Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Pa ne znam šta se pojedini ovdje žale i psuju Spalettiju. Čovjek je vratio Romu iz mrtvih i preporodio ekipu jasnim i čvrstim odlukama. Ko trči i ko se trudi taj će igrati. Edin taj igrač više nije. Nije ima 4 godine. Čovjek se ulijenio pošteno. Šprint mu je nepoznat pojam. Sam je sebi kriv. Ne bacajte kritiku na suigrače ili trenera.
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
Re: Edin Džeko
rope11 je napisao/la:Na stranu to sto je bosanac, sto ga volimo i sto zelimo da igra, ali budimo iskreni, ni meni u ovoj situaciji ne bi igrao, a ni bilo kojem drugom objektivnom posmatracu. Tako da uvrede na racun Spaletija mozete slobodno zaobici, ne moze se covjeku nista prigovoriti.
Sad neka se cupa sa PES tridentomjbg, dosla mu je na naplatu ona uzasna polusezona.
Jedino pokusati igrati u formatu 4231 gdje bi za svo cetvoricu bilo mjesta, ali zasto mjenjati dobitnu kombinaciju? Ovaj mu sistem odlicno funkcionise, ona trojica naprijed nisu normalni...treba biti lud, pa to sad bespotrebno poremetiti.
Uvijek je kriv neko drugi, a ne Edin
Imao je sansu, nazalost, nije je iskoristio, neki drugi jesu i dobijes ovo. Da je 2011. drugacije odlucio, ko zna dokle bi dogur'o
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Da je odlucio drugacije, danas bio imao sve klupske trofeje koji se mogu osvojiti i bio bi glavni igrac...Mokes je napisao/la:rope11 je napisao/la:Na stranu to sto je bosanac, sto ga volimo i sto zelimo da igra, ali budimo iskreni, ni meni u ovoj situaciji ne bi igrao, a ni bilo kojem drugom objektivnom posmatracu. Tako da uvrede na racun Spaletija mozete slobodno zaobici, ne moze se covjeku nista prigovoriti.
Sad neka se cupa sa PES tridentomjbg, dosla mu je na naplatu ona uzasna polusezona.
Jedino pokusati igrati u formatu 4231 gdje bi za svo cetvoricu bilo mjesta, ali zasto mjenjati dobitnu kombinaciju? Ovaj mu sistem odlicno funkcionise, ona trojica naprijed nisu normalni...treba biti lud, pa to sad bespotrebno poremetiti.![]()
![]()
Uvijek je kriv neko drugi, a ne Edin.
Imao je sansu, nazalost, nije je iskoristio, neki drugi jesu i dobijes ovo. Da je 2011. drugacije odlucio, ko zna dokle bi dogur'o
Re: Edin Džeko
Ne blamiraj se bez razloga. El Šaravi trči, trudi se i sto je najvaznije pogađa. Trenutno je za Edina Ronaldo u prajmu. Te 3 minute sa obzirom na njegove igre u zadnja 3 mjeseca apsolutno zasluzuje....MuhamedTM je napisao/la: Puštaš tamo nekog el-gelko frizurije sto je u Milanu I Monaku imo minute ko na sadaku, da te zaštemaju za klupu. Jos ovaj celo te ponizuje s ove 2-3 min. Wtf![]()
Re: Edin Džeko
Nejasna je samo jedna stvar da igrac sa 2 gola i 2 asistencije bude zalijepljen na klupu , pritom i igrac utakmice. I bas kad je usao u formu. Yebo majku kakvih psihologa na klupi od trenera imas. Motivator za popišati.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Pa bolje čovjek zna od tebe sigurno.
★★★
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)
Re: Edin Džeko
spojio dvije dobre tekme i odmah usao u formuL'Avvocato je napisao/la:Pa bolje čovjek zna od tebe sigurno.
Re: Edin Džeko
Uvijek je imao tu nesrece jos iz ere Cityja.U sitiju kad je imao periode kad nije zabio uvijek je igrao dok zabije koji gol bude zakovan za klupu.Nikad mi nece biti jasno poslije one tekme sa Totenhemom kad je zabio 4 gola odmah iduce 2-3 tekme klupa
Evo isto se nastavlja u Romi kad nije zabio ni jedan gol uvijek igrao,spoji dvije tekme dobre sa golovima odmah iduce na klupi 
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !
NK Jedinstvo Bihac (SN 96)
NK Jedinstvo Bihac (SN 96)
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Kako covjek preporodi Romu, 7 uzastopnih pobjeda, a ovi ga kritikuju, vele kakav trener, nema pojma. Inteligentni ljudi, nema sta. 
Re: Edin Džeko
E yebo ga vi, bio igrac utakmice protiv mrtvog Palerma i sad bi odjednom trebao imati kredita do kraja sezone, naustrb drugih igraca koji jesu u boljoj formi od njega. Daj ba, odvadite malo.
Malo manje pristrasnosti i malo vise objektivnosti ne bi bilo na odmet, stvarno. Da je Dzeko islandjanin ili nigerijac, da li bi se iste price pricale i kleo se Spaleti? Bi, al' u qrcu.
Dzeku jest poremetila ona gripa i utakmica pauze, al' evo Sarafi je isto zavrsio na klupi poslije dvije tanje utakmice i izdominira ove zadnje dvije otkako je ponovo dobio priliku. Tako treba i Dzeko, krv propisat na treningu i svim snagama se boriti za startno mjesto, al' bojim se da njega sve vise i vise pocinje boliti ona stvar za fudbalom.
A vala, da je imao prilika, ima je vise nego dovoljno. Od avgusta do februara je igrao konstantno, a pokazao je vrlo malo ili nimalo.
Malo manje pristrasnosti i malo vise objektivnosti ne bi bilo na odmet, stvarno. Da je Dzeko islandjanin ili nigerijac, da li bi se iste price pricale i kleo se Spaleti? Bi, al' u qrcu.
Dzeku jest poremetila ona gripa i utakmica pauze, al' evo Sarafi je isto zavrsio na klupi poslije dvije tanje utakmice i izdominira ove zadnje dvije otkako je ponovo dobio priliku. Tako treba i Dzeko, krv propisat na treningu i svim snagama se boriti za startno mjesto, al' bojim se da njega sve vise i vise pocinje boliti ona stvar za fudbalom.
A vala, da je imao prilika, ima je vise nego dovoljno. Od avgusta do februara je igrao konstantno, a pokazao je vrlo malo ili nimalo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
FORZA MILAN !
Re: Edin Džeko
Edina sam uvijek branio i nalazio mu opravdanja ali neposteno je je prigovarati nesto Spaletiju jer je Dzeko klupu apsolutno zasluzio jos davno,ni rodjeni otac ga ne bi trpio i cekao koliko ga je cekao Garcija pa i Spaleti kad je dosao.
Edin je blizu da totalno propadne kao igrac a kao top napadac je davno propao.
Mozda se nama koji smo subjektivni cini da se to desilo odjednom ali nije,to se desava polako nvec najmanje dvije godine dana.
Da opet ponovim,izgubio je motiv,mislio je u Romi lagano na guzove,bez srkleta odradjivat utakmice ko kakav zidar na bausteli.Nije se trudio,zalagao,nije dao ni pola a kamo li sve od sebe,ljudi su ga trpili dugo,dugo ali u profi fudbalu bitno je samo danas i sutra,jucer se ne racuna.
A Dzeko je danas los,lijen napadac koji je prilicno nezainteresovan i ne zalaze se a to niko nece trpiti i platiti.
Na zalost,mislim da je on kao ozbiljan evropski igrac gotov,ako Fener ili Bešiltaš posalju ponude,to ce biti premija.I apsolutno je sam kriv za to.
Znam da je brutalno ali...
Edin je blizu da totalno propadne kao igrac a kao top napadac je davno propao.
Mozda se nama koji smo subjektivni cini da se to desilo odjednom ali nije,to se desava polako nvec najmanje dvije godine dana.
Da opet ponovim,izgubio je motiv,mislio je u Romi lagano na guzove,bez srkleta odradjivat utakmice ko kakav zidar na bausteli.Nije se trudio,zalagao,nije dao ni pola a kamo li sve od sebe,ljudi su ga trpili dugo,dugo ali u profi fudbalu bitno je samo danas i sutra,jucer se ne racuna.
A Dzeko je danas los,lijen napadac koji je prilicno nezainteresovan i ne zalaze se a to niko nece trpiti i platiti.
Na zalost,mislim da je on kao ozbiljan evropski igrac gotov,ako Fener ili Bešiltaš posalju ponude,to ce biti premija.I apsolutno je sam kriv za to.
Znam da je brutalno ali...
- HZ_ilidzaa
- Postovi: 5368
- Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Nadam se njegovom povratku u Wolfsburg , neki su mi kontrirali kad sam rekao da ce propasti u zabarskoj ligi.
