FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
-
boomerang5
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
ne trcite ljudi pred rudu. Transfer nije gotov dok se ne pojavi i ne potpise. Sabura ljudi
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Celik ekipa koja ne igra ofanzivno- 9 golova
Sloboda ekipa koja zna igrati samo ofanzivno - 13 golova
Ahmetovic iza sebe Ordagic-Saric-Veselinovic-Zeba, Karic iza sebe Salcinovic-Bajraktarevic-Popovic-Selimovic. Razlika u broju kreiranih sansi u jednoj utakmici niti blizu.
O kombinatorici ne trebamo pricati, igrac koji zna zabiti gol nogom za razliku od Ahmetovica.
Plata vjerovatno u zbiru racunajuci famozne bonuse FK Sarajeva kod Ahmetovica 3-4 puta veca.
Bolji izbor u odnosu vidjeno placeno dobijeno : MAHIR KARIC. Ako dodje do prelaska logicno.
Sloboda ekipa koja zna igrati samo ofanzivno - 13 golova
Ahmetovic iza sebe Ordagic-Saric-Veselinovic-Zeba, Karic iza sebe Salcinovic-Bajraktarevic-Popovic-Selimovic. Razlika u broju kreiranih sansi u jednoj utakmici niti blizu.
O kombinatorici ne trebamo pricati, igrac koji zna zabiti gol nogom za razliku od Ahmetovica.
Plata vjerovatno u zbiru racunajuci famozne bonuse FK Sarajeva kod Ahmetovica 3-4 puta veca.
Bolji izbor u odnosu vidjeno placeno dobijeno : MAHIR KARIC. Ako dodje do prelaska logicno.
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Kojeg vi Zeca apominjete da nije onaj iz Travnika i sa njim bi bio zadovoljan svakako ..sad ocekivat nrkog drugo nije ni realno ali eto sve je kod nas moguce da oreko noci od najgorih primimo najbolje noguce vijesti 
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Asim Zec, na Ermina nemojte ni pomisljati jer je daleko daleko od realnog.SaltCityAttack je napisao/la:Kojeg vi Zeca apominjete da nije onaj iz Travnika i sa njim bi bio zadovoljan svakako ..sad ocekivat nrkog drugo nije ni realno ali eto sve je kod nas moguce da oreko noci od najgorih primimo najbolje noguce vijesti
To je isto Salt kao kada bi Chicago Bullsi potpisali nekog all stara
Re: FK Sloboda Tuzla
Ermin,Ermin...vidjen danas na Tusnjutuzlak1987 je napisao/la:Asim Zec, Ermin vam je skup igrac za inostranstva. Nema niko para u BIH trenutno da ga dovede ..
Zlatan Nalić sin tuzlanski
Re: FK Sloboda Tuzla
lazes treba te banovat.emirzlaTu je napisao/la:Ermin,Ermin...vidjen danas na Tusnjutuzlak1987 je napisao/la:Asim Zec, Ermin vam je skup igrac za inostranstva. Nema niko para u BIH trenutno da ga dovede ..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Eto realno ako mi imamo jedno 400 hiljada da ga platimo ...Igrao u klubu koji je imao proracun 15 milionaemirzlaTu je napisao/la:Ermin,Ermin...vidjen danas na Tusnjutuzlak1987 je napisao/la:Asim Zec, Ermin vam je skup igrac za inostranstva. Nema niko para u BIH trenutno da ga dovede ..
Re: FK Sloboda Tuzla
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
-
fkslatina1976
- Postovi: 44
- Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:29
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Mahir Karić potpisuje na dvije godine...pregovara se sa Dzidicem i jos jednim iz čelika nadajmo se najboljem..ovo za Karica je gotovo
Mahire dobro dosao u svetinju!!!
Mahire dobro dosao u svetinju!!!
Re: FK Sloboda Tuzla
kakav ermin zec ne lupajte gluposti, lik u turskoj imao 300-400k a vjerovatno isto toliko i u gabali...
ako je karic dosao, mislim da smo trenutno na 0... ako ne i bolji za nijansu, po meni je tomic daleko bolji od ivetica, a karic ako je u onakvom celiku uspio praviti velike probleme svima vidjet cemo sta ce ciniti kad iza sebe ima ordagica, zebu, veselinovica itd...
realno je ocekivati jos 3-4 igraca kako bi imali sirok roster pa da husref ne kuka na ubitacan tempo...
ps potajno se nadam jos dzidicu i livancicu
ako je karic dosao, mislim da smo trenutno na 0... ako ne i bolji za nijansu, po meni je tomic daleko bolji od ivetica, a karic ako je u onakvom celiku uspio praviti velike probleme svima vidjet cemo sta ce ciniti kad iza sebe ima ordagica, zebu, veselinovica itd...
realno je ocekivati jos 3-4 igraca kako bi imali sirok roster pa da husref ne kuka na ubitacan tempo...
ps potajno se nadam jos dzidicu i livancicu
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
[youtube][/youtube]
Zabija ga Mahes na Bilinom opet
Zabija ga Mahes na Bilinom opet
Re: FK Sloboda Tuzla
Mislis da ce Mahir i Dzidic doci za male pare???Ovaj nas je puko...svega ce bittuzlak1987 je napisao/la:Eto realno ako mi imamo jedno 400 hiljada da ga platimo ...Igrao u klubu koji je imao proracun 15 milionaemirzlaTu je napisao/la:Ermin,Ermin...vidjen danas na Tusnjutuzlak1987 je napisao/la:Asim Zec, Ermin vam je skup igrac za inostranstva. Nema niko para u BIH trenutno da ga dovede ..
Zlatan Nalić sin tuzlanski
Re: FK Sloboda Tuzla
poletili kitari da me demantuju za karica kopiraju postove na prepucavanjaemirzlaTu je napisao/la:![]()
@solinas ne pitas ti djaba
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".
"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.
Re: FK Sloboda Tuzla
sad sam skontao azmirovu taktiku
dovest pola celika tako da ljudi iz zenice napune bilino i eto para
dovest pola celika tako da ljudi iz zenice napune bilino i eto para
-
staragarda
- Interni moderator
- Postovi: 11333
- Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
DOBRO DOŠAO MAHIRE KARICU... Detonacija br:1 
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA
- NYKnicks Fan
- Postovi: 5577
- Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
joj kitara jesi komplekasi majko moja mila
sta je ono na prepucavanjima, jesu poletili
neka bace pogleda na naslovnicu ss.ba
**** i ne vadi
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM
sta je ono na prepucavanjima, jesu poletili
neka bace pogleda na naslovnicu ss.ba
**** i ne vadi
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM
-
slav1431990
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Karic kompletniji igrac od Ahmetovica ,po mom misljenju fali nam jedan hitri brzonogi napadac i Dzidic ako dodje to bi bilo ekstra .. 
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.



