Nemoj tako ipak je on naše dijete koje je tu samo neke tri godine (dijete 20 godFrancescoTotti je napisao/la:Edit: -Sad sam gledao po netu i ovo je sve sto sam mogao naci da valja od Radovca. Istina, njegovo nije da zabija, ali osim dodati prvom do sebe i to cesto unazad nikad nije ni imao nesto sto ga odlikuje.
Nekad je znao pogodit sa zadnjim pasom (2 dobra od 10) a sad ni toga nema.
Nema brzinu, nema dubinski pas, nema snagu, jedino sto ima je dobar šut.![]()
Hilmo zao mi je, ali od njega nema nista. Od omladinaca je guran, tacno je bio projekat, koji je morao uspjeti.. al hvala bogu pa sad imamo trenera kakvog imamo.
Kadusic je vec sad pokazao vise nego Radovac
[youtube][/youtube]
Odlično si to sve primjetio pogotovo ovaj dio gdje traži zadnji pas koji ne znam kad mu je zadnji puta uspio , možda protiv Drine u prvom kolu . Al šut mu je beton