Re: Edin Džeko
Dobrokrmpotich je napisao/la:Ne blamiraj se bez razloga. El Šaravi trči, trudi se i sto je najvaznije pogađa. Trenutno je za Edina Ronaldo u prajmu. Te 3 minute sa obzirom na njegove igre u zadnja 3 mjeseca apsolutno zasluzuje....MuhamedTM je napisao/la: Puštaš tamo nekog el-gelko frizurije sto je u Milanu I Monaku imo minute ko na sadaku, da te zaštemaju za klupu. Jos ovaj celo te ponizuje s ove 2-3 min. Wtf![]()
Vec sam napisao sta mislim tako da arivederci.
MocMahale444
1921 BLEED BLUE
1921 BLEED BLUE
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Brate, kakav on, pacenik obicni, nije odgledao 2 utakmice u zivotu, a uzivo nikad nije gledao utakmicu, ne da mu stara.krmpotich je napisao/la:Ne blamiraj se bez razloga. El Šaravi trči, trudi se i sto je najvaznije pogađa. Trenutno je za Edina Ronaldo u prajmu. Te 3 minute sa obzirom na njegove igre u zadnja 3 mjeseca apsolutno zasluzuje....MuhamedTM je napisao/la: Puštaš tamo nekog el-gelko frizurije sto je u Milanu I Monaku imo minute ko na sadaku, da te zaštemaju za klupu. Jos ovaj celo te ponizuje s ove 2-3 min. Wtf![]()
Edit: Slazem se, u boljoj formi je el saravi, vidjelo se veceras. Ima ga svugdje, a pomaze sredini dosta s svojom trkom. Ali po meni Dzeko je bolji na mjestu napadaca od El Sarafa.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
Re: Edin Džeko
Naravno da je Dzeko bolji od Sharavija na mjestu napadaca,ali nazalost ova trenutna formacija Rome donosi rezultat imamazon je napisao/la:
Brate, kakav on, pacenik obicni, nije odgledao 2 utakmice u zivotu, a uzivo nikad nije gledao utakmicu, ne da mu stara.
Edit: Slazem se, u boljoj formi je el saravi, vidjelo se veceras. Ima ga svugdje, a pomaze sredini dosta s svojom trkom. Ali po meni Dzeko je bolji na mjestu napadaca od El Sarafa.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !
NK Jedinstvo Bihac (SN 96)
NK Jedinstvo Bihac (SN 96)
- amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
To sam bas htio sad da napisem. Mislim da nije problem u Edinu, i mislim da se varate da on nije u formi, vec da je taktika Spaletija takva da se on tu ne uklapa. Vjerovatno je da ce igrati sve manje, ali sam je birao Italiju. Mnogo bolji igraci od Edina su dole propali.Bihac96 je napisao/la:Naravno da je Dzeko bolji od Sharavija na mjestu napadaca,ali nazalost ova trenutna formacija Rome donosi rezultat imamazon je napisao/la:
Brate, kakav on, pacenik obicni, nije odgledao 2 utakmice u zivotu, a uzivo nikad nije gledao utakmicu, ne da mu stara.
Edit: Slazem se, u boljoj formi je el saravi, vidjelo se veceras. Ima ga svugdje, a pomaze sredini dosta s svojom trkom. Ali po meni Dzeko je bolji na mjestu napadaca od El Sarafa.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
- SlevinKelevra
- Postovi: 8623
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
- Lokacija: NYC, USA
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Nije dobro... Posebno nije dobro sto ulazi u zadnjih 5-10 minuta vec drugu utakmicu za redom. Da ostane na klupi, pomislio bi da ga cuva ili rotira malo, a ovako izgleda da je bas zamjena... 
- PipiDugaCarapa
- Postovi: 1771
- Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Meni ga nekako najviše zao što ga ne moze zabiti ni na jednom polju više..
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !
Re: Edin Džeko
Amrina pjesma:PipiDugaCarapa je napisao/la:Meni ga nekako najviše zao što ga ne moze zabiti ni na jednom polju više..
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- PipiDugaCarapa
- Postovi: 1771
- Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
High je napisao/la:Amrina pjesma:PipiDugaCarapa je napisao/la:Meni ga nekako najviše zao što ga ne moze zabiti ni na jednom polju više..
Sabahudina mi
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !
Online
Trenutno korisnika/ca: edvaE2, HariTz, jestamaji, majstorS35, RacioEmocionalan, Shevko i 64 gosta.






