1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi?

Anketa je završila: 27 jun 2010, 22:30.

Južna Koreja
16
22%
Urugvaj
56
78%
 
Ukupno glasova: 72

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 26 jun 2010, 18:12

LBJ MVP je napisao/la:
calcio je napisao/la:Vamos Uruguay :D
slika
Ovo moram citirat,a kako se zove ona iz Paragvaja što joj mobitel uvijek bude tu iako ima džepove na pantolama :mrgreen: :lol:
larissa riquelme ;)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Devil » 26 jun 2010, 18:12

Vrlo dobra tekm,po veoma losem terenu koji je stvarao velike probleme igracima.Uruguay zasluzeno prosao,iskoristeli svoje prilike,dok Koreja nije mogla bazena pogoditi iz zicera.
Prvi dva gola na tekmi,katastrofalne greske golmana obe repke,pocetnicke intervencije.Drugi gol Uruguaya majstorija prava.
Uruguay je imao dominaciju citavo vreme ali nisu imali konkretne prilike,dok je Koreja povremeno napadala ali uvek iz napada stvore zapazeniju priliku koju nisu iskoristeli.
Kao sto sam rekao Uruguay zasluzeno pobedio,mada sa ovakvom igrom ako Ameri prodju nema sta da trazi.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Cartman » 26 jun 2010, 19:06

demir44 je napisao/la:
Cartman je napisao/la: A uz to i gluposti prica. Forlan je bio u klubu dvije sezone, i odigro 63 utakmice a samo dao 10 golova. Pa gora mu je statistika nego u Berbatova. Ali ga je onda krenulo u Villarealu i od tada je sve bolji i bolji.
Bio je ja mislim 2,5 godine u Unitedu,ali eto,vi ste navijaci Uniteda i bolje znate,zato se sad mucite sa Berbatovim golgeterskim sposobnostima...Cijenim SAF-a al sa Forlanom je morao imati vise strpljenja.Nije Forlan odmah zablistao ni u Spaniji,10 golova u 35 utakmica,ali zato je zadnjih godina jedan od najboljih napadaca u Europi...
Yebiga znas i sam da se u klubovima poput Uniteda nema puno vremena za dokazivanje. Vrlo brzo letis. A i Berbatov bi letio vec nakon prve sezone, da United ima love kao sto je imo u vrijeme Forlana.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la materazzi » 26 jun 2010, 19:22

uzivao sam gledajuci urugvay , igrali su kao italija u svojim najboljim izdanjima , zabijes pa kontolises tekmu u potpunosti , greskom primis gol i onda pokazes svoju kvalitetu , karakter i zabijes , jos jedna paralela sa italijanima , defanzvna igra sa vrhunskim napadacima i skoro je nemoguce da jedan od njih trojice ne bude u golgeterskoj formi , ja im zelim puno srece i podrzavam ih

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la KONGO » 27 jun 2010, 04:18

Urugvaj je zakon, ne znam o cemu pricaju neki :roll: .

LA CELESTE

P.S. Kad su Korejci igrali lopte :mrgreen:
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la demir44 » 27 jun 2010, 10:25

Cartman je napisao/la:
demir44 je napisao/la:
Cartman je napisao/la: A uz to i gluposti prica. Forlan je bio u klubu dvije sezone, i odigro 63 utakmice a samo dao 10 golova. Pa gora mu je statistika nego u Berbatova. Ali ga je onda krenulo u Villarealu i od tada je sve bolji i bolji.
Bio je ja mislim 2,5 godine u Unitedu,ali eto,vi ste navijaci Uniteda i bolje znate,zato se sad mucite sa Berbatovim golgeterskim sposobnostima...Cijenim SAF-a al sa Forlanom je morao imati vise strpljenja.Nije Forlan odmah zablistao ni u Spaniji,10 golova u 35 utakmica,ali zato je zadnjih godina jedan od najboljih napadaca u Europi...
Yebiga znas i sam da se u klubovima poput Uniteda nema puno vremena za dokazivanje. Vrlo brzo letis. A i Berbatov bi letio vec nakon prve sezone, da United ima love kao sto je imo u vrijeme Forlana.
Zato mi je i bilo cudno,kako mogu drzati onog Berbatova,koji na sve lici samo ne na fudbalera,a nisu mogli Forlana,za kojeg se znalo da je dobar igrac samo treba da se prilagodi na Europu.Mogli su ga makar sutnuti negdje na posudbu,ali etoTi kazes tad su imali para,sad nemaju,ok ako je tako,priznajem da nisam upucen u njihove finansijeske tokove,tako da nisam kompententan o tome prichati...
Rotor Volgograd...

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la GunnerS » 27 jun 2010, 11:35

Svaka čast i Urugvay-u i Južnoj Koreji, uživao sam gledajući tekmu. Urugvay e je pozitivno iznenadio, igrali su koliko je trebalo i kad je trebalo. Pustili su Južnu Koreju da se umara i pokuša doć do izjednačenja, a kad su ovi to uspjeli onda Urugvay jedan manji pritisak i gol :) Svaka čast i Ajax će dobro da profitira od prodaje Suareza ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Cartman » 27 jun 2010, 12:27

GunnerS je napisao/la:Svaka čast i Urugvay-u i Južnoj Koreji, uživao sam gledajući tekmu. Urugvay e je pozitivno iznenadio, igrali su koliko je trebalo i kad je trebalo. Pustili su Južnu Koreju da se umara i pokuša doć do izjednačenja, a kad su ovi to uspjeli onda Urugvay jedan manji pritisak i gol :) Svaka čast i Ajax će dobro da profitira od prodaje Suareza ;)
Iskreno imam osjecaj da on nece bas najbolje proc u nekoj jacoj ligi. Bit ce kao Huntelaar, Kezman itd koji su imali fantasticnu statistiku u Holandiju, ali onda nikad nisu nista pokazali u ozbiljnim ligama.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la GunnerS » 27 jun 2010, 13:03

Što nebi ?! Pa, tek mu je 22-23 godine, ima vreman za njega i previše. Samo je njemu bitno da izabere klub za sebe, koji će ga poštovat kao i on klub i trenera. On je talentovan i radišan napadač i vjerujem da će uspjet gdje god da dođe.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 13:14

Cartman je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Svaka čast i Urugvay-u i Južnoj Koreji, uživao sam gledajući tekmu. Urugvay e je pozitivno iznenadio, igrali su koliko je trebalo i kad je trebalo. Pustili su Južnu Koreju da se umara i pokuša doć do izjednačenja, a kad su ovi to uspjeli onda Urugvay jedan manji pritisak i gol :) Svaka čast i Ajax će dobro da profitira od prodaje Suareza ;)
Iskreno imam osjecaj da on nece bas najbolje proc u nekoj jacoj ligi. Bit ce kao Huntelaar, Kezman itd koji su imali fantasticnu statistiku u Holandiju, ali onda nikad nisu nista pokazali u ozbiljnim ligama.
Pa nije Suarez Medunjanin. :mrgreen:

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la Genghis » 27 jun 2010, 15:57

Cartman je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Svaka čast i Urugvay-u i Južnoj Koreji, uživao sam gledajući tekmu. Urugvay e je pozitivno iznenadio, igrali su koliko je trebalo i kad je trebalo. Pustili su Južnu Koreju da se umara i pokuša doć do izjednačenja, a kad su ovi to uspjeli onda Urugvay jedan manji pritisak i gol :) Svaka čast i Ajax će dobro da profitira od prodaje Suareza ;)
Iskreno imam osjecaj da on nece bas najbolje proc u nekoj jacoj ligi. Bit ce kao Huntelaar, Kezman itd koji su imali fantasticnu statistiku u Holandiju, ali onda nikad nisu nista pokazali u ozbiljnim ligama.
Veliki Suarez ce zacepiti usta svim kriticarima, i to ako Bog da vrlo brzo.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Južna Koreja - Urugvaj

Post Postao/la GunnerS » 27 jun 2010, 17:52

Samo da odabere klub koji će bit za njega i trenera koji će ga podržavat dok se ne uklopi.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.