Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 04 jul 2016, 00:05

KingJamesMVP je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Rosberg mi je totalno nejasan.Bezveze gubi bodove.Evidentno je losiji vozac,ali da je pametnije odigrao neke situacije,mogao je sada imati vise od 40 bodova prednosti.Sigurno je izgubio bar 30 bodova u svojim "borbama" sa Hamiltonom.
mogao je danas propustiti Lewisa i imao bi na kontu +6 bodova, ovako još strepi i od kazne
O tome i govorim.Jos ovo nije prvi put ove sezone.Koliko je dobro iskoristio Hamiltonov los start sezone,toliko sada lose cuva prednost.Hamilton se postavi u fazonu bolji sam i jos nemam sta izgubit i to je to.A sta reci na ovo danas,evidentno je namjerno produzio.Govori da je imao problema s kocnicama,a samo u tom momentu je otisao siroko za 71 krug :D Pa da ga je makar kvalitetno udario,pa da obojica odustanu :mrgreen:

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Evander » 05 jul 2016, 00:32

Hamilton titulu moze izgubiti samo radi motora koje je do sad potrosio.

neurofunk
Postovi: 1259
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la neurofunk » 05 jul 2016, 00:44

Standardni Rosberg, čim osjeti pritisak puca ko kokica. Ništa novo.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 9272
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la KingJamesMVP » 07 jul 2016, 01:05

za vikend je već VN Velike Britanije
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 07 jul 2016, 13:02

Nije bas da puca ko kokica.Vise mislim da je isfrustriran jer je Hamilton jednostavno bolji od njega i ovaj to vidi.Umjesto da se fokusira na sebe i na sakupljanje bodova on ulazi u bespotrebne duele kojima samo sebi steti na kraju.Kazem,da je neke situacije ove godine odigrao pametnije,sigurno bi imao pedesetak bodova prednosti.

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13170
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Mig_Mig » 07 jul 2016, 13:54

Max Allegri

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 08 jul 2016, 10:09

Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15095
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la irfo » 08 jul 2016, 10:15

darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
:facepalm: , kakve price nevjerovatno, covjek cetri puta svjetski prvak ali bi ga perez isprasio :facepalm: :damn:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Italia
Postovi: 5925
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Italia » 08 jul 2016, 10:29

irfo je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
:facepalm: , kakve price nevjerovatno, covjek cetri puta svjetski prvak ali bi ga perez isprasio :facepalm: :damn:
Pa ocito je i Ferrariju cilj da bude sto slabiji, valjda nemaju motiva za pobjede
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 08 jul 2016, 10:32

moze neko voljeti i ne voljeti Vettela (ja ga prvi ne gotivim), ali stavljati ga u isti kos sa jednim Perezom i jos govoriti kako bi ga isti isprasio je glupost epskih razmjera

Vettel, Hamilton i Alonso su i dalje 3 najbolja vozaca na gridu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 08 jul 2016, 10:42

Pa bio je cetverostruki svjetski prvak i kada ga je Ricciardo pobjedjivao 2014.Pobjedjivao bi ga i Raikkonen,ali covjek nema motivaciju.Vidi i on da se moze katastrofalno vozit,a i dalje uzimat dobar novac.

aqarius
Postovi: 4025
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la aqarius » 08 jul 2016, 11:02

darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
Pa baš da bi isprašio Vettela,ne bih se složio,Raikonena vjerovatno bi,ustvari i sada ga praši,ali Vettela :nene: .Ako bi smo to gledali iz perspektive ekipe Ferarija,,znaju i oni da Kimi niti više može niti ima motiv da se bori za titulu,i samim tim svjesno su napravili prvog i drugog vozača ekipe gdje bi Kimi trebao biti vodonoša i čuvar leđa Vettelu.Meni lično jedan od najdražih vozača je Verstapen i njega bi volio vidjeti u Ferariju,,ali to bi onda vjerovatno unijelo dosta nemira u ekipu i vjerovatno bi bilo kontraproduktivno,,isto važi i za Pereza ili bilo kojeg drugog perspektivnog vozača..Kada se vratiš unazad to isto su radili i sa vozačkom postavom Alonso-Massa..

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19240
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 jul 2016, 11:21

i dalje ne mogu da vjerujem da ce ovo postati svakodnevnica u F1 kuknjava
slika

slika

slika
Martin Brundle objasnio :salut:
slika
Don't believe the hype.

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 08 jul 2016, 13:58

irfo je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
:facepalm: , kakve price nevjerovatno, covjek cetri puta svjetski prvak ali bi ga perez isprasio :facepalm: :damn:
Covjek je dva puta sa dominantnim bolidom umalo izgubio titulu.Imam respekt za njega jer je uspio iskoristiti taj bolid u te 4 sezone.Neko poput Rosberga recimo ni to ne bi uspio uraditi.Ali 2014. dobijes mladog suvozaca koji hoce da se trka i ne bas tako dobar bolid i zavrsi 70-ak bodova ispred Vettela.Eto ti cetverostruki svjetski prvak.Jedini razlog sto ne dovode Pereza ili Hulkenberga je taj sto su garantovali Vettelu mjesto prvog vozaca,a znaju da bi ova dvojica ugrozavali Vettelovu poziciju.Kimija trenutno boli briga.Hoce da uzme jos neku paru pred kraj karijere pa trpi ovo.

Rodman
Postovi: 1430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Rodman » 08 jul 2016, 14:15

Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19240
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 jul 2016, 14:22

nisu zeljeli dugorocno rjesenje, pa su produzili Kimija na jos jednu godinu, i onda ce probati da potpisu Hamiltona u 2018. (kada mu istice ugovor sa Mercedesom)

on je prva zelja Sergia Marchionnea, predsjednika Ferrarija
Don't believe the hype.

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 08 jul 2016, 14:32

Rodman je napisao/la:Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
Verstappen je Red Bullovo dijete,nece taj nigdje ni za 5 godina.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15095
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la irfo » 08 jul 2016, 14:53

darker10 je napisao/la:
Rodman je napisao/la:Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
Verstappen je Red Bullovo dijete,nece taj nigdje ni za 5 godina.
Nista to ne predstavlja sto je red bullovo djete, nije ovo fudbal pa da imaju takvu lojalnost
I Vettel je red bullovo djete i sve je imao tamo ali kad ferrari zove onda je to druga prica, svaki vozac na gridu bi bukvalno pjeske otiso u ferrari( bez obzira imali konkurentan bolid ili ne) da ima ponudu, jer ono sto ferrari predstavlja u ovom sportu je bukvalno dimenzija vise na ostale, i riccardo je isto djete red bulla pa je nedavno izjavio da bi odmah prihvatio ponudu ferrarija, ne postoji neko ko bi ih odbio i sigurno nece dugi dugi niz godina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 08 jul 2016, 14:56

Pa otisao je kada je Red Bull oslabio.Sta Verstappen ima od prelaza?Pa prije ce Red Bull izazvati Mercedes nego li Ferrari.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15095
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la irfo » 08 jul 2016, 17:50

darker10 je napisao/la:Pa otisao je kada je Red Bull oslabio.Sta Verstappen ima od prelaza?Pa prije ce Red Bull izazvati Mercedes nego li Ferrari.
cuj otiso kad je oslabio , pa ferrari je duplo gori bio od red bulla tu sezonu, znaci otiso u goru ekipu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []