FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 02 maj 2016, 23:03

Sabinho je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Kad smo vec kod ovih manekena, sta vi mislite ko je povalio najvise djevojcica u seheru i u (i)stocnom??
Ja mislim da je to bio Puzigaca :kafa:
Duljevic sigurno nije.

:rol: :rol: :rol:

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 maj 2016, 23:04

Sabinho je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Kad smo vec kod ovih manekena, sta vi mislite ko je povalio najvise djevojcica u seheru i u (i)stocnom??
Ja mislim da je to bio Puzigaca :kafa:
Duljevic sigurno nije.
Bolja depilacija i obrvice nego kod vecine zena, moze samo on primiti jos.. :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 02 maj 2016, 23:06

Kako se zvaše ona hanume od Nermina Bilbije ?
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 02 maj 2016, 23:07

Gdje je onaj žigolo što je Duljeviću riktao cijenu? Vrijedi li bar 7 miliJona nakon gola jakom Veležu?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
fico
Postovi: 1281
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 02 maj 2016, 23:09

Igrači iz Premijer lige koji bi nam mogli valjat:
GOLMAN: Branislav Ružić - ima ugovor do ljeta 2017., ali mislim da ako Borac ispadne da ga trebamo dovest pa nek bude konkurencija Pavloviću.
ODBRANA: Aldin Džidić - već se o njemu pisalo, svakako da bi svojim iskustvom dosta doprinjeo našoj igri i pomogao bi Kovačeviću i Mihojeviću. Ako ne bi doveli Džidića, onda Memišević mora doći. Ukoliko bi nam Petrović bio trener naredne sezone, ovaj transfer bi još lakše realizovali. Inače ugovor ima još jednu godinu. Bez obzira ko nam bio trener, Dušan Hodžić se mora dovesti. Odlična stvar je što mu ugovor ističe ovog ljeta. Ako bi se on doveo, onda neka mu Kallasi bude zamjena, a Kadušića bi ja gurnuo na krilnu poziciju, svakako je u napadu puno bolji nego u odbrani. Što se lijevog beka tiče, mislim da je Bureković iz Čelika sasvim dobar i da bi Almiru Bekiću bio dobra konkurencija. Ugovor mu traje još godinu dana. Znam da se zimus pričalo da ga kone hoće, ali se nadam da ga neće dovesti ovo ljeto.
VEZNI RED: Ukoliko Olimpic ispadne, a velike su šanse za to, bićemo u mogućnosti da vratimo Muharemovića. Lede nije nek igrač za Evrope, ali je za naše lige veliki majstor. Svojim iskustvom može itekako pomoći Mihojeviću. Kao što su neki i govorili mi ne treba da još uvijek maštamo o grupama evrope, već moramo napraviti dominaciju u našoj ligi. Rustemović, Mihojević, Muharemović i Radovac ako ostanu po meni sasvim solidna sredina, koja mora biti pojačana nekim EXTRA, ODLIČNIM ofanzivnim veznim igračem. Po meni Emersona bi trebali zadržati i ostaviti kao zamjenu tom ofanzivnom veznom igraču.
NAPAD: Što se krilnih pozicija tiče, tu još ne znam koga bi trebali dovesti. Po meni, pogotovo poslije Duljinog odlaska lijevo i desno krilo će biti pozicije na koje će trebati najviše igrača dovesti. Što se napada tiče, bilo bi dobro prodati Benku ili Bekića, ne obojicu. Ukoliko se jedan proda, ovom drugom obavezno produžiti ugovor. Na Čatakovića treba ozbiljno računati i dati mu još više prilike, a pored Benko/Bekić i Čatakovića bilo bi dobro dovesti Dilavera iz Mladosti ili Obradovića iz Radnika.
Ovo su neke moje želje i smatram da jedino dovođenjem igrača iz naše lige možemo napraviti dominaciju. Naravno za neke bi trebalo nešto para iskeširati, ali siguran sam da bi nam se to itekako pozitivno i sportski i financijski vratilo.
SARAJEVO

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 02 maj 2016, 23:12

Ma mi svake godine kupimo najbolje iz PL . a u stvarnosti to uzmu Zrinjski ili Sloboda ( u skorije vrijeme ) .
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Zip
Postovi: 13475
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 02 maj 2016, 23:14

High je napisao/la:Gdje je onaj žigolo što je Duljeviću riktao cijenu? Vrijedi li bar 7 miliJona nakon gola jakom Veležu?
I dvije ass

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 02 maj 2016, 23:15

Zip je napisao/la:
High je napisao/la:Gdje je onaj žigolo što je Duljeviću riktao cijenu? Vrijedi li bar 7 miliJona nakon gola jakom Veležu?
I dvije ass
Onda je dokazano da je Lulić prevara.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BICA
Postovi: 208
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 02 maj 2016, 23:15

Zakarica i Arezinu dovest...Pl je nasa sljedece godine ako ne i Euro liga

head88
Postovi: 259
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la head88 » 02 maj 2016, 23:17

esprit24 je napisao/la:Kad smo vec kod ovih manekena, sta vi mislite ko je povalio najvise djevojcica u seheru i u (i)stocnom??
Ja mislim da je to bio Puzigaca :kafa:
Ja kad bih ti rekao da je to Cimirot ne bi mi vjerovao, ali to ga je samo zanimalo, najpametniji mogu ti reci

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 02 maj 2016, 23:25

slika
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 02 maj 2016, 23:27

Besic je napisao/la:Ma mi svake godine kupimo najbolje iz PL . a u stvarnosti to uzmu Zrinjski ili Sloboda ( u skorije vrijeme ) .
eto Zrinjski je vec poceo sklapati tim za narednu sezonu, Baric im je pojacanje, tako da se ne bih slozio sa tom tvojom konstatacijom :D
Pyro is not a crime !

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 maj 2016, 23:30

Zrinjski je jedina ekipa u PLBIH (iz vrha) koja zna cekati igraca. Najbolji primjer je Zakaric. Kod nas da je dosao bio bi syeban i otjeran nakon deset kola uz price da je alkoholicar i Kouadiov zlostavljac. Standardica.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Besic
Postovi: 9515
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 02 maj 2016, 23:31

Ma kako god , napišite top 10 igrača lige koji ne igraju u Slobodi , kod kona i hercegovaca . Bookmarkujte stranicu i provjerite u septembru koga od njih smo doveli . Eventualno jednog eventualno...
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
bojler
Postovi: 1013
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bojler » 02 maj 2016, 23:32

Sabinho je napisao/la:Zrinjski je jedina ekipa u PLBIH (iz vrha) koja zna cekati igraca. Najbolji primjer je Zakaric. Kod nas da je dosao bio bi syeban i otjeran nakon deset kola uz price da je alkoholicar i Kouadiov zlostavljac. Standardica.
Ma mogu ga cekat cune kad nije njihov

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 maj 2016, 23:33

Al imamo najjace price sto jest jest :rol: zlostavljac :urnebes:

Evo moji pickovi su Jovic i Redzic .
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 maj 2016, 23:36

Besic je napisao/la:Ma kako god , napišite top 10 igrača lige koji ne igraju u Slobodi , kod kona i hercegovaca . Bookmarkujte stranicu i provjerite u septembru koga od njih smo doveli . Eventualno jednog eventualno...
Dzidic, Vasiljevic, Hodzic, Obradovic, Dilaver, Burekovic, Muharemovic, Jovic, Marjanovic, Redzic, to ovako na prvu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 02 maj 2016, 23:40

Sabinho je napisao/la:
Besic je napisao/la:Ma kako god , napišite top 10 igrača lige koji ne igraju u Slobodi , kod kona i hercegovaca . Bookmarkujte stranicu i provjerite u septembru koga od njih smo doveli . Eventualno jednog eventualno...
Dzidic, Vasiljevic, Hodzic, Obradovic, Dilaver, Burekovic, Muharemovic, Jovic, Marjanovic, Redzic, to ovako na prvu.
Da se ne ponavljamo i ja iste igrače kontam napisati bravo sabinho!
Sarajevo ljubavi moja!

bordobijeli
Postovi: 18343
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 maj 2016, 23:41

vidim prica se o iducoj sezoni , misljenja sam da imamo dobar kostur tima od mladji igraca kovacevic,kadusic,mihojevic,radovac,duljevic,bekici 1-2 ,rustemovic i momci iz akademije ,znaci treba ce nam jedno 3-4 igraca al bas da budu pravi i to moze biti pravi tim . to je neka moja zelja al puno je tu stvari koje na znamo ,kako ce zavrsiti ova sezona ,ko ostaje od igraca ,sta ce biti s skupstinom ,ko ce biti trener ,tako da je sve ovo nagadjanje ali volio bi da ovi mladi ostanu ako bi ih zadrzali par godina uz par pojacanja i još prikljucivanja iz akademije mislim da bi mogli puno . ako budemo mjenjali svake polusezone 10 igraca nema nas nigdje

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 02 maj 2016, 23:44

Ordagic mozda I najaci igrac u ligi sta smo propustili covjek nam se nudio
Samo Sarajevo

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337, perodeformero i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []