Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
berbir
- Postovi: 53
- Pridružen/a: 16 maj 2015, 22:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la berbir » 21 feb 2016, 21:16
-
Lakoste
- Postovi: 7404
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 21 feb 2016, 21:16
Sta vam je ljudi, babuka je to.
-
harry_90
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 21 feb 2016, 21:16
Eto ga...Kina majka
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
FA7
- Postovi: 848
- Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
- Lokacija: turicum
-
Kontakt:
Post
Postao/la FA7 » 21 feb 2016, 21:16
evo ga, hvala ti boze!
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 21 feb 2016, 21:16
Hahahahahahahaha šta promaši, ali iskupi se

Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Effenberg
- Postovi: 5258
- Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
- Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
-
Kontakt:
Post
Postao/la Effenberg » 21 feb 2016, 21:17
Odlicno primanje i poluvolej. Babuka

hejteri ga glabaju
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 21 feb 2016, 21:17
Zadnja izmjena:
COYS, dana/u 21 feb 2016, 21:18, ukupno mijenjano 3 puta.
-
Alucard
- Postovi: 1679
- Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alucard » 21 feb 2016, 21:17
Hvala Bogu na golu, ali promašaj mu opet ostaje mrlja. Šteta!
-
Asteriks
- Postovi: 10298
- Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16
Post
Postao/la Asteriks » 21 feb 2016, 21:17
Bravo legendo, mala blokada velikog majstora.
A smooth sea never made a skilled sailor.
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 21 feb 2016, 21:17
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Gifron
- Postovi: 3981
- Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
- Lokacija: 075
-
Kontakt:
Post
Postao/la Gifron » 21 feb 2016, 21:17
From zero to hero, Ed Dzeko.
Jedan grad, jedna ljubav!
-
Momciluk
- Postovi: 3002
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Momciluk » 21 feb 2016, 21:18
Uuh dobro je lakse sad gledat utakmicu al i dalje ne mogu da vjerujem sta je masio
This time next year we'll be millionaires.
-
krmpotich
- Postovi: 2353
- Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la krmpotich » 21 feb 2016, 21:18
Sutra ima cover na svim portalima
Edit: Bravo za gol

-
BosnaSTL
- Postovi: 3645
- Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosnaSTL » 21 feb 2016, 21:18
Zabi ga ipak .
-
guillermo
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la guillermo » 21 feb 2016, 21:18
Pjanic je bog u ovoj Romi,dobro je pa zabi Edin iako nista ne opravdava onaj promasaj.
-
Zip
- Postovi: 13475
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zip » 21 feb 2016, 21:18
Napokon, inace bi bio otjeran iz Rima vec do ponoci

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, atomac123, AzRimiRzA, Bing [Bot], Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, goonmo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, Imamkarbarum, Iniesta12, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, JimmyPage, Jurica95, Kljukusar, kouadio, kovac, Micron, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Smaja, Sveti, SWOT, trunks1946, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 493 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []