Na osnovu cega su klasa za nas? Sto su nas dobili?Goalgetter je napisao/la: Brazil nisu, ali minimum za klasu bolji od nas. Kapa dole nasim momcima sto su se plasirali na EP, nazalost nismo bili u mogucnosti da pogledamo utakmicu pa da ocjenimo njihov nastup, ali ja ne ockeujem plasman u dalji krug jer su realno Njemacka i Austrija bolje ekipe od nas.
Ovdje nema puno razlike medju ovom dijecicom, i ako pratis vidjeces da je to bukvalno dijeciji fudbal, daleko je to od ozbiljnog fudbala i nekog nivoa da bi se nekakvim klasama nazivali.
Sve ekipe koje su na EP su tu negdje i daleko su od nekog profesionalizma, sve je ovo amatrizam. Danas Francuze vile nosale protiv Danaca, Ukrajina remi sa Njemackom. I mi smo digli Talijane, sto ne znaci da smo klasa za njih.
Ne bi me iznenadilo da u nedjelju dignemo 3 boda protiv Njemacke.




