U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: U-21, U-19, U-17
Možemo proći grupu, ako budemo igrali jedini u njoj.
SAMO JEDNU NEDJELJU DA TI GUŽVAM POSTELJU
Re: U-21, U-19, U-17
Teško brate, meni bi bio uspjeh svaki postignuti gol a pogotovo otkinuti bod nekoj reprezentacijiWandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
@Unofficial
Standardno me ne bi čudilo da odigramo ekstra dobro protiv Njemačke gdje ćemo u konačnici nesretno izgubiti ili čak pobjediti ali će nam trebati pobjeda protiv Ukrajine u zadnjem kolu i naravno tu kiksamo
Evo ušao Perić umjesto Velića, i čudio sam se što mu onoliki štoper igra na beku pored klasičnog beka
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
- Goalgetter
- Postovi: 24473
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
-
bavarian_bk
- Postovi: 4584
- Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
- Lokacija: Bosanska Krupa
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Pi.čko jedna, jesi to već počeo navijati za OsterajhGoalgetter je napisao/la:Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21927
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
To će se i desit jer mi možemo pobjedit samo najbolje ali ove malo slabije nema šanse. Kao u rukometu, izgubiš od Litve a onda zamalo da pobjedimo Dansku u Danskoj.Raonffa je napisao/la:@Unofficial
Standardno me ne bi čudilo da odigramo ekstra dobro protiv Njemačke gdje ćemo u konačnici nesretno izgubiti ili čak pobjediti ali će nam trebati pobjeda protiv Ukrajine u zadnjem kolu i naravno tu kiksamo
Evo ušao Perić umjesto Velića, i čudio sam se što mu onoliki štoper igra na beku pored klasičnog beka
EDT: Hajmo ih kaznit za sve ove promašaje.
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 05 maj 2016, 13:16, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
- Goalgetter
- Postovi: 24473
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Rot-Weiß-Rot bis in den Tod.bavarian_bk je napisao/la:Pi.čko jedna, jesi to već počeo navijati za OsterajhGoalgetter je napisao/la:Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.Nema ni 5 godina kako si otišao gore
![]()
![]()
![]()

Re: U-21, U-19, U-17
Livescoremoj uzor-S.G je napisao/la:dje gledate
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: U-21, U-19, U-17
Šta je reć?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Odjednom je Austrija Brazil nemoj pametovat bgt ova ekipa Austrije NEK bude sretna ako bude u četvrtfinalu.Goalgetter je napisao/la:Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: U-21, U-19, U-17
Pa jeste očigledno su za nas veći nivo, pogotovo u mlađim kategorijama. Što se tiče A reprezentacije tu nismo, tu smo bara-bara i sa njima i sa Švicom, Ukrajinom recimo a uvjeren sam da nijednoj od te tri reprezentacije pera ne možemo odbiti u mlađim kategorijama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
- Goalgetter
- Postovi: 24473
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Brazil nisu, ali minimum za klasu bolji od nas. Kapa dole nasim momcima sto su se plasirali na EP, nazalost nismo bili u mogucnosti da pogledamo utakmicu pa da ocjenimo njihov nastup, ali ja ne ockeujem plasman u dalji krug jer su realno Njemacka i Austrija bolje ekipe od nas.Wandelanoite je napisao/la:Odjednom je Austrija Brazil nemoj pametovat bgt ova ekipa Austrije NEK bude sretna ako bude u četvrtfinalu.Goalgetter je napisao/la:Samo sto Austrija ima 11 takvih, ako ne i vise. Ne treba previse ocekivat od njih.Wandelanoite je napisao/la:Vjerujem i znam da ovdje ima kvaliteta sigurno 4,5 igrača koji sutra mogu biti dobri igrači.
Re: U-21, U-19, U-17
Izvuče bod Ukrajina protiv Njemačke, dva puta su naguzove dali gol i dva put Njemci su se brzo vraćali. Inače ubila ih je Njemačka, mislim da niko na terenu ne zna kako nisu trijumfovali
Al' eto to je taj uzrast gdje je svašta moguće i ne dobija uvijek favorit na papiru a ni bolji na terenu.
Al' eto to je taj uzrast gdje je svašta moguće i ne dobija uvijek favorit na papiru a ni bolji na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: U-21, U-19, U-17
Ukrajina je i nas dobila 3-0 u prvoj rundi kvalifikacija za ovo EP te je u elitnoj fazi odigrala nerijeseno sa Engleskom, vidjecemo kako ce biti ovaj put sa njima u srijedu. No i mi smo dobili Italiju tako da potencijal definitivno imamo.
Sto se tice prenosa, krajnje ste nerealni. Prenos za ovo takmicenje prodaje odnosno daje UEFA i niko vise. Ne moze tek tako neko napraviti stream kao sto se radilo za kvalifikacije kada je domacin miniturnira prodavao/organizovao TV prava (kao sto je bio slucaj u Gruziji). Pa da se stvorio neki stream, nevjerovatnu kaznu bi dobio Fudbalski savez Azerbejdzana zato sto nije osigurao interese ES i UEFA.
Inace evo vam raspored utakmica i prenos istih:
http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
Sto se tice prenosa, krajnje ste nerealni. Prenos za ovo takmicenje prodaje odnosno daje UEFA i niko vise. Ne moze tek tako neko napraviti stream kao sto se radilo za kvalifikacije kada je domacin miniturnira prodavao/organizovao TV prava (kao sto je bio slucaj u Gruziji). Pa da se stvorio neki stream, nevjerovatnu kaznu bi dobio Fudbalski savez Azerbejdzana zato sto nije osigurao interese ES i UEFA.
Inace evo vam raspored utakmica i prenos istih:
http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
-
LockScroll
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 04 maj 2016, 11:39
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Ovaj mali Hadzic je zvijer i ako sam navijac Zelje, reci cu da je jedan od najvecih talenata u BIH od poslije rata, ako ode iz FKS tek tako a ne uzme barem milion dva eura bit ce komedija kao i do sada
1921'
Re: U-21, U-19, U-17
Samo koliko se sjećam mi smo igrali u kombinovanom sastavu jer smo već ranije obezbijedili prolazak u elitnu rundu kao i Ukrajinci. Hoću da kažem da ta utakmica nije neko mjerilo. Uglavnom Ukrajinci danas više sretno nego spretno i govorim više iz razloga će Njemci što bi se možda i opustili na neki način protiv nas ipak ući 200% u utakmicu i mogli bi nastradati vrlo lako jer su oni zaista predominantniAnelZ je napisao/la:Ukrajina je i nas dobila 3-0 u prvoj rundi kvalifikacija za ovo EP te je u elitnoj fazi odigrala nerijeseno sa Engleskom, vidjecemo kako ce biti ovaj put sa njima u srijedu. No i mi smo dobili Italiju tako da potencijal definitivno imamo.
Sto se tice prenosa, krajnje ste nerealni. Prenos za ovo takmicenje prodaje odnosno daje UEFA i niko vise. Ne moze tek tako neko napraviti stream kao sto se radilo za kvalifikacije kada je domacin miniturnira prodavao/organizovao TV prava (kao sto je bio slucaj u Gruziji). Pa da se stvorio neki stream, nevjerovatnu kaznu bi dobio Fudbalski savez Azerbejdzana zato sto nije osigurao interese ES i UEFA.
Inace evo vam raspored utakmica i prenos istih:
http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
Zanima me (u teoriji što se nas tiče) ko ide dalje u slučaju istog broja bodova, šta se gleda gol razlika ili međusobni duel?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: U-21, U-19, U-17
Medjusobni omjer kao u svakom takmicenju pod otkriljem UEFA. Za takmicenja pod otkriljem FIFA se gleda gol razlika.Raonffa je napisao/la:
Zanima me (u teoriji što se nas tiče) ko ide dalje u slučaju istog broja bodova, šta se gleda gol razlika ili međusobni duel?
Re: U-21, U-19, U-17
Evo Behram potpisao za Lille, potpuno otkupili njegov ugovor od Readinga.
A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: U-21, U-19, U-17
Jesi li ti svjestan da je Behram godinu stari od ovih momaka i da je on standardni reprezentativac omladinski selekcija? Jedno vrijeme ga nije bilo jer nije (u timu sa menadzerom) znao ko mu glavu nosi. Sad u Zelji, sad tamo, sad vamo... Bojim se ako nastavi ovako mjenjati klubove da ce ostati "vjecni talenat", odnosno bici jos jedan u nizu Bobana Lazica koji svako ljeto promjene klubove i na kraju nigdje ne uspiju. Da je uopste bio pametan nebi isao iz Zelje jer bi sad imao profesionalni ugovor i sigurno po neki nastup. Vidjetcemo.fareMO je napisao/la:Evo Behram potpisao za Lille, potpuno otkupili njegov ugovor od Readinga.
A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
Online
Trenutno korisnika/ca: ArsBih, Daduli, GoldenLilies, Google Adsense [Bot], krkacina i 68 gostiju.


