Nemoj tako, ipak on ''lomi'' kicme po derbi utakmicama.pasica je napisao/la:Ma treba ga u Bosnu V, pa neka ga tamo njegovi ljudi podrzavaju.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Das Ist Walter
Re: FK Sarajevo
Sta je Rusteme? Pljujes po saigracima i konkurenciji kako bi sebe izdigao? Nek te bude stid!
Zadnja izmjena: joker90, dana/u 04 mar 2016, 17:48, ukupno mijenjano 1 put.
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Nazalost ova istina boli, ali Samir MORA otici iz Sarajeva (iz BiH naravno) sto prije i prakticno poceti odpocetka ako u zivotu zeli igrati fudbal! Ne radi kluba, ne radi navijaca, ne radi raje koja ga razvlaci po raznim forumima nego radi sebe. Ko god nije slijep, vidi da je on onaj isti igrac od prije 2 - 2.5 godine. On apsolutno ne napreduje u Sarajevu odnosno vise ni ne stagnira nego nazaduje. Zasto je to tako ima vjerovatno milion razloga i svako od nas bi mogao napisat 2-3. Proslogodisnji ispad je samo dosao ko biber po pilavu, da ga i psihhicki dotuce. on ako ostane ovdje i iduce sezone, prvo ce ispasti iz svih mogucih kombinacija, drugo ne gine mu Olimpic i trece sa 22 godine se vise nece baviti ozbiljnim fudbalom.muhamedhulk je napisao/la:Samir ima 20 godina. Samir ne moze nista pokazati kad igra sa jednim igracem u sredini. Samir tad nema slobodu, jer mora stalno traziti loptu, puno trcati, igrati od 16 do 16, i onda se naravno izgubi u svemu tome, jer nije taj igrac. Samir bi najbolje igrao sa trojicom u sredini, jer bi onda imao slobodu, covjeka koji bi ga pokrivao i nazad i naprijed, i onda bi on mogao da se tu pridodaje, osjeti slobodnim, igra bez pritiska, i da dadne najbolje od sebe.
Nadam se da ce on 'postati' taj box-to-box igrac u skorije vrijeme, i ima moju podrsku. Zasad nije, ali ima sutra priliku za 'novi pocetak'..hajde momcino, pokazi sta znas
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Niko tebe ne slusajoker90 je napisao/la:Cemu ovoliko pljuvanje Radovca, sto ste svi Jokeri postali u picku materinu?? Priziva se mali Krajisnik ispred njega, a momak nista posebno pokazao nije osim sto lici pokretima na Cimirota malo jbt. Nek prvo pokaze u akademiji da moze igrati za nas, Radovac je pokazao da moze, samo je pitanje glave.
Fino si im govorio za emersona a oni te napadaju da je valjao nebi igrao u mijanmaru(valjda sam tacno napisao), ja sam ti vjerovao
"Mene treba dobrinja, trebaju me djeca..."
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Skrese Jesa igracki kadar sa 40+ na 24. Trenutno imamo u timu 7 stranaca (Pavlovic, Kramar, Kallasi, Emerson, Simeunovic, Benko i Cezar). Pavlovic je dosao najvise zbog povrede Delaca, ali kad se vrati Delac ja mislim, da je najpametnije naci Delacu zamjenu golmana BH drzavljanstva, jer samo dzabe nabija kvotu stranaca a sjedi na klupi recimo (osim ako bi Delac na kraju sezone otisao, pa bi se umjesto njega doveo extra golman strani drzavljan, sto Pavlovic nije bar po meni). Kramar i Kallasi nista posebno takvi se mogu naci u nasoj ligi sa nasim drzavljanstvom tako, da i jedan i drugi dzabe nabijaju kvotu stranaca. Benko i Emerson, prvi je vec dokazao da je klasa i opravdava ime ''klasnog'' stranca (mada se poceo malo cudno ponasati na terenu zadnje vrijeme, ali svejedno), Emerson je pokazao zasto smo ja i jos par forumasa toliko zeljeli juznoamera na sredini terena
Simeunovica ne mogu staviti ni ljevo ni desno, ali bi najbolje bilo da uzme nase drzavljanstvo ako ima mogucnost.
Cezar jos nije opravdao nasa ocekivanja, ali necu da ga grdim, jer se jos privikava ocigledno.
Znaci od 7 stranaca u ovom trenutku mozemo komotno biti brez 2 (Kramar i Kallasi). Kad se Delac vrati mozemo i brez Pavlovica, ali treba naci nekog ko ce biti 2 golman (BH drzavljan), jer Plakalo je dokazao vise puta, da nece biti vrhunski golman. Kad bi napravili taj rez i ovu 3 odslovili posle ove sezone, ostaju nam 2 prazna mjesta za ''klasne'' strance.
Ali od toga vjerovatno nema nista. Takve jednostavne stvari i odluke bi unaprijedile nasu igru i poboljsao bi se igracki kadar, ali znas ti nas...
Simeunovica ne mogu staviti ni ljevo ni desno, ali bi najbolje bilo da uzme nase drzavljanstvo ako ima mogucnost.
Cezar jos nije opravdao nasa ocekivanja, ali necu da ga grdim, jer se jos privikava ocigledno.
Znaci od 7 stranaca u ovom trenutku mozemo komotno biti brez 2 (Kramar i Kallasi). Kad se Delac vrati mozemo i brez Pavlovica, ali treba naci nekog ko ce biti 2 golman (BH drzavljan), jer Plakalo je dokazao vise puta, da nece biti vrhunski golman. Kad bi napravili taj rez i ovu 3 odslovili posle ove sezone, ostaju nam 2 prazna mjesta za ''klasne'' strance.
Ali od toga vjerovatno nema nista. Takve jednostavne stvari i odluke bi unaprijedile nasu igru i poboljsao bi se igracki kadar, ali znas ti nas...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
- VivaLasVegas
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 19:25
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gleda li neko ovu emisiju na hayatu poluvrijeme. Bas je nekako Njemacka prava
Re: FK Sarajevo
Konacno dobra emisija.VivaLasVegas je napisao/la:Gleda li neko ovu emisiju na hayatu poluvrijeme. Bas je nekako Njemacka prava
Re: RE: Re: FK Sarajevo
Ovo je prvi put da Hayat ima emisiju da valja.VivaLasVegas je napisao/la:Gleda li neko ovu emisiju na hayatu poluvrijeme. Bas je nekako Njemacka prava
ŠTA SE OVO DEŠAVA
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE
FK Sarajevo najbolji i najorganizovaniji klub u regionu.
Najjaci i najbolji igracki kadar u BiH
U MENI GORI ZELJA SVAAAAAA
JEDAN JE CILJ JEDAN JE PUT SAMO JE JEDAN ŠAMPION
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE
Re: FK Sarajevo
Kallasi je po meni nas najbolji desni bek, Kadusic ce biti odlica bek sljedece sezone.. Al bitne utakmice mislim da Kallasi mora igrati..
- FrancescoTotti
- Postovi: 9482
- Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
- Lokacija: Vorkuta-Russia
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma jasta, nek' Kadusic sjedi, postat ce na klupi igracZip je napisao/la:Kallasi je po meni nas najbolji desni bek, Kadusic ce biti odlica bek sljedece sezone.. Al bitne utakmice mislim da Kallasi mora igrati..
- VanCipelic
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 11 feb 2016, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dugo smo ga cekali, nije nista impresionirao u prvim utakmicama, ja sam cekao i mislio da ce biti vremenom sve bolji ali on je vremenom sve gori i gori. Cak stovise, ocekujem na ljeto da ode jer zauzima mjesto "stranca" a mozemo boljeg dovesti sa nasim drzavljanstvom. Kadusic je svijet za njega izmislio u svakom segmentu, brzi, pametniji, bezobrazniji, bolji centarsut. Jedina vrlina Kallasia je borbenost ali je spor ,trom i jos uvijek ima neku tremu kao da je on iz juniora izasao...Zip je napisao/la:Kallasi je po meni nas najbolji desni bek, Kadusic ce biti odlica bek sljedece sezone.. Al bitne utakmice mislim da Kallasi mora igrati..
Kadusic je kad sagledamo sve utakmice koje je odigrao, imao 5,6 gresaka od cega su 2,3 protiv Mladosti i greske u Mostaru. Ostale je utakmice bio medju boljim na terenu a greske prave i Dani Alves, Ivanovic, Zabaleta i td ....
Zadnja izmjena: VanCipelic, dana/u 04 mar 2016, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
@Joker
Ako ovdje neko pljuje i stvara lošu atmosferu, onda si to ti. Rustemovic je više za nazad, defanzivne zadatke i prljave poslove, dok je Samir više za ofanzivne zadatke...To što mu na ''Transfermarkt'' piše da je DM, ne mora to i da znaci. Sljedeci put prvo razmisli šta pišeš, prije nego što te savlada želja za pljuvanjem i par emotikona sa divljenjem i aplauzima od ''istomišljenika'', koji nemaju mišljenje nego se priklanjaju masi.
Ako ovdje neko pljuje i stvara lošu atmosferu, onda si to ti. Rustemovic je više za nazad, defanzivne zadatke i prljave poslove, dok je Samir više za ofanzivne zadatke...To što mu na ''Transfermarkt'' piše da je DM, ne mora to i da znaci. Sljedeci put prvo razmisli šta pišeš, prije nego što te savlada želja za pljuvanjem i par emotikona sa divljenjem i aplauzima od ''istomišljenika'', koji nemaju mišljenje nego se priklanjaju masi.
Zadnja izmjena: miden, dana/u 04 mar 2016, 19:00, ukupno mijenjano 2 puta.
Das Ist Walter
-
svetastrana
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 07 jan 2016, 13:52
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nadje li se kupac za Radovca , otici ce iznenada ili ovako ko barba. A kupac za njega se odavno trazi.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja bi ga pustio za mizernu cifru sad, ni poj Jesicevom palicom nije nista uradio i za njega nece biti spasa ovdje. Ma i djaba bi ga pustio ali uz procenat u slucaju da se ''vrati''. Nekako je bezivotan, kao da je umro samo sto mu jos niko nije javio..svetastrana je napisao/la:Nadje li se kupac za Radovca , otici ce iznenada ili ovako ko barba. A kupac za njega se odavno trazi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Nisam rekao da sjedi, treba malog gurati svakako.. Svidja mi se ko igrac..kinosvra je napisao/la:Ma jasta, nek' Kadusic sjedi, postat ce na klupi igracZip je napisao/la:Kallasi je po meni nas najbolji desni bek, Kadusic ce biti odlica bek sljedece sezone.. Al bitne utakmice mislim da Kallasi mora igrati..
Al treba i o rezultatu razmisljati..
Re: FK Sarajevo
Trebao bi biti snimak večeras na hayatovom kanalu na yt.FrancescoTotti je napisao/la:Ima li snimak te emisije na netu ?
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Možemo mi do sutra pričati "20 godina mu je, naše je djete treba ga malo istrpiti", ali to nije više igrač za FK Sarajevo. I Travančić je bio talent i tako neki mnogi, malo ih se afirmiše, ostali ostanu vječni talenti i sa 22-23 godine se ganjaju po federalnoj "na krilima stare slave".
Samo Saraj'vo.
- FrancescoTotti
- Postovi: 9482
- Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
- Lokacija: Vorkuta-Russia
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.




