Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 06 maj 2016, 20:20
Goalgetter je napisao/la:
Brazil nisu, ali minimum za klasu bolji od nas. Kapa dole nasim momcima sto su se plasirali na EP, nazalost nismo bili u mogucnosti da pogledamo utakmicu pa da ocjenimo njihov nastup, ali ja ne ockeujem plasman u dalji krug jer su realno Njemacka i Austrija bolje ekipe od nas.
Na osnovu cega su klasa za nas? Sto su nas dobili?
Ovdje nema puno razlike medju ovom dijecicom, i ako pratis vidjeces da je to bukvalno dijeciji fudbal, daleko je to od ozbiljnog fudbala i nekog nivoa da bi se nekakvim klasama nazivali.
Sve ekipe koje su na EP su tu negdje i daleko su od nekog profesionalizma, sve je ovo amatrizam. Danas Francuze vile nosale protiv Danaca, Ukrajina remi sa Njemackom. I mi smo digli Talijane, sto ne znaci da smo klasa za njih.
Ne bi me iznenadilo da u nedjelju dignemo 3 boda protiv Njemacke.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
fareMO
- Postovi: 81
- Pridružen/a: 02 feb 2015, 15:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la fareMO » 06 maj 2016, 23:04
sajo10 je napisao/la:fareMO je napisao/la:Evo Behram potpisao za Lille, potpuno otkupili njegov ugovor od Readinga.
A kod Sakiba nije mogao igrat...bravo sake klocu
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jesi li ti svjestan da je Behram godinu stari od ovih momaka i da je on standardni reprezentativac omladinski selekcija? Jedno vrijeme ga nije bilo jer nije (u timu sa menadzerom) znao ko mu glavu nosi. Sad u Zelji, sad tamo, sad vamo... Bojim se ako nastavi ovako mjenjati klubove da ce ostati "vjecni talenat", odnosno bici jos jedan u nizu Bobana Lazica koji svako ljeto promjene klubove i na kraju nigdje ne uspiju. Da je uopste bio pametan nebi isao iz Zelje jer bi sad imao profesionalni ugovor i sigurno po neki nastup. Vidjetcemo.
Ko je uopste mislio na ovu generaciju. Zna se kad je Behram bio kod sakiba, nije to tako davno bilo. A to da li je bolje ili nije sto je ostao u zelji, vidjecemo kroz godinu, dvije, tri. I na svaku probu sto je isao, sve je radio uz saglasnost kluba, bas kao sto rade i mujaga i zera.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
-
Bosna64
- Postovi: 195
- Pridružen/a: 26 jul 2015, 06:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosna64 » 08 maj 2016, 13:32
Kad igramo i prenosi li neko
-
sajo10
- Postovi: 8958
- Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
- Lokacija: Landskrona, Swe
-
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 08 maj 2016, 13:33
I Ukraijna nastradala. Austrija u cetvrtfinalu.
Mi igramo protiv svaba u 17:00. Direktan prijenos na jednom od europsportovih dva kanala.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 08 maj 2016, 13:36
Bilo je da ce Eurosport 2 prenositi, a evo sad gledam programsku semu i sklonili su nas prenos:

Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 08 maj 2016, 14:22
emir79 je napisao/la:Bilo je da ce Eurosport 2 prenositi, a evo sad gledam programsku semu i sklonili su nas prenos:

http://tv.eurosport.de/tvschedule.shtml
Nisu nas izvadili. Na Eurosport 2 u 16:55
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
High
- Postovi: 18536
- Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
- Lokacija: Сɖϸɖѣє□о
Post
Postao/la High » 08 maj 2016, 14:22
Dobro je.

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 08 maj 2016, 15:24
Nije nikad o srpskom rijec bila vec o njemackom. Mislim da ima na tom linku gore sto sam postavio player za download gdje se moze preko interneta gledati.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
emir79
- Postovi: 8908
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la emir79 » 08 maj 2016, 15:30
Maestro je napisao/la:Nije nikad o srpskom rijec bila vec o njemackom. Mislim da ima na tom linku gore sto sam postavio player za download gdje se moze preko interneta gledati.
Bilo je i na srpskom juce na semi da ce prenositi.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
kovacic
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la kovacic » 08 maj 2016, 15:32
Pa gdje ćemo mi iz BiH gledati, eurosport player 5 eura mjesečno, nema nijedan provider GER eurosport, znači isto kao i da ne prenosi ES jer moramo stream naći...
ALi eto čekamo 17h mada piše bundesliga...
-
Rinuka
- Postovi: 2080
- Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rinuka » 08 maj 2016, 15:37
nek oni prenose biciklizam, yebo im biciklo i biciklizam mater
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE
-
Raonffa
- Postovi: 25961
- Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Raonffa » 08 maj 2016, 16:05
E yebiga bilo im je u najavi, još jučer sam to vidio... A i oni komentatori prekjučer su rekli da prenose nas protiv Njemačke, ne znam koji qurac su sad izbacili to iz oba programa.
Al' trebao bi biti nekakav stream jer prenosa ima na njemačkom Eurosportu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
Bihac96
- Postovi: 2390
- Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bihac96 » 08 maj 2016, 16:44
Na ovom srbskom piše da ima snimak u 3 ujutro
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !
NK Jedinstvo Bihac (SN 96)
-
sajo10
- Postovi: 8958
- Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
- Lokacija: Landskrona, Swe
-
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 08 maj 2016, 16:49
Izgleda da uopste ne pronese fudbal (nijedan), vec biciklizam. Hmm.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!
-
Fudo
- Postovi: 5328
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 08 maj 2016, 16:54
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
High
- Postovi: 18536
- Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
- Lokacija: Сɖϸɖѣє□о
Post
Postao/la High » 08 maj 2016, 17:01
Hajde!

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
-
Fudo
- Postovi: 5328
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 08 maj 2016, 17:02
1-0000000 too
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Maestro^^
- Postovi: 6440
- Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
- Lokacija: Mostar
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro^^ » 08 maj 2016, 17:02
Op , op , odmah gol.

Sreća pa imam ovaj njemački ES.

Zadnja izmjena:
Maestro^^, dana/u 08 maj 2016, 17:03, ukupno mijenjano 1 put.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, deda, delko, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., ExBlueone, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 801 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []