FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 04 mar 2016, 22:23

FrancescoTotti je napisao/la:Edit: -Sad sam gledao po netu i ovo je sve sto sam mogao naci da valja od Radovca. Istina, njegovo nije da zabija, ali osim dodati prvom do sebe i to cesto unazad nikad nije ni imao nesto sto ga odlikuje.
Nekad je znao pogodit sa zadnjim pasom (2 dobra od 10) a sad ni toga nema.
Nema brzinu, nema dubinski pas, nema snagu, jedino sto ima je dobar šut. :hmmmm:

Hilmo zao mi je, ali od njega nema nista. Od omladinaca je guran, tacno je bio projekat, koji je morao uspjeti.. al hvala bogu pa sad imamo trenera kakvog imamo.

Kadusic je vec sad pokazao vise nego Radovac ;)

[youtube][/youtube]
Nemoj tako ipak je on naše dijete koje je tu samo neke tri godine (dijete 20 god :facepalm: ) Kadušić nije dijete jbt , a eto ako ga možemo tako etiketirat igra predobro za jedno dijete .

Odlično si to sve primjetio pogotovo ovaj dio gdje traži zadnji pas koji ne znam kad mu je zadnji puta uspio , možda protiv Drine u prvom kolu . Al šut mu je beton :lolno: :lolno: :lolno:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2892
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 04 mar 2016, 22:27

Bgm ova emisija na tv Hayat pravo dobra, u odnosu na onu na BHT ova je svemirski brod, sve pohvale. A sutra pristup kao protiv Zrinjskog i necemo imati problema sa Celikom, IGRAJ BORDO BIJELI !!!

Avatar
Zip
Postovi: 13475
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 04 mar 2016, 23:01

Sarajlijica1946 je napisao/la:Radovac kao neko ko od 6 godine nosi dres F.K Sarajeva zasluzuje malo vise postovanja!
Nevjerovatno bgmi koliko nepostovanja prema njemu..
A vecinom govore oni koju bi mu i qurac popusili nakon Evrope i Borusije...

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 04 mar 2016, 23:13

Ma ako ćemo realno, nije ni ova na Hayatu Bog zna šta emisija, al' kad se uporedi s onom šprdancijom na državnoj televiziji, i ovo je ekstra.
@Društveni
Kad skokneš do Koševa, kupi sebi gajbu kole odmah, pa stavi po jednu na svaku policu u kući. :D
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 04 mar 2016, 23:16

Puno je Radovac odigrao najvaznijih tekmi u kojima je bio akter od prve minute!Ali hajde,ne vrijedi raspravljati!

Avatar
Mokes
Postovi: 16380
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 04 mar 2016, 23:19

Kod nas imaju neki koji kako god lose odigrali su zasticeni i njih se ne smije kritikovati, dok imaju neki koliko god dobro odigrali, opet im se nesto zamjera. Nasa posla.

Sutra prenos na BHT1 ? :D
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 mar 2016, 23:20

Ima sutra na BHT-u za sve one koji ne namjeravaju doci i koji ne zive u Sarajevu ali hajde da malo napunimo tribine, prva nam je utakmica kuci poslije 100 dana..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 04 mar 2016, 23:27

MortemHz je napisao/la:Ima sutra na BHT-u za sve one koji ne namjeravaju doci i koji ne zive u Sarajevu ali hajde da malo napunimo tribine, prva nam je utakmica kuci poslije 100 dana..
Nadam se da ćeš popravit TV na vakat, pa da možeš rahat gledat tekmu. :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 04 mar 2016, 23:27

Izgleda da uopće neće biti kiše. :thumbup: Hajde da vidimo taj odziv bez specijalnih pojačanja, rezultata, etc. Očekujem 6.000.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 mar 2016, 23:29

uNbx je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ima sutra na BHT-u za sve one koji ne namjeravaju doci i koji ne zive u Sarajevu ali hajde da malo napunimo tribine, prva nam je utakmica kuci poslije 100 dana..
Nadam se da ćeš popravit TV na vakat, pa da možeš rahat gledat tekmu. :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 04 mar 2016, 23:29

High je napisao/la:Izgleda da uopće neće biti kiše. :thumbup: Hajde da vidimo taj odziv bez specijalnih pojačanja, rezultata, etc. Očekujem 6.000.
7456 :kafa:
Pyro is not a crime !

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 04 mar 2016, 23:43

Joj sranja od novinara. Dodje na press i postavlja pitanje kao dijete sa osam razreda osnovne,pa stvarno neprofesionalizam na nivou.
Sabrine mi moje!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 04 mar 2016, 23:53

BosnianKingdom je napisao/la:Joj sranja od novinara. Dodje na press i postavlja pitanje kao dijete sa osam razreda osnovne,pa stvarno neprofesionalizam na nivou.
Fakat... Al svaki put ista yebena pitanja. pa mene bi bilo stid vise..

Kako se ne sjete pitat covjeka da li je zadovoljan rezultatom, igrom u Mostaru, kako ga ne pitaju zasto je Benko izgubio mjesto u prvih 11, zasto ne pitaju malo 'prljavija' pitanja, sto ne zagriju malo atmosferu u ovoj pisljivoj ligi.
Aliiii neeeeee, hajmo mi pitat: "Ima li povrijedjenih?" :facepalm:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 04 mar 2016, 23:56

FrancescoTotti je napisao/la:Edit: -Sad sam gledao po netu i ovo je sve sto sam mogao naci da valja od Radovca. Istina, njegovo nije da zabija, ali osim dodati prvom do sebe i to cesto unazad nikad nije ni imao nesto sto ga odlikuje.
Nekad je znao pogodit sa zadnjim pasom (2 dobra od 10) a sad ni toga nema.
Nema brzinu, nema dubinski pas, nema snagu, jedino sto ima je dobar šut. :hmmmm:

Hilmo zao mi je, ali od njega nema nista. Od omladinaca je guran, tacno je bio projekat, koji je morao uspjeti.. al hvala bogu pa sad imamo trenera kakvog imamo.

Kadusic je vec sad pokazao vise nego Radovac ;)

[youtube][/youtube]
Sve receno. :thumbup: :clap:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Tele33
Postovi: 1303
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 04 mar 2016, 23:58

Trebaju malo forum prelistat prije presa da vide šta raju interesuje.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 05 mar 2016, 00:16

Evo vam na Hayatu repriza.
Sabrine mi moje!

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 05 mar 2016, 00:22

BosnianKingdom je napisao/la:Evo vam na Hayatu repriza.
Joj, gledaj Bajraktarevića u svijetu kladionice. :urnebes: Kec, dvica, iks - uhodao se momak. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 05 mar 2016, 00:26

High je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Evo vam na Hayatu repriza.
Joj, gledaj Bajraktarevića u svijetu kladionice. :urnebes: Kec, dvica, iks - uhodao se momak. :mrgreen:
Hahahahah sta čovjek nalupa i Jagodic mu se smije...
Sabrine mi moje!

Avatar
koalem
Postovi: 1506
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 05 mar 2016, 00:30

E ko je danas novinar, u pm.. Ova emisija na Hayatu extra. Nadam se da će dovoditi više sagovornika u budućnosti(isključujući Konjića :D).Ima tu materijala da se protegne na sat vremena, ali svaka čast.
4.10.2009.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 05 mar 2016, 01:10

VOLIM TE, ZENICO
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []