U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Wandelanoite
Postovi: 7586
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Wandelanoite » 05 maj 2016, 13:01

Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
newborn
Postovi: 525
Pridružen/a: 24 mar 2016, 16:16
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la newborn » 05 maj 2016, 13:03

Možemo proći grupu, ako budemo igrali jedini u njoj.
SAMO JEDNU NEDJELJU DA TI GUŽVAM POSTELJU

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2016, 13:06

Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Teško brate, meni bi bio uspjeh svaki postignuti gol a pogotovo otkinuti bod nekoj reprezentaciji :D

@Unofficial

Standardno me ne bi čudilo da odigramo ekstra dobro protiv Njemačke gdje ćemo u konačnici nesretno izgubiti ili čak pobjediti ali će nam trebati pobjeda protiv Ukrajine u zadnjem kolu i naravno tu kiksamo :mrgreen:

Evo ušao Perić umjesto Velića, i čudio sam se što mu onoliki štoper igra na beku pored klasičnog beka :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Goalgetter » 05 maj 2016, 13:14

Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.

bavarian_bk
Postovi: 4584
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la bavarian_bk » 05 maj 2016, 13:15

Goalgetter je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.
Pi.čko jedna, jesi to već počeo navijati za Osterajh :x Nema ni 5 godina kako si otišao gore :twisted: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Unofficialpage » 05 maj 2016, 13:15

Raonffa je napisao/la:@Unofficial

Standardno me ne bi čudilo da odigramo ekstra dobro protiv Njemačke gdje ćemo u konačnici nesretno izgubiti ili čak pobjediti ali će nam trebati pobjeda protiv Ukrajine u zadnjem kolu i naravno tu kiksamo :mrgreen:

Evo ušao Perić umjesto Velića, i čudio sam se što mu onoliki štoper igra na beku pored klasičnog beka :D
To će se i desit jer mi možemo pobjedit samo najbolje ali ove malo slabije nema šanse. Kao u rukometu, izgubiš od Litve a onda zamalo da pobjedimo Dansku u Danskoj. :D

EDT: Hajmo ih kaznit za sve ove promašaje. :bih:
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 05 maj 2016, 13:16, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 4174
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la moj uzor-S.G » 05 maj 2016, 13:16

dje gledate
ZZ

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Goalgetter » 05 maj 2016, 13:20

bavarian_bk je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.
Pi.čko jedna, jesi to već počeo navijati za Osterajh :x Nema ni 5 godina kako si otišao gore :twisted: :lol: :lol: :lol:
Rot-Weiß-Rot bis in den Tod. :mrgreen: slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2016, 13:21

moj uzor-S.G je napisao/la:dje gledate
Livescore :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rokoko87
Postovi: 13956
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Rokoko87 » 05 maj 2016, 13:33

Šta je reć?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Wandelanoite
Postovi: 7586
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Wandelanoite » 05 maj 2016, 13:40

Goalgetter je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.
Odjednom je Austrija Brazil nemoj pametovat bgt ova ekipa Austrije NEK bude sretna ako bude u četvrtfinalu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2016, 13:53

Pa jeste očigledno su za nas veći nivo, pogotovo u mlađim kategorijama. Što se tiče A reprezentacije tu nismo, tu smo bara-bara i sa njima i sa Švicom, Ukrajinom recimo a uvjeren sam da nijednoj od te tri reprezentacije pera ne možemo odbiti u mlađim kategorijama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Goalgetter » 05 maj 2016, 13:58

Wandelanoite je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.
Odjednom je Austrija Brazil nemoj pametovat bgt ova ekipa Austrije NEK bude sretna ako bude u četvrtfinalu.
Brazil nisu, ali minimum za klasu bolji od nas. Kapa dole nasim momcima sto su se plasirali na EP, nazalost nismo bili u mogucnosti da pogledamo utakmicu pa da ocjenimo njihov nastup, ali ja ne ockeujem plasman u dalji krug jer su realno Njemacka i Austrija bolje ekipe od nas.

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2016, 16:49

Izvuče bod Ukrajina protiv Njemačke, dva puta su naguzove dali gol i dva put Njemci su se brzo vraćali. Inače ubila ih je Njemačka, mislim da niko na terenu ne zna kako nisu trijumfovali :D

Al' eto to je taj uzrast gdje je svašta moguće i ne dobija uvijek favorit na papiru a ni bolji na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AnelZ
Postovi: 3319
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AnelZ » 05 maj 2016, 17:47

Ukrajina je i nas dobila 3-0 u prvoj rundi kvalifikacija za ovo EP te je u elitnoj fazi odigrala nerijeseno sa Engleskom, vidjecemo kako ce biti ovaj put sa njima u srijedu. No i mi smo dobili Italiju tako da potencijal definitivno imamo.

Sto se tice prenosa, krajnje ste nerealni. Prenos za ovo takmicenje prodaje odnosno daje UEFA i niko vise. Ne moze tek tako neko napraviti stream kao sto se radilo za kvalifikacije kada je domacin miniturnira prodavao/organizovao TV prava (kao sto je bio slucaj u Gruziji). Pa da se stvorio neki stream, nevjerovatnu kaznu bi dobio Fudbalski savez Azerbejdzana zato sto nije osigurao interese ES i UEFA.

Inace evo vam raspored utakmica i prenos istih:

http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf

LockScroll
Postovi: 114
Pridružen/a: 04 maj 2016, 11:39
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la LockScroll » 05 maj 2016, 18:07

Ovaj mali Hadzic je zvijer i ako sam navijac Zelje, reci cu da je jedan od najvecih talenata u BIH od poslije rata, ako ode iz FKS tek tako a ne uzme barem milion dva eura bit ce komedija kao i do sada
1921'

Avatar
Raonffa
Postovi: 25966
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 05 maj 2016, 20:09

AnelZ je napisao/la:Ukrajina je i nas dobila 3-0 u prvoj rundi kvalifikacija za ovo EP te je u elitnoj fazi odigrala nerijeseno sa Engleskom, vidjecemo kako ce biti ovaj put sa njima u srijedu. No i mi smo dobili Italiju tako da potencijal definitivno imamo.

Sto se tice prenosa, krajnje ste nerealni. Prenos za ovo takmicenje prodaje odnosno daje UEFA i niko vise. Ne moze tek tako neko napraviti stream kao sto se radilo za kvalifikacije kada je domacin miniturnira prodavao/organizovao TV prava (kao sto je bio slucaj u Gruziji). Pa da se stvorio neki stream, nevjerovatnu kaznu bi dobio Fudbalski savez Azerbejdzana zato sto nije osigurao interese ES i UEFA.

Inace evo vam raspored utakmica i prenos istih:

http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
Samo koliko se sjećam mi smo igrali u kombinovanom sastavu jer smo već ranije obezbijedili prolazak u elitnu rundu kao i Ukrajinci. Hoću da kažem da ta utakmica nije neko mjerilo. Uglavnom Ukrajinci danas više sretno nego spretno i govorim više iz razloga će Njemci što bi se možda i opustili na neki način protiv nas ipak ući 200% u utakmicu i mogli bi nastradati vrlo lako jer su oni zaista predominantni :D

Zanima me (u teoriji što se nas tiče) ko ide dalje u slučaju istog broja bodova, šta se gleda gol razlika ili međusobni duel?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AnelZ
Postovi: 3319
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AnelZ » 05 maj 2016, 21:39

Raonffa je napisao/la:
Zanima me (u teoriji što se nas tiče) ko ide dalje u slučaju istog broja bodova, šta se gleda gol razlika ili međusobni duel?
Medjusobni omjer kao u svakom takmicenju pod otkriljem UEFA. Za takmicenja pod otkriljem FIFA se gleda gol razlika.

fareMO
Postovi: 81
Pridružen/a: 02 feb 2015, 15:49
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la fareMO » 06 maj 2016, 16:57

Evo Behram potpisao za Lille, potpuno otkupili njegov ugovor od Readinga.

A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
sajo10
Postovi: 8958
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 06 maj 2016, 19:28

fareMO je napisao/la:Evo Behram potpisao za Lille, potpuno otkupili njegov ugovor od Readinga.

A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jesi li ti svjestan da je Behram godinu stari od ovih momaka i da je on standardni reprezentativac omladinski selekcija? Jedno vrijeme ga nije bilo jer nije (u timu sa menadzerom) znao ko mu glavu nosi. Sad u Zelji, sad tamo, sad vamo... Bojim se ako nastavi ovako mjenjati klubove da ce ostati "vjecni talenat", odnosno bici jos jedan u nizu Bobana Lazica koji svako ljeto promjene klubove i na kraju nigdje ne uspiju. Da je uopste bio pametan nebi isao iz Zelje jer bi sad imao profesionalni ugovor i sigurno po neki nastup. Vidjetcemo.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, DanijelTZ, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], insimadop, LeCoq, nedimmmm1337, random11, Uvijeknapravojstrani i 53 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []