Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
berbir
- Postovi: 53
- Pridružen/a: 16 maj 2015, 22:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la berbir » 21 feb 2016, 21:16
-
Lakoste
- Postovi: 7404
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 21 feb 2016, 21:16
Sta vam je ljudi, babuka je to.
-
harry_90
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 21 feb 2016, 21:16
Eto ga...Kina majka
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
FA7
- Postovi: 848
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
- Lokacija: turicum
-
Kontakt:
Post
Postao/la FA7 » 21 feb 2016, 21:16
evo ga, hvala ti boze!
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 21 feb 2016, 21:16
Hahahahahahahaha šta promaši, ali iskupi se

Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Effenberg
- Postovi: 5258
- Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
- Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
-
Kontakt:
Post
Postao/la Effenberg » 21 feb 2016, 21:17
Odlicno primanje i poluvolej. Babuka

hejteri ga glabaju
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 21 feb 2016, 21:17
Zadnja izmjena:
COYS, dana/u 21 feb 2016, 21:18, ukupno mijenjano 3 puta.
-
Alucard
- Postovi: 1679
- Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alucard » 21 feb 2016, 21:17
Hvala Bogu na golu, ali promašaj mu opet ostaje mrlja. Šteta!
-
Asteriks
- Postovi: 10298
- Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16
Post
Postao/la Asteriks » 21 feb 2016, 21:17
Bravo legendo, mala blokada velikog majstora.
A smooth sea never made a skilled sailor.
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 21 feb 2016, 21:17
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Gifron
- Postovi: 3981
- Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
- Lokacija: 075
-
Kontakt:
Post
Postao/la Gifron » 21 feb 2016, 21:17
From zero to hero, Ed Dzeko.
Jedan grad, jedna ljubav!
-
Momciluk
- Postovi: 3002
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Momciluk » 21 feb 2016, 21:18
Uuh dobro je lakse sad gledat utakmicu al i dalje ne mogu da vjerujem sta je masio
This time next year we'll be millionaires.
-
krmpotich
- Postovi: 2353
- Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la krmpotich » 21 feb 2016, 21:18
Sutra ima cover na svim portalima
Edit: Bravo za gol

-
BosnaSTL
- Postovi: 3645
- Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosnaSTL » 21 feb 2016, 21:18
Zabi ga ipak .
-
guillermo
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la guillermo » 21 feb 2016, 21:18
Pjanic je bog u ovoj Romi,dobro je pa zabi Edin iako nista ne opravdava onaj promasaj.
-
Zip
- Postovi: 13475
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zip » 21 feb 2016, 21:18
Napokon, inace bi bio otjeran iz Rima vec do ponoci

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, atomac123, AzRimiRzA, Blizzard, Bordo10, CAGarfia, dariolovrinovic00, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], goonmo, GrbavicaHrammm, harko35, jasmin10, JimmyPage, kouadio, kovac, LenyYoro15, mercurial, Micron, MokraKifla, MundijalVibes26, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, SanaBosna, Shevko, Sheyi, StevieG8, Sveti, SWOT, trunks1946, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zglavkar i 448 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []