 30 Pridružen/a: 24 dec 2015, 00:41
Kontakt:
Post
Postao/la hasandudic » 28 dec 2015, 14:16
muhamedhulk je napisao/la: niko ne dolazi danas...da se ne nadamo za dz
cekajmo poslije nove.
Pa neka ga dovedu i povrijedjenog,sta ima veze dobar je on oporavice se
alenpitar
Postovi: 1539 Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:
Post
Postao/la alenpitar » 28 dec 2015, 14:26
Ma kakav Kompany propali isluzen igrac sta ce nam jos jedan polovnjak
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo
Hordas Doboj
Postovi: 1072 Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:
Post
Postao/la Hordas Doboj » 28 dec 2015, 14:35
Gdje ce vam duša ccc
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335 Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:
Post
Postao/la OsmanhodzicBuco » 28 dec 2015, 14:36
hasandudic je napisao/la: muhamedhulk je napisao/la: niko ne dolazi danas...da se ne nadamo za dz
cekajmo poslije nove.
Pa neka ga dovedu i povrijedjenog,sta ima veze dobar je on oporavice se
Evo sad sam ja zvao Jesica, ne dolazi Kompany. Trazio stan na Ciglanama, a nasi mu nudili u Hrasnici i posvadjaju se.
Zato je Jesic ljut, sada se okrenuo Vermalenu.
Steph
Postovi: 2435 Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:
Post
Postao/la Steph » 28 dec 2015, 14:38
Hordas Doboj je napisao/la: Gdje ce vam duša ccc
U džehenem 98%.
alenpitar
Postovi: 1539 Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:
Post
Postao/la alenpitar » 28 dec 2015, 14:38
OsmanhodzicBuco je napisao/la: hasandudic je napisao/la: muhamedhulk je napisao/la: niko ne dolazi danas...da se ne nadamo za dz
cekajmo poslije nove.
Pa neka ga dovedu i povrijedjenog,sta ima veze dobar je on oporavice se
Evo sad sam ja zvao Jesica, ne dolazi Kompany. Trazio stan na Ciglanama, a nasi mu nudili u Hrasnici i posvadjaju se.
Zato je Jesic ljut, sada se okrenuo Vermalenu.
gdje njega nađe nikakav igrac je.bo ih Vermalen
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo
hasandudic
Postovi: 30 Pridružen/a: 24 dec 2015, 00:41
Kontakt:
Post
Postao/la hasandudic » 28 dec 2015, 14:45
Je li to vi mene zajebavate,J*** li vam misa
ultrasegamega
Postovi: 555 Pridružen/a: 12 avg 2015, 09:04
Kontakt:
Post
Postao/la ultrasegamega » 28 dec 2015, 14:46
Jesic trazi provjerene igrace iz Srbije. Kazu Nemanja Vidic prvi pik ako Vermalen propadne.
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335 Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:
Post
Postao/la OsmanhodzicBuco » 28 dec 2015, 14:49
ultrasegamega je napisao/la: Jesic trazi provjerene igrace iz Srbije. Kazu Nemanja Vidic prvi pik ako Vermalen propadne.
Samo neka bude dostojna zamjena Tatku, pa makar bio i Vidic
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335 Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:
Post
Postao/la OsmanhodzicBuco » 28 dec 2015, 14:53
hasandudic je napisao/la: Je li to vi mene zajebavate,**** li vam misa
Malo se šalimo, jesi to ljut na nas?
hasandudic
Postovi: 30 Pridružen/a: 24 dec 2015, 00:41
Kontakt:
Post
Postao/la hasandudic » 28 dec 2015, 14:54
OsmanhodzicBuco je napisao/la: ultrasegamega je napisao/la: Jesic trazi provjerene igrace iz Srbije. Kazu Nemanja Vidic prvi pik ako Vermalen propadne.
Samo neka bude dostojna zamjena Tatku, pa makar bio i Vidic
A gdje ide Tatko
joj majko moja sve ode,ali eto ako uspiju nekoga dovesti od tih sto govorite nece se to puno osjetiti.Meni zao ako ode Tatomirovic
tenpenny
Postovi: 655 Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:
Post
Postao/la tenpenny » 28 dec 2015, 15:05
Ko je bio gnusni lazljivac i prevrtljivac koji je slagao da danas dolazi stoper??
bojler
Postovi: 1013 Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:
Post
Postao/la bojler » 28 dec 2015, 15:07
Mi sve nesto prizivamo zovemo kad nam dodje neki tamo Šecirbegovic iz pm pa zaigra krv vam J*** upravo dovodi igrace
Trenutno korisnika/ca: Ammko99 , bordobijeli , casual033 , fks74 , hajroooooo , johntravolta123 , Lavcina , Napapijri , NazorUso , PingoFTW , Pitar6785 , rimljanin90 , Seipronto , SHZ82 , tenpenny i 117 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []